Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

Samovolné vytáčení hovorů

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
PlayMcDan
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch Diamond2 WM 6.5 [800x480]
Příspěvky:
5
Registrován:
30. 09. 2010 19:17
Odesláno:
01. 10. 2010 18:12
Samovolné vytáčení hovorů
Čau lidi,

mám takovej zajímavej problém, možná se to už řešilo možná ne, nevim, nenašel jsem to. Takže o co de. Když jdu ven často si pouštím hudbu do sluchátek, přes fakt vymakanej přehrávač Nitrogen. Ten šlape jak hodinky, jenomže když si mobil zamknu a dám si ho do kapsy, tak se mi prostě občas vytočí poslední odchozí/příchozí hovor. Už mě to fakt jebe, udělá mi to třeba i 10x za sebou během 5ti minut. Pak to třeba ustane na nějakou dobu a pak zase. Napadlo mě jestli to nebude otřesama nebo tak něco, ale pochybuju. Jinak na sluchátkách mám vykuchaný a vykastrovaný tlačíko, protože to mi taky vytáčelo hovory a ani programy tomu nezabránili, jen částečně, ale to až jindy. Takže sluchátka jsou z kola venku. Snad na to někdo kápnete v čem je háček.

Díky za všecky rady!
McDan
Mobil Čumil Plus
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
01. 10. 2010 18:56

Re: Samovolné vytáčení hovorů

Já bych si tipl,že to může být v konektoru,mně něco podobného dělalo moje původní PDA-při používání sluchátek mi přestala třeba fungovat hlasitost,nebo se mi spouštěly poslední hovory..nepomohl ani HR,tak přestal jsem používat sluchátka a bylo to v poho,což asi není odpověď,která by Tě potěšila.Zkoušel jsi jiný přehrávač,např.Core player?Ten je taky hodně vymakanej,najdeš ho tady..

Kód: Vybrat vše

http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=1317
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
PlayMcDan
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch Diamond2 WM 6.5 [800x480]
Příspěvky:
5
Registrován:
30. 09. 2010 19:17
Odesláno:
01. 10. 2010 19:25

Re: Samovolné vytáčení hovorů

To nemůže dávat smysl, přece to jak drží konektor (mini USB) v mobilu nemůže samo od sebe vytáčet poslední hovor. Konektor pouze přenáší data a tím myslím konkrétně zvuk, kdyby se povytáhl nebo tam nepasoval na "sto pro", tak by se zapl reproduktor telefonu.

A Core Player používám jen na filmy a seriály. Přehrávání hudby si v něm nedokážu představit, už i na ty filmy je to divný prostředí. Nejradči bych programátorovi ukopl hlavu, když si asi nepozve designéra na zhotovení prostředí.
Mobil Čumil Plus
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
01. 10. 2010 19:46

Re: Samovolné vytáčení hovorů

no,vidíš,já si zas nedokážu představit jiný přehrávač,ten zázračný nitrogen jsem odinstaloval po dvou dnech.A ohledně toho konektoru-vysvětli to mému starému PDA že to dělalo a vlastně pořád dělá,nedokázal jsem se s ním ze sentimentu rozloučit :)
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
PlayMcDan
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch Diamond2 WM 6.5 [800x480]
Příspěvky:
5
Registrován:
30. 09. 2010 19:17
Odesláno:
07. 10. 2010 21:19

Re: Samovolné vytáčení hovorů

Zkusil jsem další 2 přehrávače a zjistil jsem, že hovory se mi stále vytáčí. Dnes se mi jeden dokonce vytočil ještě před spuštěním přehrávače. Takže chyba bude nejspíš v mobilu nebo konektrou mini USB, protože bez něj se mi to ještě nestalo.

Díky za rady ;)
Mobil Čumil Plus
MiXie
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Desire HD
Příspěvky:
1
Registrován:
27. 02. 2012 20:55
Odesláno:
28. 02. 2012 20:35

Re: Samovolné vytáčení hovorů

Zdravim, mam stejnej problém ,povedlo se to už někomu vyřešit? Přehrávačem to nebude ,vytáčí to ikdyž hudbu zrovna neposlouchám ,stačí zakroutit s jakýmkoliv připojenym jackem a už to vytáčí... Někdy mám chut ten phoun rozdupat, ale to by mě pak mrzelo :D. Zkoušel jsem i jiný ROMky a žadná změna. Někdy to ustane jak už bylo řečeno a někdy to zas dělá furt. Už si vážně nevím rady ,dřív mi to nedělalo. Myslíte ,že se jedná o chybu hardwaru, firmwaru nebo nějakého špatně nastaveného softwaru??
Za každou radu budu nesmírně vděčnej, předem děkuji.
Mobil Čumil Plus
6 příspěvků •Stránka 1 z 1