Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

GO SMS zblbne cislo u prijemce sms.

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
robo
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Evo3D, origos rom, Tablet Ferguson S3
Příspěvky:
333
Registrován:
01. 01. 2008 07:10
Odesláno:
30. 08. 2011 21:18
GO SMS zblbne cislo u prijemce sms.
S programem GoSMS mam problem u jednoho cisla. Zadna konverzace s cislem neni. V go sms dam vytvorit sms, najdu cislo v seznamu a zatrhnu. V aplikaci vidim jmeno. Napisu sms a odeslu. Odpoved mi prijde. Vse ok. Z go sms dam vololat onen kontak, v poradku. Provedu vypnuti telefonu. Zapnu telefon a otevru Go sms. Otevru konverzaci s tim cislem. Zlomek vteriny vidim spravne cislo. A v momente v policku pred +420 mam pismeno N. Takze N+420. Napisu sms a zprava neni dorucena. Dam volat na to cislo a pri volani vidim cislo 6+420xxxxxxx. A na cislo se nejde dovolat. Coz je zrejme z cislovkou 6 na zacatku cisla. Pokud otevru onu konverzaci v standartnim sms manageru tak nahore vidim <+420xxxxxxxxx> napisi v tom vlakne sms a je normalne dorucena. Zkusil jsem smazat cislo v kontaktech. A napsal jsem ho tam s tim +420. A blbne to stejne. Kdyz me prijde z toho kontaktu sms tak se nepriradi ke konverzaci N+420 ale vytvori se nove vlakno. Zatim jsem se nesetkal s timto problemem u jineho cisla. A Android sms aplikace je to v poradku. Nejsem psavec a kdyz prijde na vec otevru origos sms aplikaci a sms dapisi tam. A je to. Ale stve me to, proc to dela. Dnes jsem aktualizoval Go sms a je to stejne. Mozna by to chtelo otestovat na stejnem telefonu ZTE Blade. Pokud by se nekdo nasel a pouziva Gosms, tak at mi napise pres SZ. Dekuji
Mobil Profi User
1 příspěvek •Stránka 1 z 1