Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Aplikace na SD

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
BOSS1
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC DREAM (G1) Complete Eclair 2.0
Příspěvky:
2
Registrován:
12. 10. 2009 11:05
Odesláno:
12. 10. 2009 11:06
Aplikace na SD
zdravím.. chtěl jsem se optat zdali už existuje nějaká aplikace na ukládání aplikací na SD kartu.. mám neROOTlej telefon. Díky BOSS1
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
12. 10. 2009 16:02

Re: Aplikace na SD

Pokud nemas root bude znit odpovet bohuzel tak ze 100% neni.

Prave hlavnim rpinosem rootu a nahrani nejake custom rom je prave ono A2SD (aplikace se ukladaji na kartu..) samozrejme to neni jediny prinos rootu a custom rom.

99% custom (rozumej neoriginalnich- tvorenych nekim doma na koleni :-) ) ma jiz tuto funkci v zakladu a aplikace se sami instaluji na kartu.

Jeste bych pro info upresnil ze aplikace se neukladaji na ,,beznou kartu" ale na kartu ktera je rozdelena na nekolik casti dnes uz bezne na 3 :-) (1.FAT32-To je ono SD card,2.Ext3 - tam se ukladaji ty aplikace, 3.Linux-swap :tim se virtualne zvetsuje velikost operacni pameti ram treba az o 128 MB)

Zaverem ti doporucim skvele ceske forum kde najdes odpovedi na vsechny sve otazky a i navody prikladne na rootnuti telefonu. (myslim ze to zvladne i cvicena opice je to jen o tom jet podle navod...) a riziko takrka nulove!

Kód: Vybrat vše

www.androidforum.cz
Pokud bys mel zajem ci si neveril na 100% nabizim ti pomoc po icq (Uz jsem takhle pomahal snad s 10ti rootama G1 :-) )

Ahoj skooopa
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
2 příspěvky •Stránka 1 z 1