Veškeré programy pro kapesní počítače.
16 příspěvků

Ageet AGEphone Mobile

Veškeré programy pro kapesní počítače.
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
04. 09. 2010 18:18
Ageet AGEphone Mobile
Ageet AGEphone Mobile v.2.9.1.2

Pozadavky: WM5-WM6.5
Popis: Ageet AGEphone Mobil přináší VoIP funkce do vašeho Pocket PC nebo Smartphone.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://www.ageet.com/us/Products-AGEphone-Mobile.htm
Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/37610/AGEphoneMobile.v.2.9.1.2.CBD.zip_2.82MB.html
http://uloz.to/5757553/agephonemobile.v.2.9.1.2.cbd.zip
http://www.ziddu.com/download/11523416/AGEphoneMobile.v.2.9.1.2.CBD.zip.html
ZIP obsahuje crackly instalacni CAB.
Registruj jakymkoliv kodem.
Moderátor
rasparr
Mobil Beginner
Příspěvky:
28
Registrován:
02. 03. 2010 20:27
Odesláno:
05. 09. 2010 16:18

Re: Ageet AGEphone Mobile

Zdravim, chci se jen zeptat, přes to můžu volat zdarma prostřednictvím internetu? Mám vodafone, internet v mobilu, v OV vodafone zprovoznil 3G (HSDPA) takže by to bylo pro mě vyhodné. Ale ve volání přes VOIP jsem začátečník, nahrál jsem to a nevím jak to zprovoznit, ten SIP Accounts, hledal jsem nějaké návody na internetu a jestli jsem to dobře pochopil, tak si musím zřídit účet např u 802.cz nebo Viphone.cz apod., a potom v nastaveni SIP accounts vytvorit nový SIP učet, vyplnit User Name, Authorization a heslo které dostanu po té registraci...Může mi to někdo vysvětlit jestli to chápu správně? A HLAVNĚ jestli můžu volat plně zdarma. Popřípadě dát návod jak to nastavit
HTC Touch Diamond
Mobil Beginner
robo
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Evo3D, origos rom, Tablet Ferguson S3
Příspěvky:
333
Registrován:
01. 01. 2008 07:10
Odesláno:
05. 09. 2010 19:24

Re: Ageet AGEphone Mobile

Pochopil jsi to dobre. Vytvoris si voip ucet treba u Viphone. A volat budes zadara v ramci tel. cisel ktera jsou u Viphone. Vyplnis udaje v Agget AGEphone Mobile a volas.


Edit:
Tak jsem to otestoval. Zvuk jde ze sluchatka. Funguje, no problema.
Mobil Profi User
rasparr
Mobil Beginner
Příspěvky:
28
Registrován:
02. 03. 2010 20:27
Odesláno:
09. 09. 2010 16:19

Re: Ageet AGEphone Mobile

Myslel jsem ze to funguje tak, ze muzu volat na libovolne cislo na ruzne operatory, ze to je vlastne neco jak skype, volani pres net, ale tam se musi dobijet kredit :/

Takze to funguje jen jak rikas: "volat budes zadara v ramci tel. cisel ktera jsou u Viphone" nebo kdyz si udelam ucet na 802.cz tak zas muzu volat jen lidem kteri maj cislo tam, a jinak nikam jinam? (napr. do O2 apod) :)
HTC Touch Diamond
Mobil Beginner
robo
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Evo3D, origos rom, Tablet Ferguson S3
Příspěvky:
333
Registrován:
01. 01. 2008 07:10
Odesláno:
09. 09. 2010 19:37

Re: Ageet AGEphone Mobile

Muzes volat kam te napadne. Ale pokud to cislo nebude v ramci toho operatora tak to nebude zadarmo. I kdyz, nekteri opove za nejaky mesicni pausal nabizeji zdarma volani i mimo svoji sit. Pokud zvolis variantu bez mesicniho pausalu, tak hodne usetris pri volani do zahranici. Tam je to ve srovnani treba s O2, TM VO za smesny penize. Pri volani v CR zalezi jaky mas tarif. Da se usetrit i v CR, ve srovnani s volanim z mobilu.
Mobil Profi User
rasparr
Mobil Beginner
Příspěvky:
28
Registrován:
02. 03. 2010 20:27
Odesláno:
14. 09. 2010 12:53

Re: Ageet AGEphone Mobile

Aha, uz to chapu...Takze kdyz si dobiju kredit na Skypu tak to mam to same, zalezi jen na sazbe za volani jak u ktereho zprostredkovatele (Viphone, 802 apod) a podle ceny si vybrat co pouzivat jo? Volat zadara se stim neda nikdy :)
HTC Touch Diamond
Mobil Beginner
Egon
Mobil Plus User
Zařízení:
Mi9se
Příspěvky:
79
Registrován:
28. 11. 2007 11:23
Odesláno:
14. 09. 2010 13:08

Re: Ageet AGEphone Mobile

Volat "zadara" se dá, v rámci sítě tvého VoiPa a peerujících sítí (Viphone->Viphone, 802->celá řada VoiP operátorů, a pod...). Na mobily se s tím volat "zadara" nedá, teda pokud pomineme možnosti využití GSM bran ...
Mobil Plus User
rasparr
Mobil Beginner
Příspěvky:
28
Registrován:
02. 03. 2010 20:27
Odesláno:
14. 09. 2010 15:43

Re: Ageet AGEphone Mobile

Jj to jsem pochopil uz jak psal Robo, ze se da volat zdarma klientum s uctem napr. u Viphone, 802 apod. Ale takove zname ja nemam, shanim neco jak volat na mobilni operatory s vyuzitim internetu, takze ta zminovana GSM brana, jak to funguje? :)
HTC Touch Diamond
Mobil Beginner
Egon
Mobil Plus User
Zařízení:
Mi9se
Příspěvky:
79
Registrován:
28. 11. 2007 11:23
Odesláno:
14. 09. 2010 15:59

Re: Ageet AGEphone Mobile

Pro soukromé volání velmi drahá záležitost, prakticky "neproveditelná". Nastíním tedy pouze možnosti:
VoiP GW s GSM modulem, SIMka(y) pro levné/zadarmo volání (promo, benefit a pod.) do mobilní(ch) sítě(í). Zavoláš si na "svoje" 1. VoiP číslo (VoiP GW) z mobilu (ze "svého" 2. VoiP čísla) přes free wi-fi. Pomocí dialplánu bude hovor přesměrován na zvolené mobilní číslo. Volání "ve vlastní VoiP síti" je zadarmo + přesměrování "zadarmo" na mobily. Použít lze pro firmy, ale dost těžko pro soukromé osoby. Pokud tedy budeme předpokládat vlastnictví zmíněných SIMek, tak je jednodušší SIMku vyměnit, případně si obstarat foun pro více SIMek.
Asi tak.
Mobil Plus User
mrzount
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD 2, 480 x 800, Spb Mobile Shell 3.5.3
Příspěvky:
10
Registrován:
14. 09. 2010 18:49
Odesláno:
14. 09. 2010 19:05

Re: Ageet AGEphone Mobile

No nevím, ale mám normální simku, účet u volej levně a nic drahýho na tom nevidím. Na pevnou volám za 50hal. a na mobil do jakékoliv sítě bez ohledu na dobu za 4Kč. Mám sice internet v mobilu, ale u nás je zatím jen gprs takže jsem volal jen přes wifi. Potřebuju ještě testnou jestli mu bude stači edge nebo jen 3g. Na HTC HD2 mi šel nejdřív příchozí zvuk přes zadní repráček, tak jsem doinstaloval audioRoute a už si ho užívám k plné spokojenosti. Dluho jsem něco takového scháněl a nenašel, takže velký dík a THX pro Kamilose :good
Mobil Čumil Plus
16 příspěvků