Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Dual networking - Wifi+4G/3G

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
KavanaK
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
19
Registrován:
27. 02. 2008 11:47
Odesláno:
18. 06. 2014 18:15
Dual networking - Wifi+4G/3G
Ahoj,

dočetl jsem se, že "defaultně" mít oba typy připojení na Androidu nelze. Nicméně při rootnutém zařízení by to mělo být možné.

Potřebuji bezdrátově připojit jedno zařízení přes wifi k tabletu, který musí být zároveň připojený přes LTE/3G. Bohužel použít tablet jako AP (a tím tento problém jednoduše vyřešit) v tomto případě nelze.

Prosím o pomoc :-) děkuji
Telefon: Samsung Galaxy Mini
Mobil Čumil Plus
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
18. 06. 2014 19:41

Re: Dual networking - Wifi+4G/3G

Normálně by to mělo jít, když na tom zařízení, co ho máš připojeno k internetu přes 3G, spustíš také Wi-Fi AP a k němu se přes Wi-Fi připojíš druhým zařízením, alespoň mě to tak šlo. Proč u tebe nelze tablet použít jako AP?
Mobil Profi User
KavanaK
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
19
Registrován:
27. 02. 2008 11:47
Odesláno:
18. 06. 2014 19:53

Re: Dual networking - Wifi+4G/3G

Protože kamera, kterou chci bezdrátově spojit s tabletem, funguje pouze, pokud zapnu AP na kameře. Proto musí být wifi zapnutá na tabletu, tím se ale deaktivuje síť. A to nechci.

Původně jsem měl na mysli to, že bych to propojil obráceně. Ale to z nějakých pro mě nepochopitelných důvodů prostě nejde.

Kdykoliv chci nastavit AP v tabletu a kameru k němu připojit, aplikace mi vždy hlásí "wi-fi must be enabled to connect to the camera." takže nemám tucha, jak tu aplikaci bez wifi na tabletu vůbec zprovoznit. V návodu to nijak do podrobna nepopisují.
Telefon: Samsung Galaxy Mini
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1