Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
16 příspěvků

HTC One X+ vs SGS3

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
Uživatelský avatar
hnzL
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II, Acer Iconia A501
Příspěvky:
297
Registrován:
07. 03. 2010 11:26
Odesláno:
20. 02. 2013 17:56
HTC One X+ vs SGS3
chystám se koupit si nový telefon, zatím mám dva favority, SGS3 a HTC One X+... další potenciální kandidát je Nexus 4... jelikož jsem ani jeden z nich neměl v ruce a možnost si s ním pohrát, zajímaly by mě vaše názory který si vybrat, popřípadě tip na nějaký jiný podobně vybavený
ObrázekObrázek
Samsung Galaxy Note II 16GB + 32GB SDHC - ROOT - CM11
Acer Iconia TAB A501 16GB 3G + 32GB SDHC - ROOT - OmniROM V21 + LUbuntu 14.04

------------------
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
20. 02. 2013 18:12

Re: HTC One X+ vs SGS3

Mal som aj S3ku,aj One X a teraz momentálne mám One X+. S3ka je dobrý mobil ale spracovanie mobilu je naozaj biedne. Mobil som nosil v puzdre a po týždni vyzeral otrasne. One X+ je kvalitnejšie spracovany a je aj vyladenejsi. Displej je jednoznačne krajší a farby sú tiež vernejsie. Mojej S3 po každej aktualizácii viac a viac mrdalo. keď chceš vyladenejsi mobil,tak ber One X+. Jedine čo by som One X+ vytkol je to že ked hras,tak sa trochu viac prehrieva. Keď chceš vedieť niečo konkrétne,tak sa pýtaj. Mimochodom dalsia neskutocna vec u HTC je servis. Mal som tam uz par mobilov a ich pristup je naozaj perfektny,opravia a vymenia ti aj to co si nechcel. Naproti tomu ked posles S3ku do toho dementneho Britexu,tak mas velku sancu ze ti odpovedia ze mas mobil utopeny. Dokonca ty dementi neuznaju ako zarucnu opravu praskanie ramiku okolo LCD co je vseobecne zname ako vyrobna vada.
Moderátor
Uživatelský avatar
hnzL
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II, Acer Iconia A501
Příspěvky:
297
Registrován:
07. 03. 2010 11:26
Odesláno:
20. 02. 2013 18:25

Re: HTC One X+ vs SGS3

taky mě dost zajímá porovnání foťáků obou telefonů, jestli je tam nějaký velký rozdíl, hlavně co se týče videa.. + reálná výdrž baterie, uvažoval jsem chvíli i o iPhone 4s ale na dnešek mi to příjde že jet o za hodně peněz málo muziky
edit:malem jsem zapoměl to nejduležitější pro mě... kvalita zvukoveho vystupu do sluchatek
ObrázekObrázek
Samsung Galaxy Note II 16GB + 32GB SDHC - ROOT - CM11
Acer Iconia TAB A501 16GB 3G + 32GB SDHC - ROOT - OmniROM V21 + LUbuntu 14.04

------------------
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
20. 02. 2013 18:46

Re: HTC One X+ vs SGS3

Vydrz baterie je tak priblizne na rovnakej urovni,foto a video tiez. Akurat S3ka lepsie fotila v tme. K poslednej otazke sa vyjadrit neviem,hudbu pocuvam minimalne.
Moderátor
rajs
Mobil Guru
Zařízení:
HUAWEI MATE 10
Příspěvky:
165
Registrován:
29. 12. 2011 09:25
Odesláno:
20. 02. 2013 20:37

Re: HTC One X+ vs SGS3

:good
Naposledy upravil(a) rajs dne 21. 02. 2013 08:16, celkem upraveno 1 x.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
21. 02. 2013 04:32

Re: HTC One X+ vs SGS3

Neni som ziadny HTCckar,na znacku som absolutne Nezaujaty,tak si svoj Arogantny ton odloz pre niekoho ineho. Napisal som svoj osobny nazor odvodeny od testovania oboch zariadeni. Mal som a stale mam tieto dva mobily k dispozicii,tak som napisal ktory mobil je Pre MNA kvalitnejsi a hlavne som nenapisal ze S3ka neni dobry mobil.Takze ked nevies normalne vystupovat,tak radsej nepis nic. Ludi typu: "nie, neurazajte mi moju hracku" mam najradsej. Subjektivny nazor ziadny,len nezmyselne podskakovanie. Ked ti budu mesacne lezat na stole 2-3 nove mobily,tak potom budem brat tvoj nazor vazne,lebo je vydiet ze One X ani One X+ si v ruke nedrzal,inak by si o kvalite fotaku taky isty nebol. Rovnako aj o spracovani a kvalite materialu na oboch mobiloch. Mal som dve S3ky,Bielu aj modru,na oboch bol zadny kryt doskriabany do dvoch tyzdnov. Na bielej verzii je to vydiet lepsie pod svetlom a na modrej je to vydiet volnym okom. Nosil som ich v puzdre,aj tak sa doskriabaly. Mam dvoch kamosov a tiez maju zadny kryt doskriabany,takze tvojmu tvrdeniu jednoducho neverim,alebo slabo vydis. Kazdopadne tento problem sa da pekne docitat aj na Android fore,kde sa da mimo ineho docitat aj o samovolnom bricku S3 a dalsich problemoch s tymto mobilom. Ale ved jasne,nikto si neda dopustit na svoju hracku,chapem. Mimochodom,Samsung za svoju predajnost vdaci iba svojej reklamnej kampani,takze to je cele to tebou spominane prevalcovanie. Tu je to pekne napisane:

Kód: Vybrat vše

http://androidportal.sk/2013/03/dovod-preco-je-samsung-nezastavitelny-11-miliard-na-marketing-10-6-miliardy-na-vyskum/
Kvalita oboch znaciek je na rovnakej urovni akurat ze HTC nadava reklamu na svoje vyrobky pomalinky aj na zuvacky,s toho je jasne ze maju aj mensie predaje. Jedine co by som znacke HTC vytkol je ich stupidna obchodna strategia. Vykladaju svoje karty skor ako ostatny co nahrava hlavne Samsungu ktory moze v klude svoje vlajkove lode vylepsit o nieco co napr. HTC nema. Preto vzdy prve pravdivejsie informacie o novej S rade vychadzaju na povrch az po uvedeni vlajkovej lode od HTC. No a HTC sa to vzdy snazi pozliepat vylepsenou verziou s oznacenim "+",co ma vzdy pekne nasere.
Moderátor
Uživatelský avatar
1Respekt
Mobil Beginner
Příspěvky:
37
Registrován:
24. 10. 2010 07:58
Odesláno:
21. 02. 2013 07:06

Re: HTC One X+ vs SGS3

Ramirez: Thumb UP!
LG Optimus 4x HD - CyanogenMod 10.1 - Android 4.2.2 [Nightly]
Notebook: Intel Core I5-3210M, GeForce GT630M, 4GB RAM, Windows 8

Siemens A55 -> Siemens C65 -> Siemens S75 -> Sony Ericsson K550i -> LG KS20 -> Sony Ericsson W100i (Spiro) -> LG Optimus Chat -> HTC EVO 3D -> HTC Explorer + Google Nexus 7 -> LG Optimus 4x HD
Mobil Beginner
rajs
Mobil Guru
Zařízení:
HUAWEI MATE 10
Příspěvky:
165
Registrován:
29. 12. 2011 09:25
Odesláno:
21. 02. 2013 07:25

Re: HTC One X+ vs SGS3

:swoon:
Naposledy upravil(a) rajs dne 21. 02. 2013 08:17, celkem upraveno 1 x.
Mobil Guru
01jonatan
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC EVO 3D
Příspěvky:
33
Registrován:
29. 12. 2011 16:22
Odesláno:
21. 02. 2013 07:26

Re: HTC One X+ vs SGS3

Heh úplný súhlas Ramirez ja som HTC a S3 som nemal v ruke,ale veď stačí len oko laika a musí to byť jasné.
HTC Evo 3d
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
21. 02. 2013 07:36

Re: HTC One X+ vs SGS3

rajs:
Samozrejme ze si mal vsetkeho viac ako ja a dlhsie ako ja. Je to citit s tvojich zmysluplnych prispevkov. Gratulujem.
Jasne ze moj prispevok sa dal cakat,ja rad reagujem na zmysluplne a odborne prispevky.
Ja na svoje znalosti poukazujem,od toho som tu Mod a aj ked som neni vseved,tak kazdy kto ma tu pozna lepsie vie ze som neni zaciatocnik a ze mam co k tejto teme dodat.Som rad za kazdy nazor a za kazdu debatu v duchu inteligencie ale nie nezmyselneho popluvania niecoho o com zjavne nemas ani tucha a arogancie. Zapametaj si prislovie aky dostanes taky vrát,takze uz ked si to tu tak pekne zacal,tak to v tomto duchu aj dokoncime. A hlavne som sa mu snazil pomoct a nie tu len podskakovat a vyvolavat Flame.

Edit:
aa,tak vydim ze radsej si svoje prispevky zbabelo zmazal.
Moderátor
16 příspěvků