WebShare.cz - Aktivujte si VIP účet pro neomezené stahování za 59 Kč

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AUTOMAPA - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci
PříspěvekNapsal: 27. 07. 2016 07:23 
Mobil Čumil Plus
Mobil Čumil Plus

Ten root není důležitý? A při registraci zadat mejl pawel@1980.pl nebo může být můj?

Edit:Takže verze 3.0.0 (0872) patched update ze strany 20 nainstalovaná,vše proběhlo ok,stáhla si aktuální mapy a funguje a při navigování nepadá.Bylo to tedy nejspíš v aplikacích a ne v telefonu.Děkuji Kamilosovi za trpělivost :good

Předmět příspěvku: Automapa přestala jet
PříspěvekNapsal: 26. 12. 2016 11:42 
Mobil Čumil Plus
Mobil Čumil Plus

Zdravím,
navigace Automapa (verze 3 něco) mi fungovala v pohodě, ale pak jsem na tabletu Lenovo A10-30 povolil update firmware, a systém se aktualizoval (800MB) na verzi 6.0.1 a Autopama začne najíždět a když už to skoro je, tak padne. Nějaká pomoc? Zkusil jsem postupně instalovat všechny verze 3.x.x co zde byly ( android-navigace/automapa-beta-t41415-200.html ) ale nic nechce fungovat dobře. Některé verze se pořád cyklí, některé mají problém s právy, některé zůstanou viset na nějaké hlášce. Myslíte že se v dohledné době dočkáme funkční verze, nebo se mám spíš vydat trnitou cestou jiného SDK a pokoušet se o obnovení předchozí verze OS? Díky moc

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina