Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Asus TF300T - hranie hier x PS3/XBOX/MOUSE control

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
notfake
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung galaxy S 2
Příspěvky:
1
Registrován:
01. 01. 2012 16:16
Odesláno:
09. 10. 2012 15:09
Asus TF300T - hranie hier x PS3/XBOX/MOUSE control
Ahojte,
chcel by som sa spýtať , ako je to s hraním hier na androide ICS. Objednal som si tento tablet asus TF300T s dockingom, a chcel by som si na ňom sem tam aj zahrať nejaké tie hry ( shadowgun, NOVA 3, Batman, MC 3, 9mm... )

Len čo som tie hry tak hral na mojom Samsung galaxy S2, tak ma to časom omrzelo hrať dotykom.. Až teraz som našiel na youtube, že sa to dá.. Problém je , že čo som pozeral niektoré aplikácie na google play, bolo písané že je potrebný root, ale v informáciách na webe som našiel že ICS už podporuje aj herné ovládače. Napr. že aj hra Shadowgun už podporuje aj PS3 ovládač...

Problém je, že mám Xbox 360 - ale mám bezdrôtové ovládače k nemu , tu som nikde nenašiel či pri xboxe to ide aj bezdrôtovo / alebo treba len káblovú verziu čo ide aj k PC / alebo k mojim môžem dokúpiť set kábla play and charge kit, pomocou ktorého sa cez USB dobíja / kúpiť reciever pre PC) a či by to vôbec išlo. Druhou možnosťou je, keďže som si objednal variantu s dockingom, keď pripojím extérnu káblovu myš, či mi tie hry pôjdú pomocou ovládania cez klávesnicu na docku, a cez extérnu myš. Oboje samozrejme za predpokladu, že nemusím rootnúť telefón.


Vedeli by ste mi v tom poradiť, resp. urobiť jasno?


Veľmi pekne Vám ďakujem za odpovede
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1