Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

Budík...

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Uživatelský avatar
Rampa McKvák
Mobil Guru
Zařízení:
SE Xperia mini pro
Příspěvky:
103
Registrován:
04. 02. 2009 18:09
Odesláno:
26. 03. 2011 12:15
Budík...
Zdravím.
Telefon (X10 mini) používám i jako budík, a proto jsem byl velmi šťasten když jsem zjistil, že při zvonění má budík krásné tlačítko "odložit", které buzení o 10 minut posune. Proto byl můj šok nepopsatelný, když toto tlačítko z ničeho nic zmizelo! Nyní už mohu budík pouze vypnout, což mi docela vadí. Nejde tady o to si prostě přispat pár minut, spíš jde o to že někteří lidi jako třeba já jsou nuceni 30 minut před snídaní brát léky. A co mám těch 30 minut dělat, abych neusnul? Pro tento účel bylo odsouvání úplně ideální... Nevíte, jak tam to tlačítko vrátit? Nepamatuju si že bych cokoliv měnil, možná za to může nějaká aktualizace softwaru, ale každopádně mě to štve. Nějaké zkušenosti či nápady? Předem dík..
Mobil Guru
Uživatelský avatar
highzl
Mobil Guru
Zařízení:
SGS III
Příspěvky:
124
Registrován:
10. 01. 2011 19:30
Odesláno:
27. 03. 2011 20:40

Re: Budík...

Mohlo by to bejt v nastavení budíku někde tam máš možnost "posunout budík" kde si nastavíš kolikrát a po jakém intervalu se má posunout (odložit). Alespoň na mém SGS to tak je ale předpokládám že to bude na všech androidech stejné.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
cejpatka
Mobil Plus User
Zařízení:
X10 mini
Příspěvky:
56
Registrován:
31. 10. 2010 16:30
Odesláno:
28. 03. 2011 18:35

Re: Budík...

SE má v Androidu mnoho aplikací se "svými" úpravami a budík je jedním z nich, takže žádné nastavení odložení či jeho intervalu tam není.
Tlačítko pro odložení tam opravdu je, proč zmizelo netuším. Mě občas zmizne u X10 mini jiné tlačítko (ztišení hlasitosti u příchozího hovoru) a jindy tam zase je zpět. Holt "kvalitní" Android od soudruhů ze SE... :negative: Zkusil bych nastavený budík smazat a vytvořit je znovu a vyzkoušet nanečisto. Pokud to nepomůže, tak z Marketu stáhnout jiný, jistě bude lepší než paskvil od SE.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Rampa McKvák
Mobil Guru
Zařízení:
SE Xperia mini pro
Příspěvky:
103
Registrován:
04. 02. 2009 18:09
Odesláno:
29. 03. 2011 10:41

Re: Budík...

Hele on se tam ten čudl zas objevil :D
Nevím co je to za šprým ani co to způsobilo, ale každopádně tam je a můžu si zas 20 minut přispat :)
Mobil Guru
Burrge
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
27. 05. 2009 06:40
Odesláno:
04. 04. 2011 06:03

Re: Budík...

Zdravím pánové! Měl bych prosím na Vás jednu prosbu! Řešilo se zde zmizení tlačítka ODLOŽIT v systémovém budíku v Androidu, ale já mám teď problém vůbec ten systémový budík najít!!! :-( Jde o to, že jej mám nastavený a pak jsem si zakoupil aplikaci na Marketu a už ten systémový nemohu najít a zrušit tak to buzení, aby mi šlapala jen ta aplikace. Bohužel přes tu aplikaci nemohu ten systémový vypnout :-( Mám Androida 2.3.2 přes NAND na HTC HD2. Poradíte mi prosím, kde ten budík hledat? Vidím jen navrchu na liště ikon, že je aktivní, ale z ní jej spustit neumím! :-( Díky moc za Vaše rady!!!
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
04. 04. 2011 11:19

Re: Budík...

Musis jit do aplikaci. Tam najit app Hodiny (pokud mas cestinu). Tu spust, a slidni na zalozku budiky, tam to povypinej. Takhle to aspon funguje na 2.2 =)
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
6 příspěvků •Stránka 1 z 1