Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

SE Xperia X1,kde nalézt návod k obsluze, jak se dá zdokonal

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Pitres
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE X1
Příspěvky:
1
Registrován:
03. 02. 2012 23:22
Odesláno:
04. 02. 2012 00:53
SE Xperia X1,kde nalézt návod k obsluze, jak se dá zdokonal
a zároveň s tím, bych prosil poradit, jakožto IT analfabet, kde najdu opravdu pro laiky vysvětleny veškeré pojmy a zkratky z této oblasti a k čemu a proč se užívají. Velice mě možnosti takovéhoto miniPC nadchly, protože jinak nemám čas zasednout k PC, než při hodinové jízdě hromadnou dopravou do a z práce a při čekáních na spoje, či při zaslouženém odpočinku v hospodě. Například jsem unešen možností stahovat knihy, jakožto vášnivý čtenář, ale jsem omezen jen na formát PDF pro adobe reader, jak to mám tedy udělat, abych mohl stahovat i jiné. Nebo rád pročítám zpravodajství, ale videa mám nepodporovaná, co s tím. A lze do tohoto mobilu nainstalovat novější OS, mám WM 6,1, aby zvládal nejnovější funkce? Třeba WP 7. Aještě jedna zásadní věc mě napadá, jak se čistí paměti od nepotřebných, z netu, souborů, po každodenním připojování se mi provoz znatelně zpomalil a s tím souvisí i otázka, jak smazat stažené soubory, které k otevření vyžadují nějakou aplikaci, ale nehlásí jakou a tudíž jen zabírají místo, ale smazat nejdou.

Mimo to, že, jak už jsem psal, rád čtu a sleduji zpravodajství, taky bych rád věděl, co udělat pro zprovoznění rádia a TV po netu. A to mi opět připomíná, že rádio v mobilu je mizerné, je-li to normální, že nelze nic chytit a je-li někde možnost jeho nastavení. Dík za odpověď.

Opravdu budu vděčný za fundované odpovědi na všechny mé problémy. Děkuji, Pitres
Mobil Čumil Plus
baron_cz
PPC Moderátor
Zařízení:
HTC Touch Cruise WM6
Příspěvky:
4207
Registrován:
10. 01. 2009 22:33
Odesláno:
04. 02. 2012 10:08

Re: SE Xperia X1,kde nalézt návod k obsluze, jak se dá zdoko

Návod k obsluze máš zde

Kód: Vybrat vše

http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/618/448/1238489214/X1__UG_CS_1223_5581_3.pdf
Jako čtečku e-knih doporučuji Mobipocket Reader viewtopic.php?p=2501189#p2501189 .

Pro funkční rádio v mobilu musíš mít samozřejmě zapojené sluchátka - jsou jako anténa. Pro rádio z netu můžeš použít prográmky např. Miasto Muzyki viewtopic.php?p=2485453#p2485453 nebo Resco Pocket Radio viewtopic.php?p=163505#p163505 .

Pro TV např. SPB TV viewtopic.php?p=120221#p120221 , ale českých stanic tam asi moc nebude.

Proti zpomalování systému je dobré provést občas softreset zařízení, osobně používám A-A Reset Manager, lze nastavit softreset zařízení každodenně v určitou hodinu.

Kód: Vybrat vše

http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=486
PPC Moderátor
2 příspěvky •Stránka 1 z 1