Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

E-mail na mobile

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Dybbuk
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galaxy S i9000
Příspěvky:
4
Registrován:
04. 06. 2011 17:41
Odesláno:
04. 06. 2011 17:50
E-mail na mobile
Zdravím. Mám problém so zabezpečením mojej e-mailovej schránky. Nastavil som si ju v mojom mobile Samsung Galaxy S i9000 (v Gmail aj v samotnej aplikácii E-mail) a keď sa teraz pripojím na internet cez mobil a otvorím Gmail alebo E-mail, okamžite sa mi otvorí e-mailová schránka bez pýtania hesla. Čiže ak by som náhodou mobil stratil, bez problémov sa mi nabúra niekto do svojej e-mailovej schránky, keď to pri spustení nepýta žiadne heslo. Čo sa s tým dá robiť? Aj vám sa takto môže kedykoľvek niekto dostať do e-mailovej schránky niekto, ak stratíte mobil? Vopred ďakujem za pomoc.
Mobil Čumil Plus
PikFik
Mobil Beginner
Zařízení:
Galaxy Note 2 [1280 x 720]
Příspěvky:
47
Registrován:
07. 04. 2011 09:57
Odesláno:
04. 06. 2011 18:54

Re: E-mail na mobile

Podle me nesmyslene zadani. Pokud si stahujes maily mas je v telefonu pro off-line praci vcetne kontaktu. Chybi pouze nejnovejsi. Pokud nechces aby se nekdo dostal na tvuj ucet nezbyde nez pouzivat webove rohrani... Ale jak rikam, je to jako chtit aby zlodej, nevzal penize z penezenky co ukradne. Kdyz mas tak tajne maily, tak si hned po ztrate zmenis heslo. Ale to webove rozhrani je jistota, pokud budes mazat cookies a historii...
Galaxy Note 2 [1280 x 720]
Mobil Beginner
2 příspěvky •Stránka 1 z 1