Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

Bluetooth GPS Evolve iTraXX na LG P920 (2.2.2)

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
SuperTwety
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG Optimus 3D, Samsung Galaxy S
Příspěvky:
14
Registrován:
20. 05. 2009 14:10
Odesláno:
02. 11. 2011 23:06
Bluetooth GPS Evolve iTraXX na LG P920 (2.2.2)
Ahoj.
Nevíte někdo jak rozchodit bluetooth navigaci na LG optimus 3D (2.2.2)? Jedná se o Evolve iTraxx. Vyzkoušel jsem 3 programy z marketu ale ani jeden jsem bud neuměl správně nastavit a nebo prostě nic nedělal.
Děkuji.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
02. 11. 2011 23:13

Re: Bluetooth GPS Evolve iTraXX na LG P920 (2.2.2)

Evolve iTraxx - neni BT navigace, ale snad jen GPS prijimac, ktery musis sparovat s mobilem.

Kód: Vybrat vše

http://www.alza.cz/gps-evolve-itraxx-navigace-d76392.htm#popis
V mobilu zapni BT a nastav jako "viditelny".
Zapni BT GPS prijimac.
Telefon by mel tento prijimac najit a sparovat. Mozna (musis kouknout do navodu GPS prijimace) bude telefon chtit kod pro sparovani s mobilem. Nekdy byva vyrobcem nastaven na "1234" nebo "0000" - ale to bude v navodu.
Moderátor
SuperTwety
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG Optimus 3D, Samsung Galaxy S
Příspěvky:
14
Registrován:
20. 05. 2009 14:10
Odesláno:
02. 11. 2011 23:18

Re: Bluetooth GPS Evolve iTraXX na LG P920 (2.2.2)

tohle už mám bez problému zasebou, telefon a modul jsou spárovaný (indikuje to dioda) ale mobil ho nepoužívá.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
02. 11. 2011 23:25

Re: Bluetooth GPS Evolve iTraXX na LG P920 (2.2.2)

Zitra reknu kolegovi (dnes uz asi spi), at se ti tady ozve.
Ten taky nedavno experimentoval s externi GPS prijimacem a svym founem (nevim ale model).
Moderátor
robo
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Evo3D, origos rom, Tablet Ferguson S3
Příspěvky:
333
Registrován:
01. 01. 2008 07:10
Odesláno:
03. 11. 2011 11:58

Re: Bluetooth GPS Evolve iTraXX na LG P920 (2.2.2)

Stahni si z marketu Bluetooth GPS.

Kód: Vybrat vše

https://market.android.com/details?id=googoo.android.btgps&feature=search_result

Nainstaluj a idealne si dej widget programu na plochu . Prvne spust externi gps modul, pote zapni bluetooth na LG a nakonec spust app Bluetooth GPS. V app pokud neuvidis v okenku svuj GPS modul tak si v te roletce vyber a zatrhni Enable Mock GPS.....Pote by se na zalozce status videt nacitajici satelity. Vizualne by to melo byt videt i na tom GPS modulu ze v rezimu prijmu dat. A to je vse. Priste uz spustis ext. gps, bluetooth na LG a nakonec aplikaci. Na horni liste zustane par vterin seda ikona, jak se gps modul fixne, zmodra. U me je to tak do 5 vterin. Zalezi na modulu GPS. Pote staci spustit app kde chceme vyuzit GPS modul. V app neni potreba nic nastavovat. V nekterych aplikacich je mozne v nastaveni gps videt umisteni a pocet satelitu. Pokud budu vyuzivat externi GPS tak v tom programu neuvidim ani pocet satelitu ani jejich umisteni. To je mozne pouze v aplikaci Bluethooth GPS. Tak se neleknout ze tam neni videt zadny satelit.

Nic sloziteho to neni. Jeste si vzpominam ze nekde v nejakem kroku na me vybaflo neco o simulaci GPS, nebo tak nejak. Ja jsem to zatrhnul. Mam porad stejny os Android 2.2 ale polozku o simulaci GPS ted nemohu zaboha najit. Mozna si to jen pletu a ta polozka byla v nejake navigaci ci v nejake jine aplikaci. Uz proteklo vody a ja si ted nemohu vzpomenout. Kdyz by neco, tak dej vedet a dame to dohromady.
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 03. 11. 2011 12:11, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy mimo forum patria do CODE,precitaj si Pravidla Fora!!!
Mobil Profi User
SuperTwety
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG Optimus 3D, Samsung Galaxy S
Příspěvky:
14
Registrován:
20. 05. 2009 14:10
Odesláno:
03. 11. 2011 23:12

Re: Bluetooth GPS Evolve iTraXX na LG P920 (2.2.2)

modul ukazuje, že je připojen a že má i polohu, ale když ho vyberu v programu tak mi vyskočí hláška "socket failed to connect" a samozřejmě se nepřipojí. modul mi fungoval na symbianu bez problému. nebyl by nějaký další nápad jak na to vyzrát? určitě nedělám nic blbě z toho co je tu napsáno

EDIT:

takže změna. ted jsem to pro srandu zkusil na Samsungu galaxy S (2.3.3). vše absolutně bez problému a fixace ani ne 2 sekundy. takže to bude chyba někde v Optimusu.
Naposledy upravil(a) Kamilos dne 03. 11. 2011 23:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Pouzivej EDIT - viz pravidla fora !!!
Mobil Čumil Plus
6 příspěvků •Stránka 1 z 1