Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

facebook

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
autobus
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
lg p920
Příspěvky:
7
Registrován:
31. 12. 2011 15:29
Odesláno:
16. 09. 2013 19:25
facebook
Dobry den neviete ako dostanem do facebooku sk alebo cz jazyk na android ? dik
Mobil Čumil Plus
prokop
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
N E61 + N E71 + N E5 + Si SX1 + Xperia P etc...
Příspěvky:
11
Registrován:
15. 03. 2009 22:32
Odesláno:
17. 09. 2013 12:33

Re: facebook

Ahoj.
Vím. Tedy možná vím. Jenže na zpracování a vyhodnocení tvé otázky, překypující vskutku podrobnými informacemi (a navíc okořeněné tak výstižným názvem tématu :roll: ) bych potřeboval spousty času. Svého i tvého. Ten tvůj je mi teď ukradený zrovna asi tak jako tobě, ale ten můj je velice drahý. Zkus se tedy zeptat například tady:

Kód: Vybrat vše

http://jdem.cz/aaqr0
Ke té spoustě hodnotných informací, které jsi nám zde poskytl, bych ti tam doporučoval doplnit následující:
- o jaký facebook přesně jde
- o jaké zařízení a verzi OS přesně jde (včetně čísla sestavení a zda je to oficiální ROM)
- zda zařízení samotné obsahuje SK nebo CZ (a případně zda byl SK nebo CZ jazyk nastavený v době instalace toho facebooku, a zda po ní bylo zařízení restartováno)
- případné další informace, které by ve tvém případě mohly souviset se zařízením, OS, facebookem a jazykem.
Každým postem do už založeného tématu porušuju zdejší pravidlo 5, ale nic s tím nenadělám, já už jsem prostě takovej :D
Mobil Čumil Plus
autobus
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
lg p920
Příspěvky:
7
Registrován:
31. 12. 2011 15:29
Odesláno:
17. 09. 2013 19:23

Re: facebook

ok takze jedna sa mi o to aby menu bolo sk alebo cz o jaký facebook přesně jde tak toto nechapem pouzivam android uz aspon 5 rokov ,o jaké zařízení na android je to predsa uplne jedno ,včetně čísla sestavení je to 4 a viac, zda je to oficiální ROM ,je to org a aj tu je to uplne jedno, zda zařízení samotné obsahuje SK nebo CZ kazdy tel ktory ma android ma cz jedine ak to nieje org rom tak nemusi,(a případně zda byl SK nebo CZ jazyk nastavený v době instalace toho facebooku, a zda po ní bylo zařízení restartováno) bez komentara ,jedna sa o samsung mega
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1