Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Jak se zbavit hlášky We have update.....

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
lapal
Mobil Plus User
Zařízení:
samsung galaxy 8000
Příspěvky:
77
Registrován:
26. 12. 2011 23:49
Odesláno:
25. 09. 2016 18:05
Jak se zbavit hlášky We have update.....
Ahoj všem, prosím o radu, jestli by někdo věděl.
Při spuštění hry "Looney Tunes Dash!" se mi zobrazí náběh hry, ale než hra naběhne, v popředí se zobrazí hláška: "We have update our app. Please download the latest version." a nejde nijak zrušit a hra se nespustí, zůstane to viset na té její úvodní obrazovce. Aktualizovat nechci. Ta hláška stále visí v popředí a hra se nespustí. Zkoušel jsem vše, ale hláška nejde ničím deaktivovat, vždy musím tablet natvrdo vypnout a zase ho zapnout. Zkoušel jsem i update potvrdit, což mě zavedlo na play.google, kde mi to mimochodem stejně říkalo, že je moje zařízení nekompatibilní (přitom tam normálně hra vždy běžela, naposledy jsem dokončil 17. level), a pak jsem se vrátil, ale stále hra jen na úvodní obrazovce a hláška v popředí a nezmizí a nezmizí.
Nevíte někdo, co s tím?
Díky všem.
Mobil Plus User
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
08. 10. 2016 18:12

Re: Jak se zbavit hlášky We have update.....

1. Pokud jí chceš aktualizovat, ale přes GP to nejde, tak zkus stáhnout appku a nainstalovat ručně.
2. Pokud máš Android 6+, tak zkus v nastavení / app / looney toones / přenesená data - zakázat wifi připojení
3. Myslím, že na starších verzích Androidu to jde jen přes nějakou app, ale asi je vyžadován i root
4. Zkus spustit hru bez připojení k internetu
Moderátor
lapal
Mobil Plus User
Zařízení:
samsung galaxy 8000
Příspěvky:
77
Registrován:
26. 12. 2011 23:49
Odesláno:
12. 10. 2016 18:50

Re: Jak se zbavit hlášky We have update.....

OK, díky za rady.
Nakonec jsem zkusil tu první možnost, stáhnul jsem o něco novější verzi a zkusil přeinstalovat a skutečně se to povedlo.
Nechtěl jsem tu úplně nejnovější, protože když jsem ji tam dával dřív, přinutilo mě to odinstalovat tu původní, přeinstalovat nebylo možné, takže jsem pak přišel o všechny doposud nahrané levely a začínal jsem od začátku, což jsem znovu nechtěl.
Jinak ta hláška se bohužel zobrazovala pořád, i se zapnutým internetem i s vypnutým.
Každopádně díky za rady a Tvůj čas. :-)
Mobil Plus User
3 příspěvky •Stránka 1 z 1