3082 příspěvků
Uživatelský avatar
ajavar
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Asus Zenfone Max Pro M2 (2280x1080)
Příspěvky:
9
Registrován:
18. 08. 2012 19:54
Odesláno:
10. 08. 2017 13:34
Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci
OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
MrPierc
Mobil Beginner
Zařízení:
Xiaomi Redmi 3s = Android 6
Příspěvky:
27
Registrován:
30. 06. 2009 20:34
Odesláno:
10. 08. 2017 15:52

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Dobrý den, mám dotaz. Zkoušel jsem verzi 17.1.13 i poslední 3 nové, ale po instalaci Sygic aplikace se mi po spuštění zobrazí jen Sygic úvodní obrazovka a dál se nic neděje.

Vybírám vždy verzi: Postup kompletní instalace/ Instalace s mapami NT2017.03 / a kopíruji com.sygic aura do umístění Android/data.
Xiaomi Redmi 3s = Android 6

*Ještě jsem zkusil na truc dát do telefonu jen složku Sygic přímo do rootu, ale to mi zase napíše "Vítáme vás, Stáhněte si mapu pro používání offline a tlačítko OPAKOVAT = přes to se nedá dostat.

Máte nějakou radu? Dříve mi na Xiaomi ty verze fungovaly. Děkuji.
Xiaomi Redmi 3s = Android 6
Mobil Beginner
rosse1
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
galaxy s3
Příspěvky:
6
Registrován:
05. 09. 2015 13:24
Odesláno:
10. 08. 2017 17:32

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

To MrPierc: Po inštalácii reštartni fon
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
MrPierc
Mobil Beginner
Zařízení:
Xiaomi Redmi 3s = Android 6
Příspěvky:
27
Registrován:
30. 06. 2009 20:34
Odesláno:
10. 08. 2017 19:25

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

rosse1: Děkuji, pomohlo.
Xiaomi Redmi 3s = Android 6
Mobil Beginner
urbii
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson Xperia ARC S
Příspěvky:
1
Registrován:
02. 02. 2012 11:03
Odesláno:
11. 08. 2017 09:26

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Neporadil by nekdo jak presunout oblibene polozky? Kdyz dam obnoveni pres Dropbox, aplikace uz znovu nenabehne.
Mobil Čumil Plus
Vilda02
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia 2
Příspěvky:
234
Registrován:
19. 02. 2011 21:59
Odesláno:
13. 08. 2017 12:16

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Pánové, zdraví všechny ty kterým na Sygicu nejde Traffic, tak jsem našel řešení a to je poměrně jednoduché a vyzkoušené a to je: nainstalujte si do mobilu či tabletu navigaci Offline Maps & Navigation,( je to podstatně obdoba Sygicu) a stáhněte si do ní mapy které používáte v Sygicu a navigaci pak otevřete a zjistíte že v této navigaci Traffic je funkční.
Navigaci pak zavřete a otevřete Sygic a zjistěte zda-li je funkční Traffic i této navigaci, pokud jo tak tu původní navigaci Offline Maps & Navigation můžete smazat a ještě jednou
se přesvědčete zda funguje Traffic v Sigicu. Pokud jo tak máte vyhráno. Je jen otázka jak dlouho to bude funglovat. Mě to zatím šlape jak v mobilu tak i v tabletu. Zatím.
Mobil Guru
amirinda
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC One A9
Příspěvky:
4
Registrován:
28. 08. 2013 18:28
Odesláno:
14. 08. 2017 06:31

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

urbii píše:Neporadil by nekdo jak presunout oblibene polozky? Kdyz dam obnoveni pres Dropbox, aplikace uz znovu nenabehne.
oblíbené by měli být zde: Android/data/com.sygic.aura/files/Res/db/items.dat
zálohovat soubor a poté obnovit
popojedem bo zme v utlumu...
Mobil Čumil Plus
amirinda
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC One A9
Příspěvky:
4
Registrován:
28. 08. 2013 18:28
Odesláno:
14. 08. 2017 06:36

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Vilda02 píše:Pánové, zdraví všechny ty kterým na Sygicu nejde Traffic, tak jsem našel řešení a to je poměrně jednoduché a vyzkoušené a to je: nainstalujte si do mobilu či tabletu navigaci Offline Maps & Navigation,( je to podstatně obdoba Sygicu) a stáhněte si do ní mapy které používáte v Sygicu a navigaci pak otevřete a zjistíte že v této navigaci Traffic je funkční.
Navigaci pak zavřete a otevřete Sygic a zjistěte zda-li je funkční Traffic i této navigaci, pokud jo tak tu původní navigaci Offline Maps & Navigation můžete smazat a ještě jednou
se přesvědčete zda funguje Traffic v Sigicu. Pokud jo tak máte vyhráno. Je jen otázka jak dlouho to bude funglovat. Mě to zatím šlape jak v mobilu tak i v tabletu. Zatím.
potvrzuji :good
nainstalováno Offline Maps & Navigation, stáhnout mapu, vyzkoušet, poté odinstal Offline Maps & Navigation, restart telefonu, zkouška Sygic, enjoy :)
popojedem bo zme v utlumu...
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
slay
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy S9+
Příspěvky:
254
Registrován:
11. 05. 2008 08:22
Odesláno:
14. 08. 2017 07:11

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Taky jsem si toho všiml. Jenom mi s.re, že když si zobrazím dopravní informace, tak mám možnost pouze se tomu místu vyhnout. Bylo by taky dobrý, aby jsem si mohl klepnutím na tuto informaci to místo prohlédnout v mapě. Nejde to ani u radarů. Škoda.
S9+
Mobil Profi User
Vilda02
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia 2
Příspěvky:
234
Registrován:
19. 02. 2011 21:59
Odesláno:
14. 08. 2017 11:47

Re: Sygic NEW - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

To by jsi toho ale chtěl nějak moc. Třeba se k tomu jednou dostaneme.
Mobil Guru
3082 příspěvků