Veškeré programy pro kapesní počítače.
113 příspěvků

XDAndroid 2.1 (Eclair)

Veškeré programy pro kapesní počítače.
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
14. 01. 2011 17:13
Re: XDAndroid 2.1 (Eclair)
Tak mi to nedalo a drobet jsem se v tom pohrabal,takže

Kód: Vybrat vše

http://www.ulozto.cz/7399254/android-rar
V balíku je cab který jsem nakopíroval na kartu a cab pro Dual boot. Karta byla předtím zformátována systémovým formátem ve WM 6.5.3, ale nahrál jsem na ni ještě předtím pár souborů a žádný ,,pártyšny,, jsem nedělal.Takže mám na kartě nainstalovaný Android i soubory z WM. Rozkliknul jsem cab soubor s instalačkou Androidu, nainstaloval na kartu. Na kartě se vytvořila složka Android,v té je nutný smazat soubor ts.configuration, jinak budete mít po nabootování rozhozenou dotykovou vrstvu. Udělal jsem softreset. Ve složce programy se objevila ikonka zeleného panáčka Androidu, na tu jsem kliknul,nastavil takt procesoru a zaškrtnul du HW akceleraci. Nabooval. Cca 10 min. A naskočil Android. Další softreset, zpátky do oken, nahrál jsem Dual boot, při dalším SR již byl při startu systému výběr bootování Android nebo WM.

Když jsem nabootoval Android,všimnul jsem si, že při SR a přechodu do WM se mi rozhodil čas o hodinu. Systém mi dal na výběr instalaci buď na kartu nebo do paměti.Zabíral cca 180 MB,měl jsem volno 230, tak se mi nechtělo instalovat do paměti, pravděpodobně tím, že instalace je na kartě, tak ji Android nevidí.
Ještě si s tím chvilku pohraju a uvidím, co to umí nebo ne, každopádně tenhle způsob instalace naprosto bez problémů.
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
robo
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Evo3D, origos rom, Tablet Ferguson S3
Příspěvky:
333
Registrován:
01. 01. 2008 07:10
Odesláno:
14. 01. 2011 18:18

Re: XDAndroid 2.1 (Eclair)

TO ondpet:

Smekam pred tebou klobouk. Tve testovani ruznych romek, ted XDAndroid. Ses fakt borec. Tve rady a postrehy z testu maji cenu zlata. A to neprehanim. Dik a at se ti dari. thx


Zkusil jsem to tez. Instalaci jsem dal na kartu. Ale pri spusteni zel. panacka to po chvilce hodi chybu. Pri detailech je tam hromada chyb. Mam to na karte kterou normalne pouzivam. Mam na ni naistalovane a pouzivane programy pro WM. Mozna je to tim.
Ale drive jsem testoval android 2.2 s jinou kartou. Istalace byla taky na karte. Ale Android nemel problem kartu videt. Dokonce jsem na ni i instaloval nejakou app. Ale nefungoval fotak a vydrz baterky nic moc.
Mobil Profi User
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
14. 01. 2011 19:34

Re: XDAndroid 2.1 (Eclair)

Ty jo, no díky moc. Jsem rád, že to někomu pomůže. Diamond 2 je super telefon, v rámci možností. V dnešní době masívního přechodu na Android nebo na Windows phone7 je ten okruh vlastníků těchto strojů čím dál menší a nadšenců a zájemců o tuning ještě míň, mně to baví se v tom hnípat a ždímat z toho maximum.

O0hledně tý instalace Androidu, já mám na kartě taky nainstalovaný nějaký aplikace WM,resp.navigace a hry, plus další soubory jako fotky a pod..ale je fakt, že můj postup byl-flash nové ROM,vyvolání zálohy kontaktů,SMS..přes PIM,potom nainstalování hromady programů do paměti tel. Potom formát karty a nainstalování navigací a her na kartu. Potom cab na kartu atd..protože jsem se s Androidem do Topaze pral několikrát,většinou neúspěšně,tak myslím, že tenhle postup by mi asi taky nefungoval na starý ROM bez formátu, protože se to podle mně pralo se zbytkama pozůstatků Androidů minulých, i když jsem se snažil registry vyčistit do maxima,přece jen,100% to není nikdy.

Ten nejnovější Android co tam mám teď..nevím, jsem na rozpacích..sice to běží, ale to zprovoznění je občas zapeklité, najednou přestal fungovat ten Dual boot a musím pokaždý Android nainstalovat, smazat soubor ts.calibration..furt dokola..pak se to rozběhne, vlastně dělám celou instalaci skoro pokaždý znova..chvíli funguje,potom uspím telefon a Android zámkem neodemknu..moc jsem to ještě netestoval,prostě je tam nainstalovanej,vyladím to snad dýl. Přišel jsem dneska na úžasnou věc ohledně ROM a baterie, pokud bys měl zájem, ozvi se mi na ICQ, ať nejsme OT.
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
113 příspěvků