Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

synchronizácia kontaktov WM 6.5

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
SKreyn
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2 - Android 4.0.3 (ICS - Ice Cream Sandwich) minulosť - WP 7.5 Mango, Android 2.3.4, WM 6.5)
Příspěvky:
13
Registrován:
05. 02. 2012 21:43
Odesláno:
11. 02. 2012 11:04
synchronizácia kontaktov WM 6.5
zdravím,

mám problém so synchronizáciou kontaktov, mám HTC HD2, OS WM 6.5, kontakty mám zálohované cez program wondershare do súboru vcard, keď som ešte mal android na mobile. synchronizovať z outlooku to nejde, najprv som nemal možnosť zakliknúť kontakty, lebo som mal 64bit office, potom som dal 32bit a už sa to dalo zakliknúť, síce sa to potom správalo akoby sa to synchronizovalo, no v mobile mi nepribudli žiadne kontakty. tak som si na svoj gmail hodil tieto kontakty, je ich 206. skúsil som teda v mobile to nastaviť a synchronizovať cez gmail. cez nastavenia a tam moznosti synchronizácie mi to spravilo to isté ako cez ten outlook, akože sa synchronizuje, no žiadne kontakty som nemal v mobile. tak som išiel v mobile cez activesync, našiel som si nastavenie pre gmail a klikol som na synchronizáciu. tá po chvíľke prebehla a v mobile sa mi objavili kontakty. ak kliknem v mobile na "Telefón" tak sa mi tam zobrazí len časť kontaktov, cca 30, kde sú čísla, tak kliknem na "Viac" a tam už vidím, snáď, všetky kontakty, no problém je v tom, že tieto kontakty nemajú telefónne čísla, čísla sú asi len pri tých kontaktoch, ktoré vidím v tom prvom zozname.

poraďte čo s tým.
ĎAKUJEM
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 11. 02. 2012 11:41, celkem upraveno 3 x.
Důvod: zla sekcia,presunute! WM 6.5 nema zo sekciou WP7 nic spolocne!
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1