WebShare.cz - Aktivujte si VIP účet pro neomezené stahování za 59 Kč

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AUTOMAPA - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci
PříspěvekNapsal: 27. 07. 2016 07:23 
Mobil Čumil Plus
Mobil Čumil Plus

Ten root není důležitý? A při registraci zadat mejl pawel@1980.pl nebo může být můj?

Edit:Takže verze 3.0.0 (0872) patched update ze strany 20 nainstalovaná,vše proběhlo ok,stáhla si aktuální mapy a funguje a při navigování nepadá.Bylo to tedy nejspíš v aplikacích a ne v telefonu.Děkuji Kamilosovi za trpělivost :good

Předmět příspěvku: Automapa přestala jet
PříspěvekNapsal: 26. 12. 2016 11:42 
Mobil Čumil Plus
Mobil Čumil Plus

Zdravím,
navigace Automapa (verze 3 něco) mi fungovala v pohodě, ale pak jsem na tabletu Lenovo A10-30 povolil update firmware, a systém se aktualizoval (800MB) na verzi 6.0.1 a Autopama začne najíždět a když už to skoro je, tak padne. Nějaká pomoc? Zkusil jsem postupně instalovat všechny verze 3.x.x co zde byly ( android-navigace/automapa-beta-t41415-200.html ) ale nic nechce fungovat dobře. Některé verze se pořád cyklí, některé mají problém s právy, některé zůstanou viset na nějaké hlášce. Myslíte že se v dohledné době dočkáme funkční verze, nebo se mám spíš vydat trnitou cestou jiného SDK a pokoušet se o obnovení předchozí verze OS? Díky moc

Předmět příspěvku: Re: AUTOMAPA - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci
PříspěvekNapsal: 07. 05. 2017 11:54 
Mobil Čumil Plus
Mobil Čumil Plus

AUTOMAPA 4.3.0 Europa 1702

Vyžaduje:
Android 4.0 a vyšší

Zmeny:
AutoRadar Europe! - from now on, you have the access to all warnings accessible in AutoMapa in Europe!
ability to enter manually information on average burn
fixed section speed control systems alert mechanism
fixed search by zip codes
improved route calculating algorithms
program stability fixes

Info:
Prohlížet odkazy mohou jen přihlášení uživatelé! Přihlašte se, pokud nemáte svůj uživatelský účet, můžete se zdarma registrovat - zabere to jen pár minut.

Baliček obsahuje inštalačku a mapy CZ + SK

Prohlížet odkazy mohou jen přihlášení uživatelé! Přihlašte se, pokud nemáte svůj uživatelský účet, můžete se zdarma registrovat - zabere to jen pár minut.

Rozbaliť. Adresár AutoMapa nakopírovať do SD Card /interná alebo externá/. Nainštalovať aAM.4.3.0.1428p.apk a ideme.
Veľa kilometrov bez nehody. :D

Předmět příspěvku: AutoMapa 4.5.0 (1516) Europa (1706) (Android) pokrstena
PříspěvekNapsal: 18. 05. 2017 18:10 
Mobil Beginner
Mobil Beginner

AutoMapa 4.5.0 (1516) Europa (1706) (Android) crc apk

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 94 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina