Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

Android Market - Jak nato ? Jsem začátečník.

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Eruveo
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
04. 12. 2010 14:23
Odesláno:
17. 08. 2011 07:48
Android Market - Jak nato ? Jsem začátečník.
Zdraví Vás.
Prosím o radu, zakoupil jsem si tablet YARVIK 7 se systémem Android 2.1, bohužel je však bez aplikace Android Market. Chci se jako začátečník a amatér na Android zeptat, zda-li je vůbec možnost tuto službu nějak dodatečně doinstalovat a stahovat z ní poté aplikace a případně jak? Nebo zda-li jsem odsouzen na laskavost svých přátel, kteří se na Android Market dostanou a aplikace mi musí přeposílat např. emailem nebo dávat na Flash paměti.

Díky moc...
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
rychlej
Mobil Beginner
Příspěvky:
45
Registrován:
12. 12. 2009 09:51
Odesláno:
17. 08. 2011 08:14

Re: Android Market - Jak nato ? Jsem začátečník.

Nemám zkušenost s tabletem, ale obecně lze aplikace stahovat z marketu přes webové rozhraní. Dáš do googlu "android market" a stačí si vybrat... Potom bys také měl najít aplikaci market ke stažení.
IPhone 5, IOS7
HTC Desire Z, Android 2.3.3
Lenovo IdeaTab S8-50, Android 4.4.2
Mobil Beginner
Eruveo
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
04. 12. 2010 14:23
Odesláno:
17. 08. 2011 08:36

Re: Android Market - Jak nato ? Jsem začátečník.

Dobře díky, ale pokud vezmu v potaz, že na android marketu, musím být přihlášen, to není problém, ale problém nastane v případě, když chci aplikaci stáhnout, napíše to, že nemám definované pro svůj účet záždé zařízení, protože jsem nebyl dlouho přihlášen, nebo jsem ho ještě nenastavil, ale to přece nemůžu udělat, když se z tabletu nepřipojím, jelikož nemám potřebnou aplikaci :). A pokud nemáš zkušenost s tabletem, předpokládám, že s mobilem ano, jaký je postup tam? Protože na market android vidím nejříve tuto hlášku:

K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu. a poté nápověda:

Proč se na webu Android Market nezobrazuje mé zařízení
Existují tři možné důvody, proč zařízení Android nemusí být uvedeno v seznamu zařízení na webu Android Market:

b.1 Nejste přihlášeni prostřednictvím primárního účtu Google, který je přidružen k danému zařízení.
b.2 V poslední době jste se ze svého zařízení do služby Android Market nepřihlásili.
b.3 V zařízení je systém Android verze 1.5

jediný problém je, že nesplňuju bod č.2, což, nejde když nemám nainstalovanou aplikaci. :) takže řekl bych malý začarovaný kruh. Díky za další rady co dál :)
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
hnzL
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II, Acer Iconia A501
Příspěvky:
297
Registrován:
07. 03. 2010 11:26
Odesláno:
17. 08. 2011 09:17

Re: Android Market - Jak nato ? Jsem začátečník.

zkus si nainstalovat toto:

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/36564/android_market.apk_1.76MB.html
ObrázekObrázek
Samsung Galaxy Note II 16GB + 32GB SDHC - ROOT - CM11
Acer Iconia TAB A501 16GB 3G + 32GB SDHC - ROOT - OmniROM V21 + LUbuntu 14.04

------------------
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
17. 08. 2011 10:56

Re: Android Market - Jak nato ? Jsem začátečník.

Pokial nemas market v tablete,tak ti nepomoze ani jeho web verzia.Cely problem je v tom ze vyrobca tvojho zariadenia neni certifikovane zariadenie a nema zmluvu s Googlom,preto nema ani google sluzby.Jedina moznost ako integrovat tieto sluzby je ich flashnutim cez recovery,na to ale potrebujes root a nejaku custom ROM a to v tvojom pripade China Tabletu nijako nehrozi.Takze jedine co tebe zostava je nejaka alternativa Marketu.
Moderátor
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
17. 08. 2011 20:50

Re: Android Market - Jak nato ? Jsem začátečník.

Nebo stahovat aplikace treba tady a potom je instalovat primo v tabletu skrze nejaky file explorer
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
6 příspěvků •Stránka 1 z 1