Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Problém se čtením elektronických knih na Mda compactu v

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
hattack84
Mobil Beginner
Zařízení:
MDA Compact V
Příspěvky:
25
Registrován:
05. 02. 2011 13:15
Odesláno:
06. 09. 2011 19:22
Problém se čtením elektronických knih na Mda compactu v
Ahoj,
potřeboval bych poradit prosím! Z netu jsem si stáhl Haali reader pro čtení elektronických knih, který jsem si nainstaloval do svého Mdačka, nahrál jsem si tam knihu, ale nevím si rady s ovládáním..konkrétně s nastavením tlačítek pro ovládání..chtěl bych si nastavit ovládání tak, aby když chci posunout stránku o jednu vpřed, tak zmáčknu tl. ovládání hlasitosti (tl. pro snížení hlasitosti). Stáhl jsem si proto i program AE button plus, kde jsem si u tlačítek pro ovládání hlasitosti nastavil na 1 kliknutí šipka nahoru a na druhém to samé jen šipka dolů a navíc u každého jsem ponechal při dlouhém stisku normálně ovládání hlasitosti. Když si ale zapnu Haali reader, dám nastavení, tlačítka a u page forward dám nastavit jako talčítko pro snížení hlasitosti (ukáže se mi pak u něj f7), v nastavení mi ovládání tlačítkama hlasitosti normálně funguje, ale když z nastavení vyjedu a chci si posunout stránku v knížce,tak nic.. :mad:
Nevíte někdo prosím, v čem by mohla být chyba?? Předem díky za každou radu!!!!!!!! :good
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
06. 09. 2011 19:44

Re: Problém se čtením elektronických knih na Mda compactu v

Tento SW osobne neznam, tak s nim ti nepomohu, ale mozna bys mohl zkusit program iSilo (je tu na foru), ten mi na MDA Vario IV. fungoval bez problemu.
Moderátor
hattack84
Mobil Beginner
Zařízení:
MDA Compact V
Příspěvky:
25
Registrován:
05. 02. 2011 13:15
Odesláno:
06. 09. 2011 20:20

Re: Problém se čtením elektronických knih na Mda compactu v

Díky za to iSilo! na něm to funguje :) Ale kdyby přece jen někdo věděl, jak na to nastavení tlačítek u Haali reader, budu i tak rád! chci vyzkoušet více prográmků na čtení e-knih a pak se rozhodnout, který mi nejvíce sedí... Haali reader mi připadal skvělý, jen ty tlačítka no...
Mobil Beginner
3 příspěvky •Stránka 1 z 1