Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
12 příspěvků

Navigace pro PPC "DYNAVIX" s cisly popisnymi

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
06. 03. 2010 20:38
Re: Navigace pro PPC "DYNAVIX" s cisly popisnymi
Nevím. Nijak zvlášť jsem to nezkoumal asi i z toho důvodu, že mi to zatím vždy i v sebemenší obci, či i osadě ČP vyhledalo.

Konkrétně sídliště moc posoudit nemůžu, jelikož jsem se od doby co používám AutoMapu, k žádnému navigovat nepotřeboval.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
Ante
Mobil Beginner
Zařízení:
Samsung M21
Příspěvky:
38
Registrován:
08. 03. 2008 05:25
Odesláno:
22. 01. 2011 16:53

Re: Navigace pro PPC "DYNAVIX" s cisly popisnymi

baron_cz píše:Nevím, nevím, ale já mám mimojiné poslední Automapu, ale těch čísel popisných tam zrovna moc není. Jsou tedy hlavně na novějších sídlištích, jinak jen čísla orientační.
V našem 3 vchodovém domě má číslo popisné pouze 1 vchod, zbývající jen čísla orientační.

Osobně používám hlavně iGO8 a k tomu POI od CEDA s čísly popisnými. Pak má na 100% čísla popisná taky Garmin.

Tak moje cerstve zkusenosti :
Nainstaloval jsem pred chvili "AutoMapa_6.7.0_EU" a jak pises - cisla popisna opravdu nic moc :( Je to zvlastni, ale treba jeden panelak ukazuje cisla vchodu 1062, 1063, 1064, 1069, ale prave tam kde bydli moji rodice je 1061. To je hned vchod vedle 1062 ;)
Pred tydnem jsem zakoupil DYNAVIX ten jejich nejlevnejsi model "Atto" ( za 1600,-Kc pres ALZA.CZ ). Liska ( hlasove pokyny ) je supr, ale vypocet trasy je nekdy hodne pochybny - hnalo me to dost jednosmerkama. Jinak bych byl spokojeny...

Zkousel jsem pred par dny i Garmina ( toho jsem dal na Nokia E5 ) - ale ten mi pripada ze nez ukaze ze mam odbocit tak tu odbocku prejedu. Tam kde to neznam bych delal jen zmatky. A obrazovka pri navigovani mi neukazuje AKTUALNI CAS a nemuzu ho tam nijak dostat.

Takze podle me je v mem testu nejlepsich navigaci a to hlavne kvuli cislum popisnym program "iGO8", kde mam cisla popisna jako POI - tech cisel popisnych se mi tam zda nejvic - a to i vic nez v DYNAVIXu...

Na HTC HD2 vyse uvedene navigace slapou na 100%, ale ted chci pouzivat do terenu hlavne Nokia E5 a "iGO" na Symbianu myslim nejede :(((
Samsung Galaxy Mega 6,3, ROM 4.4.4 AOSP.
Mobil Beginner
12 příspěvků