Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Android v HTC Kaiser - problém s připojením...

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Uživatelský avatar
Dvora21
Mobil Beginner
Zařízení:
Samsung Galaxy SII
Příspěvky:
49
Registrován:
03. 02. 2008 18:05
Odesláno:
29. 09. 2009 16:14
Android v HTC Kaiser - problém s připojením...
Zdravím! Prosím vás, dal jsem si do Kaisera novou verzy Androida a v předchozí byla aplikace Toggle a tu sem otevřel a dal jsem connect a spustil jsem GPRS a připojilo se to, ted je tam neaka aplikace Modem a tam když dám connect tak nic, jestly by sem nekdo dal tu aplikaci nebo neakou radu za vše budu rád, děkuji.

// Nechal bych tam starší verzy ale ta blbla ešte víc :/ ......
Motorla mpx200 -> HP iPAQ hx4700 -> HTC TyTN II -> Samsung C6625 -> Samsung Galaxy i7500 -> Samsung Galaxy 3 -> Samsung Galaxy SII
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
29. 09. 2009 18:05

Re: Android v HTC Kaiser - problém s připojením...

Mam pocit ze tohle by spise patrilo do sekce PPC.

Jelikoz tohle u AndroiD os vubec neni (Aplikace toggle jsou ale ne na pripojeni k GPRS ale prikladne na rychle vypnuti zapnuti wifi, bluethoth atp... prote on/of)

Tvuj problem se tyka verze androidu pro PPC se kterou nemam ani nejmensi zkusenost takze sorry ale z me strany zadna rada neprijde.

Jinak pokud je to aspon trochu podobne androidu co mam v G1 :-) tak bys tam tu aplikaci mohl dat z te stare verze (ale nemam paru jak :-) )

Neber to nijak spatne z me strany jen to rikam tak jak to je :-) a snad to nijak blbe nevyzni....
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
Dvora21
Mobil Beginner
Zařízení:
Samsung Galaxy SII
Příspěvky:
49
Registrován:
03. 02. 2008 18:05
Odesláno:
29. 09. 2009 18:54

Re: Android v HTC Kaiser - problém s připojením...

Jojo dík za radu, mel jsem to blbě tady se to musi celý nastavit a pak restartovat :)
Motorla mpx200 -> HP iPAQ hx4700 -> HTC TyTN II -> Samsung C6625 -> Samsung Galaxy i7500 -> Samsung Galaxy 3 -> Samsung Galaxy SII
Mobil Beginner
3 příspěvky •Stránka 1 z 1