Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Problémy s flashováním & během HTC P3300 (T-Mobile MDA III)

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
jiri.psenicka
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
n95 8Gb / HTC P3300
Příspěvky:
2
Registrován:
23. 01. 2012 21:02
Odesláno:
24. 01. 2012 22:11
Problémy s flashováním & během HTC P3300 (T-Mobile MDA III)
Dostal se mi do ruky Artemis. Zezačátku se nechtěl zapnout, povedlo se udělat hard reset a systém naběh. I po tom ale přetrvávají potíže, telefon jednou za čas z ničeho nic utne přívod proudu do displaye, vypadá to jako když vytáhnete z telefonu baterku uprostřed běhu. Obraz pomalu vybledne. Stroj ale dál běží. To bych přežil. Problém je ve Windowsech, jsou starý, zdá se mi že pomalý a rozhodl jsem se je flashnout. Po třech dnech každovečerního zkoušení (můj NB Win 7 64 a otcův Win 7 32) mám ale stále SPL 3.15.000. Ať dělám co dělám, vždycky když v rámci nějakého návodu naběhne v telefonu haret.exe, na sekundu problikne tučňák a telefon zamrzne. Obrazovka okamžitě zčerná (žádná bílá jak se většinou píše v návodech), počítač říká že je telefon odpojenej a další část návodu tím pádem nefunguje.

Je to moje prní setkání s WM, potažmo Pocket PC, taks e moc neorientuju. Díky za každou odpověď!
Mobil Čumil Plus
pepinos3
Mobil Beginner
Příspěvky:
28
Registrován:
04. 09. 2010 23:28
Odesláno:
25. 01. 2012 19:23

Re: Problémy s flashováním & během HTC P3300 (T-Mobile MDA I

Mam teb samy pristroj a to ze ti nenabehne byla obrazovka spusobuje ze mas v telefonu sim kartu a pametovou kartu kdys obe vyndas tak by to melo bejt v pohode teda aspon u me to tak je
Mobil Beginner
jiri.psenicka
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
n95 8Gb / HTC P3300
Příspěvky:
2
Registrován:
23. 01. 2012 21:02
Odesláno:
25. 01. 2012 21:03

Re: Problémy s flashováním & během HTC P3300 (T-Mobile MDA I

To je právě ono - paměťovku vyndavám a simku jsem do něj ještě ani nezkusil dát, všechny kontakty atd. mám v nokii.

edit: USPL v pořádku proběhlo. Chtělo to jen Windows XP na kamarádově notebooku. Jdu zkusit nahrát ROM.
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1