Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Android blbne - proces byl ukončen

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
TomMiga
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 1, Prestigio 4020
Příspěvky:
53
Registrován:
28. 02. 2007 23:38
Odesláno:
16. 04. 2011 15:24
Android blbne - proces byl ukončen
Ahoj, mám takový problém, a to tenhle :

Nikdy mi nevydrží funkční ani den. Postupně mi přestává fungovat všechno. Píše to že proces ... přestal pracovat a nabídka na počkání nebo ukončení. Dělá to nejdřív Launcher, pak Kontakty, SMS a MMS, system a pak Bluetooth . A prostě všechno přestane fungovat. Zkoušel jsem všemožný kernely, všemožný androidy i radia ale nic nepomáhá.
Momentálně mám KAIS_Radio_Only_1.70.19.09 a Incubus26Jc's Super FroYo RLS15 All Language ale dělá to stále. zkoušel jsem dávat vše ( jak system tak i DATA ) na NAND, pak jsem zkoušel systen on NAND a DATA on EXT2 data.img ale dělá to pořád.

Jinak když jsem měl v telefonu Windows Mobile ať už 6.1 nebo 6.5. tak všechny byly bez problémů jen ten android mi nefunguje a každý den dvakrát reinstalovat androida, pak stahovat kontakty a instalovat aplikace už mě nebaví. Zkoušel jsem i úplně čistej android bez kontaktů a bez aplikací ale udělá to úplně to samý. Prostě v mojim Kaiserovi 130 se nedá používat android a to mě štve.

A pak se mi ještě často stává, že při instalaci pár aplikací mi vyběhne hláška že pamětová karta byla odebrána, a přitom karta v telefonu je. Neovlivní se to ani tím, jakou aplikaci nebo hru nainstaluju, nebo tím, jakou kartu použiju, protože jsem zkoušel kingstona 2 GB , Kingstona 4 GB a Sandisk 8 GB ale dělá to pořád, a podotýkám, že ve WinMobile mi včechny karty fungujou taky bez problémů.

Prosím, poraďte.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
gawson
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S i9000
Příspěvky:
79
Registrován:
27. 08. 2010 20:34
Odesláno:
16. 04. 2011 23:22

Re: Android blbne - proces byl ukončen

V tomto případě bych reklamoval a moc se s tím nepáral, resetnul do původního stavu, protože toto je fakt divný
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
17. 04. 2011 10:29

Re: Android blbne - proces byl ukončen

Bez urazky,ale ja teraz neviem aku radu od nas ocakavas.Bude najlepsie ak o radu poziadas tam odkial mas ROMky,jedna sa o port Androidu a ten nikdy nebol a nikdy nebude plnohodnotny Android,takze sa tak plnohodnotne ani nemoze spravat.Tu sa nejedna ani o chybu Androidu ale o chybu ktora bude niekde medzi prechodom s WM na tebou spominane porty a to nema s Androidom vobec NIC spolocne.Pokial si cakal ze si budes uzivat cistokrvny Android na HTC TyTN II tak to je tiez omyl,jediny mobil kde sa da port tohto OS vyuzivat je HTC HD2.
Radi by sme ti pomohly,ale tu naozaj pochybujem ze niekto bude vediet odpoved na tvoju otazku.

HTC TyTN II s portom Androidu asi tazko bude na reklamaciu.
Moderátor
3 příspěvky •Stránka 1 z 1