Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Android market nenájde niektoré aplikácie

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
KingTommy
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson Xperia X8 - Android 2.1 - ROOTED
Příspěvky:
4
Registrován:
26. 01. 2011 23:13
Odesláno:
27. 02. 2013 15:18
Android market nenájde niektoré aplikácie
Zdravím, mám jeden problém s Xperiou X8, Android 2.1, ROOT. V android markete mi chýbajú niektoré aplikácie. Napríklad mám nainštalovaný Go Launcher EX, ten mi ide v poriadku, za to, Go Wheather alebo napríklad GoCalendar aj mnoho iných mi proste nefungujú. Mám na to odkaz na obrazovke a keď na to kliknem pre stiahnutie tak mi proste napíše: "The requested item could not be found". Tak isto nemám v markete napríklad ani jeden Angry Birds.. V mobile mám nainštalovaný StreetView, ale aktualizovať mi ho už nejde, pretože: The requested item could not be found... Takto si neviem aktualizovať ani GoogleMaps. Pred dvoma rokmi som mal Xperiu X8 rovnako s Androidom 2.1 a žiadn takýto problém som nemal. V nastaveniach android marketu som sa už vŕtal, mám to tam nastavené v poriadku, zobrazenie všetkých aplikácií. Nechápem už kde je problém, googlil som, ale nič podobné som nenašiel. Teda našiel, ale všetko čo som našiel mi nepomohlo.. Viete mi prosím pomôcť?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
27. 02. 2013 16:16

Re: Android market nenájde niektoré aplikácie

Ale pred rokmi bol Android 2.1 este pomerne aktualny system,teraz uz neni. Väcsina aplikacii teraz vyzaduje Android min. vo verzi 2.2. A to iste plati aj pri hrach. A v Google play je pri Angry Birds jasne uvedene ze ze je nutne mat android min. 2.2,takze mas proste stary system.
Moderátor
KingTommy
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson Xperia X8 - Android 2.1 - ROOTED
Příspěvky:
4
Registrován:
26. 01. 2011 23:13
Odesláno:
27. 02. 2013 17:42

Re: Android market nenájde niektoré aplikácie

No to že je to tam uvedené, som vedieť nemohol, keďže som tam Angry Birds ani nevidel.. :D No ok, tak vďaka, nejak tam napchám 2.2 android možno.. neviem.. zistím.. :)
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
27. 02. 2013 18:28

Re: Android market nenájde niektoré aplikácie

Nemyslel som aby si to skontroloval cez google play v mobile,ale cez Webovy Google play.
Moderátor
4 příspěvky •Stránka 1 z 1