Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

POMON S ANDROIDOM DO HTC HD2

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
pDcko
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
htc hd2
Příspěvky:
5
Registrován:
05. 10. 2011 14:54
Odesláno:
05. 10. 2011 15:06
POMON S ANDROIDOM DO HTC HD2
ahojte hd2 mam uz vyse pol roka no nikdy som sa k tomu neodvazil a necchem to robit sam preto by so mbo lrad keby mi nejaka dobra dusa hodial presny navod ako mam vymenit wm za android budem mu velmi vdacny...pozeral som si uz tu na fore temu o androide ale enbo ltam nejaky konkretny navod za ochotu dakujem

edit1 tak uz cca viem o co ide ale aj tak potrebujem HELP ... ked som si stiahol SD android psotupvoa lsom podla navodu teda ze najprv spustit clcrad a potom haret ....ale ked sa mi to bootovalo tak sa mi to v nejakom 9 riadku zaseklo ..aj pri viacerych opakovaniach... na jedn uchvilu mi nesie lani zvuk ale potom som ho nejako nahodil ....s cim mam ale teraz problem je ze : myslel som si ze ma mteda nejaku chybnu verziu androidu a skusim inu ale ked som si stiahol iny android a idem spustit clcrad resp haret tak mi napsie toto :The file "clcrad" cannot be opened. Either it is not signed with a trusted certificate,or one of its components cannot be found . If the problem persists, try reinstalling or restoring this file

edit2 teraz som zistil ze mi to pise pri kazdej aplikacii ktoru chcem spustit...
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1