Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Galeria-Optimus One

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
proste_ja
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG Optimus One
Příspěvky:
2
Registrován:
10. 03. 2011 17:19
Odesláno:
10. 03. 2011 17:27
Galeria-Optimus One
Zdravim Vas,som tu novacikom a aj pri pouziti funkcie "Hladat" som nenasiel to co potrebujem.
Ide o problem s mojim LG a galeriou.V Galerii mam fotky na ktore sa nemozem dostat ani cez Galeriu a ani cez Astro,ked dam zobrazit obrazok tak vlastne nic nezobrazi a hlasi ze je Galeria prazdna.Cez PC sa dostanem krasne ku vsetkym obrazkom.Minule mi pomohlo ze som dal do tel. zeninu SIM-ku(vsetko OK),potom som vratil moju(a tiez vsetko OK). Po case sa vsak znova vratil jav,kedy si nemozem pozriet vlastnu galeriu.

Stretol sa niekto s niecim takym??? Vyriesil to niekto???


Vdaka za odpovede.
Mobil Čumil Plus
marc0pol0
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
e-ten M700 prodano/HTC magic prodano/ nyni lg p500 oo android 2.2froyo rooted
Příspěvky:
17
Registrován:
24. 01. 2011 19:57
Odesláno:
11. 03. 2011 20:47

Re: Galeria-Optimus One

cus zkus vypnout mobil a vytahnout flashku a dat ji zase zpet a dobre to zacvakni mi se obcas stalo ze se mi nedalo dostat na sd ponevadz sem treba nekde klpenul ani ne moc a proste nehazelo to chybu ale nedostal sem se na kartu a druha moznost zkus ji odpojit v nastaveni pak ji vytahnout a dat zpet nebo jen odpojit a znova pripojit a uvidis sam
Mobil Čumil Plus
proste_ja
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG Optimus One
Příspěvky:
2
Registrován:
10. 03. 2011 17:19
Odesláno:
17. 03. 2011 12:42

Re: Galeria-Optimus One

Moje najnovsie zistenie je take ze ked som telefon pustil bez SIM-karty tak aj galeria fungovala tak ako ma.Akonahle som vlozil SIM-ku tak galeria je nefunkcna(obrazky sa nedaju zobrazit).
Je mozne aby to ovplivnovala ta SIM-ka????
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1