Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Přehrávání URL TV ve Windows Mobile 6.5

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
josh coolman
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG Optimus 3D
Příspěvky:
3
Registrován:
29. 12. 2011 19:33
Odesláno:
01. 11. 2015 20:37
Přehrávání URL TV ve Windows Mobile 6.5
Ahoj, má už delší dobu HTC HD2 a s funkčností WM 6.5 jsem spokojen - nemám potřebu "nahazovat" Android. Jediná věc, která mě trápí, je to, že nemůžu nalézt způsob (a odpovídající software) k přehrávání TV kanálů, jejichž adresy mám k dispozici. Vím, že přes tyto http:// adresy se bez problémů spustí televizní kanály pod Androidem - např. s použitím VLC playeru - ale stále se nemohu dopátrat funkčního přehrávače, který by tyto kanály spustil v prostředí WM 6.5. Nejde mi to ani přes TCPMP, ani WM Player, ani Streaming Media Player, ani cokoliv dalšího, co je běžně k dispozici pro stažení (včetně různých rádobystreamovacích programů typu Pocket TV). Pokud by měl někdo nějakou konkrétní pozitivní zkušenost s konkrétním mně neznámým programem nebo tip, jak některý z výšeuvedených přehrávačů nastavit, aby webový streaming URL adres televizí zvládal, byl bych mu nesmírně vděčný. Díky!
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1