Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Galaxy Ace paměť

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
p-u-p-a-s
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Bylo: Sony Ericsson Xperia Arc S... Je: HTC ONE X 32Gb.. 4.1.1
Příspěvky:
13
Registrován:
28. 10. 2010 13:07
Odesláno:
26. 01. 2012 19:25
Galaxy Ace paměť
Zdravím, mám takový problém. Mám Samsung Galaxy Ace 2.2.1 a v něm několik aplikací které zabírají cca 40 Mb.(navigace hry a hlavně aplikace které tam byli ale nejdou odinstalovat jsou mi k ničemu např. office, gmail, mapy google atd.)
A ted k otázce, jak je možné, že mi správce aplikací píše nedostatek místa když mám asi 190 Mb pamět. A všechny aplikace by měli být na kartě. Je možné že mi Android zabírá nějakým cca 150Mb. Nevíte někdo co s tím dělat ? Díky.
Mobil Čumil Plus
jackhollywoodjack
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
galaxy ace
Příspěvky:
4
Registrován:
02. 01. 2012 14:12
Odesláno:
28. 01. 2012 09:29

Re: Galaxy Ace paměť

Ahoj je divne ze by ti ukazoval nedostatek mista pri 190MB volne pameti.To hlasi nedostatek az tak pri 15-20MB.Nebylo to nahodou 190MB ram?Zkontroluj si ze se divas na volmou pamet uloziste.Jinak aplikace se u androidu instaluji prapodivne.I kdyz se nainstaluje na kartu,zabira hafo mista v telefonu.je to takove castecne a neefektivni ukladani na kartu.Zkus si nainstalovat treba app2sd.tam je to docela prehledne.Ale varuji te ze i aplikace co ti ukaze instalaci na SD zabira volne misto v pameti telefonu(nektera vice jina mene).Nejlepsi je nainstalovat pouze nezbytne nutne aplikace,ktere potrebujes a treba 2 hry.A az je dohrajes,smazat pak teprve zase nove.
Mobil Čumil Plus
wdc
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
10. 08. 2008 19:48
Odesláno:
30. 12. 2012 14:57

Re: Galaxy Ace paměť

Taky mám ace s 190mb paměti, nevíte jak tuto paměť zvýšit abych tam mohl mít víc programů? 190 je naprosto nevyhovující dneska mi přijde, nevim jak to tam mohli dat tak málo?
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1