Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Shanim nahradni dil do htc touch pro 2

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
19. 08. 2011 18:05
Shanim nahradni dil do htc touch pro 2
Ahoj ja vim ze sem otravnej ale shanim mobil htc touch pro 2 nemusi byt v dobrem stavu nemusi byt funkcni ani dotyk jedna se mi jen o jednu konkretni vec, a to je vnitrni deska co je pod klavesnici muze byt bez krytu baterie pametovky atd popripadne jestli nekdo nevi o nejakych strankach s nahradnima dilama. Potrebuji kompletni vnitrek se zakladni deskou a aby byl funkcni. Hledal sem vsude mozne ale nic nenasel. Diky
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
20. 08. 2011 11:40

Re: Shanim nahradni dil do htc touch pro 2

Zakladni deska je srdce mobilu a jeste jsem to nevidel prodavat jako nahradni dil! To maji jen autorizovana servisni strediska. Pokud se jedna jen o nejakou desticku pod tlacitkama klavesnice.(protoze novejsi mobily uz maji jen 2 velke desky a tim to hasne.) Tak ta je mozna ke koupi s novou klavesnici. Najdi si Servisni manual. V nem Cislo dilu a podle cisla dilu a nazvu mobilu hledej nahradni dily.

Skus zajit do servisu - cena bude myslim 2000-2500,- Alespon tuto castku chteli za vymenu displaye pro HTC Polaris. Byla v tom i vymena krytu a resetovani ROM do tovarniho nastaveni.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
20. 08. 2011 13:00

Re: Shanim nahradni dil do htc touch pro 2

Ja se omlouvam spatne sem se vyjadril shanim komplet pda priklad s rozbitym dysplejem a ja uz bych si to skompletoval . V servisu sem byl ze mi ho opravijou ne dal sem jim ho funkcni a vraceli mi ho uz nefungoval penize za poskozeni mi nedali a nic ted mam jen debilni pda kde je vporadku snad jen ten dysplej nic vic . Kdyz rozdelas cast kde jsou klavesi vnem je takova zelena deska a nani jsou osazeny ruzny diody atd to shanim treba s nejakyho rozbytyho to je jedno jedna se mi jen o ten vnitrek kde je i usb konektor shanel sem na aukru ale tam zadny rozmlaceny o obouchany krap neni tak ze nevim takovi roz laceny mobil s funkcnim vnitrkem to shanim obetuji na to 1500 nebo kolik by to stalO to je jedno.
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
3 příspěvky •Stránka 1 z 1