WebShare.cz - Aktivujte si VIP účet pro neomezené stahování za 59 Kč

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Smazani jailbreaku a nasledna obnova iOS
PříspěvekNapsal: 09. 02. 2018 07:41 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

Ahoj kluci, pomuze někdo?

Mam Iphone SE s iOS 10.2.1 a udelal jsem JB saigon B3. Vse mi fungovalo,tak jak jsem chtěl. Ale nejaky tweak mi porad menil nastaveni tapety plochy, ze jsou ikony jako by v pohybu (dynamicke tapety)

Tak jsem udelal obnovu iOS ze zalohy a od te doby mam problém. Asi jsem mel prvni udelat unjailbreak, nebo jak se tomu rika a pak az obnovu.

Musel jsem resit v cydii problem s dpkg locked a pozůstatkem starych tweaku. To se mi podarilo vyresit a mam opet funkcni cydii,ze nevyhazuje zadny error. Ale uz mi nejde v cydii nainstalovat sve zakoupene tweaky. Tam mam napsane toto: the requsted modifications cannot be appleid due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed. A u tweaku nemam moznost install.

Zkousel jsem i cydia erase ale ta mi zase porad haze chybu: http-osx.cpp:131
Nevim si uz rady. Uz tri dny hledam nejakou radu na netu-googlu-youtube ale jsem uz v koncích. Nasel by se prosim někdo,kdo by mi pomohl poradit jak smazat jailbreak? At si muzu udelat novou obnovu? Na vyssi verzi iOS přes iTunes nechci. Zalohu mam udelanou před provedenym jailbreakem. Ale uz jsem tak zmateny,ze uz si nejsem jisty.

Predpokladam, když mam zalohu před jailbreakem,udelam jailbreak,pak obnovu tou zalohou,ze cydia i tak bude porad v iphone. Moc diky Honza.

Předmět příspěvku: Re: Smazani jailbreaku a nasledna obnova iOS
PříspěvekNapsal: 10. 02. 2018 20:32 
Administrátor
Administrátor

Věk: 27
mě po obnovení systému JB zmizel komplet... nevím jestli to apple už udělal, ale koukl bych po tom, jestli už můžeš downgradovat a zkusil bych to tak

Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7

PříspěvekNapsal: 11. 02. 2018 06:23 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

Me prave nezmizel. Zustala polofunkcni Cydia. Podarilo se mi to opet opetovnou instalaci JB znova vse rozchodit. Ale cydia eraser porad haze tu zminovanou chybu.

Pokud vim,tak apple nema moznost downgrade ios kvuli nepodepisovani verzi,ne? Nebo se chysta nejaka zmena?

PříspěvekNapsal: 12. 02. 2018 22:21 
Administrátor
Administrátor

Věk: 27
jop, chystá se změna, začal podepisovat starší verze, jen nevím zdali už to je nebo ne :)

Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7

PříspěvekNapsal: 14. 02. 2018 11:42 
Mobil Plus User
Mobil Plus User

Tak to by byla parada. Je nekde neco,kde by se dala sledovat situace?

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina