Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Zlobí dotyk.vrstva

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
02. 04. 2011 17:20
Zlobí dotyk.vrstva
Dneska mně začla zlobit dotyková vrstva na displeji, vypadá to z 90% na vadný flexikabel, někdy to jde v pořádku, někdy to blbne. Někdy se programy samy spouští, jako kdyby jezdil někdo stylusem po displeji, někdy zas nejde zmáčknout vůbec nic, dokud telefon zboku nezmáčknu trochu silněji. Prostě si displej myslí, že na něj někdo kliká, i když tomu tak není, podezřívám kabel, nebo by to mohlo být něco jiného? Je to vyloženě Hardwarová chyba, protože jsem včera udělal hard reset a potom i přeflashoval na jinou ROM. Má někdo zkušenost s výměnou a kde zakoupit tenhle kabel pro HTC Diamond 2. Díky.
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
to.tak
Mobil Plus User
Zařízení:
siemens ještě žije, Samsung e250,sams u700,Sam.monte, HTC himalaya-mda2 wm.2003se..trošku to střídám
Příspěvky:
67
Registrován:
01. 10. 2007 16:22
Odesláno:
05. 04. 2011 08:59

Re: Zlobí dotyk.vrstva

Nejlevnější Flex káble mají v čechách IPMACTOGSM.com Když ti nebude vadit, že to jsou neoriginální díly z číny a ta firma jsou Poláci. V čechách mají jen poštovní schránku a bankovní konto.(nahoře máš volbu jazyka a čeština tam je)
Ty jejich ceny za neorigo díly jsou proti cenám co mají třeba dilynamobily.cz fakt směšný a výrobce bude nejspíš stejnej.
Mobil Plus User
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
05. 04. 2011 17:30

Re: Zlobí dotyk.vrstva

Já celý telefon rozebral,vyčistil,složil zpátky a nějak funguje, občas se kousne, ale stačí ho pomačkat.Všiml jsem si, že se zakousne když používám úplně nejspodnější část obrazovky. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli s tím nemá někdo zkušenost. Na výměnu toho kabelu si vážně netroufám, pokud je to vůbec tím, do servisu se mi to dávat nechce, mám po záruce a za opravu vysolím určitě přes půlku nového telefonu..

Edit:tak nakonec to bylo způsobený tím, že se lepila dotyková vrstva, žádnej kabel. Četl jsem na fórech, že to bývá častá závada Diamonda 2.. tak jsem se naštval, po dvacátý to rozebral, trošku se zamyslil, co s tím, pak jsem kryt nahřál nad parou a ohnul, vzal hadřík namočenej v prontu kvůli antistatickým účinkům, celý to přejel a vyleštil, složil dohromady a světe div se - funguje to zase tak, jak má. To jen tak náhodou, kdyby se s tím někdo taky setkal, tak než s telefonem švihne o zem, může zkusit tohle.
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
07. 05. 2011 22:17

Re: Zlobí dotyk.vrstva

Ja mel bouzel stejny problem jde o zarizeni HTC Touch Pro 2 vadny degizer ve spod neco jako flex kabel a je to tim mel sem ho na oprave 6 mesicu a stejne mi ho neopravili i kdyz vymenili dotykovou vrstvu s degizerem tak ani tak nefungoval jde o to ze mezi dotikovou vrstvou a displejem je setina milimetru volneho mista jak se stim hne uz to Nikdo neda do kupi a zaclo to blbim vlickem jakoby olejova skvrna chtel sem to vycistit poskodil sem degizer a ted muzu mobil zahodit je neovladatelny vtom sice dysplej funguje dotik ale jen ze problem je ze kliknu a hazi mi to 4cm rozdil a nerozezna kde zrovna klikam.
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
4 příspěvky •Stránka 1 z 1