3082 příspěvků
Uživatelský avatar
ab021
Mobil Guru
Zařízení:
Huawei P smart Z
Příspěvky:
142
Registrován:
10. 08. 2015 14:08
Odesláno:
21. 10. 2016 18:56
Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci
Poraďte prosím, kde nájdem speedcam pre jednotlivé štáty Európy? Ďakujem
Huawei P smart Z
Mobil Guru
jirka.vyl
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung galaxy Note 4 2560x1440
Příspěvky:
136
Registrován:
28. 01. 2013 19:30
Odesláno:
22. 10. 2016 05:56

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Ahoj, mám dotaz, tady je to opravdu rozsáhlé a těžko se v tom orientovat. Ale co jsem pochopil, tak online dopravní informace u této navigace nefungují, stejně jako u SygicTruck, nebo něco dělám špatně?
Mobil Guru
gulo358
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung Galagy S i9300
Příspěvky:
76
Registrován:
04. 08. 2012 08:46
Odesláno:
22. 10. 2016 11:32

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Tak neviem ako vám ostatným fungujú tieto apky, ale mne nejde žiadna. Asi som hlupák, ale mám pocit, že celý Sygic stojí za prd. Mám Sygic Voucher, za ktorý som dal 20 € a mapy stoja tak isto za dve veci... Chýbajú tam niektoré adresy, cesty, prostredie o ničom. 3D budovy ??, dopravné info. Končím, aspoň na nejaký čas s celým Sygicom. Mám maturitu aj výšku, ale už ma nebavý neustále maturovať nad aplikáciou, ktorú keď nakoniec spustím tak mapy stoja za pendrek Čaute
Mobil Plus User
Martuška
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung galaxy S4 mini
Příspěvky:
16
Registrován:
27. 01. 2014 14:29
Odesláno:
22. 10. 2016 13:46

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Tak nevím po opravě, kdy na mobilu Lenovo P70 našla GPS, tak tam nahráli i novější android 5.1 a nějak se mi nedaří přesunout složku Sygic na kartu, zkoušela jsem i jiného správce až Total Commander to zvladl, ale po spuštění Sygice se objeví hlaška, že nelze přepisovat a nakopíruje mi to zpět do paměti telefonu do Andoid... data.. com.sygic aura..... Už jsem pár navigací instalovala a vždy se mi to normálně podle návodu povedlo, ale teď fakt nevím... Vím, že je tam problém ve verzi androidu, ale nejde to nějak ještě obejít? Díky moc za radu.
Mobil Čumil Plus
duke.007
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Huawei Ascend P1
Příspěvky:
14
Registrován:
29. 08. 2011 18:44
Odesláno:
23. 10. 2016 17:29

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Instalace 3D budov (Sygic OSM buildings)
Pro edob: instalace budov
Program Sygic OSM buildingx.exe je downloader, je potřeba ho spustit podobně jako libovolný Sygic Maps downloader v PC. Vyzkoušený způsob, jak to funguje.
Příklad: chci stáhnout aktualizaci pro 3D budovy pro Českou republiku
1. vytvořím si složku v PC např. Mapy
2. do ní si nakopíruju soubor Sygic OSM buildingx.exe a spustím ho
3. v nabídce zvolím 1.Europe, pak 10.Czech
4. downloader mi stáhne potřebný soubor s názvem cze.2dc, najdu ho ve složce ..\Mapy\SygicBuildings\cze, složku Mapy jsem vytvořil dříve v bodu 1.
5. ve složce s mapou České republiky, kterou mám již např. v mobilu nebo jinde ... najdu soubor cze.2dc, a nahradím ho staženým souborem se stejným názvem tj. cze.2dc
6. už podle rozdílu ve velikostech souboru poznáme, že v nově staženém souboru je více info o 3D budovách než v původním souboru obsaženým v mapě České republiky
7. to vše provedeme pro každou mapu, kde chceme aktualizovat budovy, v každé mapě jen vyměníme soubor *.2dc
Osvědčené a funguje ....

EDIT:
Velmi pekny a podrobny navod !!! Kamilos
Naposledy upravil(a) duke.007 dne 24. 10. 2016 07:27, celkem upraveno 1 x.
Mobil Čumil Plus
nous
Mobil Plus User
Zařízení:
LG G3
Příspěvky:
53
Registrován:
18. 04. 2011 07:47
Odesláno:
24. 10. 2016 06:58

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

jirka.vyl píše:Ahoj, mám dotaz, tady je to opravdu rozsáhlé a těžko se v tom orientovat. Ale co jsem pochopil, tak online dopravní informace u této navigace nefungují, stejně jako u SygicTruck, nebo něco dělám špatně?
Zdravim jirko, Tema trafic je tady bohuzel velke TABU nikdo se k tomu nevyjadruje, asi nikdo ani nevi co to je. Trafic funguje jen u noveho telefonu 7 dni pak mas prd :mrgreen: .
Ja jenom nerozumim tomu, proc zkuseni kluciii jako Kamilos a Krokodyl porad davaji do popisku online trafic, ktery nefunguje.

Ono jezdit dnes bez trafiku je podle me silenost a je to asi jedna z nejdulezitejsi vlastnosti navigace, proto pouzivam TomTom, kde to funguje bezvadne a v nouzi nejvyssi Google mapy.
Mobil Plus User
host
Mobil Beginner
Příspěvky:
40
Registrován:
16. 12. 2009 09:18
Odesláno:
24. 10. 2016 11:11

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Předem omluva za off topic a reklamu na jiný produkt, ale co se týče informaci o dopravě a dění na cestách mi za poslední roky přijde nejlepší navigace waze. Jediné mínus co má, je fakt že se jedná o online navigaci (bez připojení k internetu nejede).
Mobil Beginner
omnia 900i
Mobil Guru
Příspěvky:
118
Registrován:
10. 01. 2009 12:59
Odesláno:
28. 10. 2016 06:26

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Zdravím, chtěl bych do Sygice 14.3.4 vložit nové mapy, ale stále mi to vyhazuje hlášku že nejsem připojený k netu.
Může mi nějaká dobrá duše poradit co dělám špatně?

Předem děkuji za rady + pomoc.
Mobil Guru
gulo358
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung Galagy S i9300
Příspěvky:
76
Registrován:
04. 08. 2012 08:46
Odesláno:
29. 10. 2016 09:38

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Zdravím, tiež riešim toto nešťastie zvané SYGIC. Prestal som používať iGo, lebo tam tiež treba milión úprav, stále niečo prepisovať a dopĺňať. No a dnes už aj sygic je na tom podobne. Snažím sa o sfunkčnenie apky s možnosťou prepínať sa medzi NT a TA mapami, ale nech robím čo robím nedarí sa. Zakaždým to skončí na hláške " zisťuje sa krajina ". Po inštalácii sa nevytvorí žiadny priečinok, kam by som mohol nakopírovať mapy. Inštaláciu dávam na internú kartu a už som z toho fakt otrávený. Je tu milón kadejakých verzií, ale žiadnu neviem sprevádkovať a ako to tu čítam tak je nás viac čo sa s tým trápime. Skúste niekto poradiť čo s tým. Vďaka
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
29. 10. 2016 11:15

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Pro bezproblemovou instalaci Sygicu vrele doporucuji vzdy pouzivat Jirkuv Krokodyluv posledni dostupny instalacni balicek.

K dnesnimu dni je to Sygic GPS Navigation 16.3.5, ktery najdes zde: android-navigace/sygic-navigator-new-t5 ... l#p2610249

Kdyz pozdeji vyjdou novejsi verze Sygicu, Krokodylovu verzi Sygice neodinstalovavej !!!
Pouze stahni prislusnou instalacu nove verze, kterou jsi mel nainstalovanou (APK), a Sygic jen preinstaluj.

Prislusna instralacka je podle toho, jestli pouzivas TA mapy nebo NT mapy:

cr***ed clean APK = neni blokovana a funguje s TA a OS mapami
cr***ed clean APK + blocked data/reactivation = je blokovana a funguje s mapami NT, TA a OS

Po instalaci si Sygic sam dotahne cca 36MB (uz se presne nepamatuji kolik) a zpravidla funguje dal bez problemu.

Nekteri se zde zminovali, ze po instalaci nelze data stahnout.
Nevim, jak je to na jinych telefonech, ale na Samsungu Note 3,4, S4 a S5 mini se mi data stahly vzdy.
Ony se nejprve stahuji jakoby mimo Sygic (nahore ve stazene liste), pak po stazeni je streba na hlasku o stazenem souboru kliknout a v te chvili se zacne kopirovat do Sygicu.

Nicmene Sygic jiz delsi dobu nepouzivam (presel jsem na TomTom GPS Navigation Traffic), tak snad jsem poradil spravne.
Moderátor
3082 příspěvků