Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
24 příspěvků

Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Uživatelský avatar
phone2222
Helper
Příspěvky:
698
Registrován:
26. 03. 2009 18:10
Odesláno:
05. 06. 2009 23:00
Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA
Na většině PNA to může být zase naopak lepší.
Obrázek
Helper
Luccas13
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
2
Registrován:
24. 01. 2010 13:07
Odesláno:
28. 01. 2010 11:59

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

tom$oft píše:Problémy ostatních a jejich řešení - FAQ

IGO zamrzne při startu... na displeji je zobrazeno ... starting
Více informací a řešení zde
______________________________________________________________________________________

Jak donutit IGO, aby se ještě více přiblížil 3D pohled, ikdyž v nastavení je na co nejblíž
Více informací a řešení zde
______________________________________________________________________________________

Problém:
Nelze dojet do cíle, příp. dochází k přepočtu trasy na každé křižovatce, v průjezdním bodu nebo v cíli.

Příčina:
Došlo k úpravě dat přímo v DATA.zip nebo jen k jejich rozbalení a opětovnému zabalení. Bohužel dochází k problémům při používání různých kompresních programů nebo typu komprese archívu, se kterým pak IGO neumí komunikovat.

Ponaučení:
Úpravy souborů provádět jejich vykopírováním z DATA.zip a po úpravě umístit do ROOTU iGO8, samozřejmě do příslušné složky, v žádném případě nic nerozbalovat a opětovně komprimovat přímo v DATA.zip !!!
Jinými slovy nevrtat do DATA.ZIPu. Pro tyto účely, si vytvořte ve složce IGO8 na SD kartě, složku UI_IGO8, do které umístěte ve stejné adresářové struktuře své upravené soubory, nic se nekomprimuje a ušetříte si starosti a problémy.
______________________________________________________________________________________

Jak donutit IGO, aby jsem mohl otáčet orientace displeje volitelně na HD zařízení?
Vše je v nastavení SYS.TXT. Zde jsou tři typy SYS.TXT (odzkoušeno na HTC Touch HD)
SYS.TXT - na výšku

Kód: Vybrat vše

http://www.tomsoftware.net/_ig_/83/dimka/hd/Sys_vyska.zip
SYS.TXT - na šířku

Kód: Vybrat vše

http://www.tomsoftware.net/_ig_/83/dimka/hd/Sys_sirka.zip
SYS.TXT - UNIVERSAL s volitelným nastavením přímo v IGO :)

Kód: Vybrat vše

http://www.tomsoftware.net/_ig_/83/dimka/hd/Sys_universal.zip
______________________________________________________________________________________

Problém:
Po odpojení zdroje napájení se mi IGO stejně chce vypínat, ikdyž mám nastaveno aby to nedělalo.
Nastavení pro NE vypínání navigace po odpojení napětí ze zdroje.
Vše je v nastavení SYS.TXT nebo ve skinu. Bohužel ne všechny skiny s tímto pracují správně a tak ikdyž nastavíme ve skinu požadované parametry, tak po odpojení zdroje napájení se IGO stejně začne vypínat.
Řešení je zde. Přidáme do SYS.TXT toto

[power]
power_off_mode=0
power_off_timeout=0
powermgm_state=0

[interface]
shutdown_time=0

______________________________________________________________________________________

Problém:
Při startu IGO se zobrazí chyba:
Fatal error occurred in main thread.
Address: 0x0038c36c
Exception: 0xc0000005.

Když všechno selže aneb něco o formátování SD karet.
Pokud se dostanete do problémů, které nic co jste až doposud vyzkoušeli nevyřešilo, pokuste se kartu naformátovat, iGO8 nakopírovat na kartu znovu a celou instalaci zopakovat. Předtím pochopitelně odstraňte veškeré zbytky po iGO8 z PDA.
Při formátování dodržujte tento postup:
1. Formátujte v PC (FAT 32) plným formátem
2. Pokud to nepomůže, formátujte v PDA vhodným SW (např. MemMaind - nepoužívejte úplný formát)
3. Jestliže selžou první dvě možnosti, tak vyzkoušené a osvědčené je formátování karty ve foťáku.
Více informací a řešení na str.44

Autor: sy99
______________________________________________________________________________________

Problém:
Při navigaci slyším divné zvuky nebo cvakání.
Divné zvuky nebo cvakání způsobuje zvuk hardware tlačítek. Pokud jsou v nastavení zvuků v samotném Windows, nastaveny zvuky i pro SW a HW tlačítka, jde tento zvuk slyšet i v IGO a je to samozřejmě špatně.
Vypněte si zvuk těchto tlačítek ve Vašem Windows v PDA:
Start - Nastavení - Zvuky a upozornění
______________________________________________________________________________________

Problém:
Nejdou mi napsat do zadání cíle číslo popisné
Čísla popisné jsou záležitost mapových podkladů. Proto se nebudeme těšit na novou verzi samotného IGO, že už třeba bude umět více čísel popisných než starší verze. Je to jen a jen otázka mapových souborů (souborů s příponou .fbl)
IGO8 (mapy) zná čísla popisná jen ve větších městech. Proto tam kde je nezná, nedá ani na výběr při zadávání cíle.
______________________________________________________________________________________

Problém:
GPS je odpojena.
Pokud v IGO v nastavení GPS je "Přijímač GPS nebyl nalezen" zkontrolujeme následující.
V zařízeních, které mají A-GPS (asistovaná GPS) musí být tato VYPNUTA v systému (Operačním systému - Windows). K tomu nám pomůže utilita AdvancedConfig, kde najdeme GPS a zkontrolujeme, zda je AGPS opravdu vypnutá.
Dále se podíváme do SYS.TXT, jestli tam není sekce [GPS] kde je port a baud, pokud ano, sekci [GPS] smažeme. Může tam samozřejmě zůstat, pokud jsem to napsali sami a správně. Každé zařízení má GPS na nějakém portu a nějaké rychlosti (baud), takže pokud vím, že mé zařízení HTC TouchHD má GPS na portu 4 a rychlost např. 9600 tak to tam může zůstat. Pak se podíváme, jestli stejné nebo jiné hodnoty nejsou v souboru ve složce IGO8\SAVE\system.ini, tam to můžeme smazat určitě.
Pak v IGO zaškrtneme v nastavení GPS volbu "GPS Povoleno" a dole vpravo klikneme na "Hledat", musí nám IGO samo najít, na kterém portu běží GPS.
Pak už IGO samo začne hledat satelity. Pokud jsme nikde IGO v zařízení neměli nebo máme novou verzi rídia nebo celou ROM, může vyhledání satelitů a následný fix trvat trochu déle, vždy je to ale nutné provádět venku, ne na stole v obýváku. V panelových bytech někdy ani balkon nepomůže.
______________________________________________________________________________________

Problém:
Navigování je opožděné podle skutečnosti.
Bohužel je to nejslabší a už dlouholetý bod celého IGO8. Při menších rychlostech do 40km/h je to v pořádku, ale čím jedem více, tím jsem pozadu.
Na některých zařízeních je to o opravdu malý kousek i při velké rychlosti, na některých zařízeních je to i 150m při rychlosti 90km/h. Takže se nedá jednoznačně říct, že na tom našem to bude tak nebo tak. Řešení není vždy 100% a platí stejné pravidlo, někomu to výrazně zlepší přesnost, někomu jen trochu, někomu vůbec :(
Úprava spočívá v registrech nebo za pomocí SW SirfTech.
Pomocí SW SirfTech to ale určitě nedoporučuji někomu, kdo neví co bude měnit a způsobem omyl - pokus může dojít k poškození GPS čipu ve Vašem zařízení.
Více informací zde a zde (uživatel "MrCooper")
Co se týče úprav v registrech, je méně bolestivá a dá se vrátit zpět.
Budeme potřebovat něco na registry v PDA (PHMRegEdit) nebo přes ActiveSync z PC (Ceregeditor) oba jsou free.
Nejprve pomocí AdvancedConfig (sekce GPS) upravíme toto
1. Vypnout A-GPS
2. Vypnout logování pro GPS
3. "logfile name" musí být prázdné
4. "old logfile name" musí být prázdné
5. "maximum size of logfile" musí být 0 (nula)
6 smažeme soubory : \windows\GPSLogFile.txt a \windows\GPSLogFileBack.txt
--------------
Registry
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\GPS Intermediate Driver\
- Drivers\GpsOneDevice\PollInterval -> 100 (výchozí je 1000)
- Drivers\InputBufferSize -> 512 (výchozí je 4096)
- Drivers\OutputBufferSize -> 512 (výchozí je 4096)
- Drivers\SleepOnNoData -> 100 (výchozí je 1000)
- Multiplexer\MaxBufferSize -> 512 (ve výchozím stavu tam tato hodnota není, je třeba ji vytvořit)

V některých zařízeních je také možno trochu urychlit samotný OS. To můžeme provést zase za pomocíé AdvancedConfig. V sekci "Performances"
upravíme tyto hodnoty na zde uvedené
- File sys cache = enabled
- File sys cache size = 8mb
- File sys filter cache = 131072
- Glyph cache = 128KB

Pak samozřejmě restart zařízení.

zdroj pro úpravy registrů:

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=427888
a

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3157513#post3157513
Pravděpodobně jsou na internetu i další, ale podobné úpravy. Tyto se mi zdáli být ty lepší. Osobně to mám takto nastaveno a na mám HDčku se to značně zlepšilo, není to zcela na 100%, ale rozdíl jsem poznal. V rychlosti nad 120km/h už to moc neřeším.
_____________________________________________________________________________________

Problém:
Aktualizace IGO8.
Pokud máme již zcela funkční verzi IGO a přijde nějaké ta novinka ve tvaru nový EXE soubor, tak jej můžeme stáhnout a vyměnit za stávající. Bohužel, jak jsem zjistil, ne všichni to udělají správně.

1. Instalovaná verze
Ze staženého souboru s novější verzí IGO "igo8.exe" uděláme kopii (v PC CTRL+C a CTRL+V) máme tak, zatím v PC, v jednom adresáři dva soubory "igo8.exe" a kopii, která se nějak jmenuje. Tu kopii přejmenujeme na application.dat a pak oba tyto soubory překopírujeme na SD kartu do složky IGO8 a přepíšeme stávající. Dále samotný EXE soubor s novou verzí ještě překopírujeme do zařízení do složky \Program Files\Igo8\.
Tímto jsme zajistli, že máme aktualizovaný program, který se spouští (Program Files\igo8\igo8.exe) a do budoucna, když budeme např. instalovat IGO znovu, bude se už rovnou instalovat novější verze.

2. NEinstalovaná verze
Je to ychlejší, stačí nový EXE soubor zkopírovat na SD kartu do složky IGO8 a přepsat stávající.

Někdo může říct, k čemu je ještě EXE soubor na SD kartě, když používá instalovanou verzi? Ano, k instaloané verzi nám opravdu stačí jen ten application.dat, exe je na nic, ale nechte si ho jako zálohu, může se hodit. Na SD kartě těch 8MB nijak nepoznáme.

Nezapomeneme na fakt, že některé nové verze vyžadují také nový data.zip.
To, jestli je potřeba i nový data.zip, by měl sdělit autor příspěvku s novým EXE souborem.
______________________________________________________________________________________

Problém:
Změna Loading.bmp (obrázek při startu IGO).
Jarní verze a i další, již obsahují některé BMP obrázky, které se zobrazí při startu.
Soubor, který se vždy zavádí při startu a je zobrazen jako úvodní obrázek se jmenuje "loading.bmp" a je uložen na několika místech, vždy ve složce ui_igo8\xxx_yyy.
Nejvyšší prioritu má vždy loading.bmp, který je umístěn ve skinu.
Dále, pokud není ve skinu načítá se obrázek ze složky UI_IGO8, která, pokud je, je umístěna v rootu složky IGO8. Pokud není ani tam, načítá se z branding.zip a pokud není ani tam, tak jako poslední pokus se ho IGO pokouší najít v data.zip. Když není ani tam, máme smůlu, igo zobrazí chybu a nastavá konec.
Samotný obrázek, ať už je uložen kdekoli, je vždy umístěn ve složce s rozlišením.
Např. ui_igo8\240_320\ nebo ui_igo8\480_800 atd... pro majitelé VGA zařízení se tento obrázek načítá ze složky ui_igo8\vga\240x320 nebo ui_igo8\vga\400_240.
Obrázek musí být ve formátu BMP a mít tu správnou velikost pro naše rozlišení.

______________________________________________________________________________________


Problém:
Nefunkční ikony KML POI ve verzi 8.3.2 80621.
Malý návod jak na serveru poi . cz sloučit již existující body zájmu, které jsou tam k dispozici.
Protože ve verzi IGO8 8.3.2 80621 je zcela jiný formát KML souborů a pokud nejsou jednotlivé POI body (soubory KML) v samostatné kategorii, nelze správně přiřazovat k těmto bodům obrázky. Tak je zde malý návod.
Důležité je být přihlášen.
Po přihlášení se na hlavní straně
Obrázek
podíváme na nabídku "Slučování kategorií" a přesuneme myš doleva na tu první nabídku "Jednotlivé kategorie"
Obrázek
Pak si vybereme z cca 468 kategorií námi požadované POI a označíme a klikneme na tlačítko nakonci řádku - kategorie se přesune do nabídky vpravo.
Obrázek
Můžeme vybírat další a další
Obrázek
... když je vybráno, napíšeme název vlastního KML souboru
Obrázek
a klikneme na tlačítko "G" je v řadě nad vybranými POI.
Obrázek
a pak už jen si někam uložíme soubor s tímto názvem s příponou KML.
Obrázek

Takto vyrobený KML soubor vložíme do "PRÁZDNÉHO" adresáře na SD kartě a sice:
IGO8\CONTENT\USERDATA\POI. Složka POI musí být prázdná.
Pak spustíme IGO a můžeme si hrát s nastavením ikonek v nově přidané kategorii jak jsem si ji pojmenovali.
Toť vše je to vše jen na pár kliknutí.
______________________________________________________________________________________
Problém:

Mám problém s automatickým natáčením obrazu. Mám HTC HD2 zkoušel jsem změnit nastavení sys.txt, ale bohužel pořád to nejde. Mám stáhlou verzi IGO 8.3.2.80621, vše ostatní mi jde jen mi nejde automat. přetočení obrazu do vodorovné polohy. Myslím si, že je to pouze o nastavení správných parametrů v sys.txt nemáte je někdo? Doufám že, se nemýlím.

pro případ moje sys.txt je:

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[debug]
skip_eula=1
disable_outlookpoi=1
sound_q_length=200
queue_length=200

[interface]
Skin="ui_igo8"
maxzoom2d=6000000
Show_exit=1
Mapfrontscale=150

[rawdisplay]
Highres=0
Drivers="GDI"

[map]
2dheadup=1
3dcarsizemin=5000
3dcarsizemax=8000
3dcarsizemul=11000
3d_max_tiltlevel=8600
3d_min_zoomlevel=20
3d_zfar_horizon_ratio = 200

[roundaboutcam]
enabled=0
centery=50

[sound]
sound_q_length=200
queue_length=200





Prosím pomoct už si nevím rady, děkuji :? :? :?
Mobil Čumil Plus
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
28. 01. 2010 12:29

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

Navrh na oznaceni vzdy na zacatku Vsech vlaken. I kdyz je minimalni sance ze lamky umi cist. :D
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
ítý
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
08. 04. 2010 22:55
Odesláno:
16. 04. 2010 07:59

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

Ahojky všichni.
nainstaloval jsem iGO8 8.3.2.97313 dle návodu na můj PDA ASUS P320. Vše proběhlo jak je uvedeno v návodu. Pokud ale spustím navigaci naběhne do základní obrazovky, za 4 vteřiny spadne a automaticky se spouští navigacní program znovu. Tento cyklus se neustále opakuje a nejde zastvit jinak než vypnutím PDA. Porďte prosím jak program otevřít. Děkuji . ítý :( :( :(
Mobil Čumil Plus
baron_cz
PPC Moderátor
Zařízení:
HTC Touch Cruise WM6
Příspěvky:
4207
Registrován:
10. 01. 2009 22:33
Odesláno:
16. 04. 2010 09:21

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

Už jsi se jednou ptal, ale na naše upřesňující dotazy jsi neodpověděl viewtopic.php?p=136399#p136399.

A je to instalovaná verze tj. včetně adresáře 2577 nebo kopírovaná tj. pouze nakopírovaný adresář iGO8 do tvého PDA.
PPC Moderátor
newman696
Mobil Plus User
Příspěvky:
52
Registrován:
19. 07. 2008 10:52
Odesláno:
01. 06. 2010 12:02

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

Zdravim, pokusam sa nahodit IGO na PDA ASUS a stale mi pri instalacii vyhadzuje chybu ze nemoze nakopirovat subor NNGCxNav.dll, neviete poradit ktora verzia je dobra pre toto PDA najlepsie bez instalacie a nech ide z SD karty.
mobil: HTC ONE (1920x1080) / HTC DESIRE (480x800); navi: ASUS R700t / Sygic Aura
Mobil Plus User
baron_cz
PPC Moderátor
Zařízení:
HTC Touch Cruise WM6
Příspěvky:
4207
Registrován:
10. 01. 2009 22:33
Odesláno:
01. 06. 2010 14:01

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

Tady si vyber verzi jakou chceš viewforum.php?f=107. Pokud ji chceš jako kopírovanou, tak po stažení a rozbalení archívu smaž složku 2577 a v iGO8\data.zip\ui_igo8 se podívej jestli je adresář s tvým rozlišením. Pokud ano, tak složku iGO8 nakopíruj na kartu, doplň aktuální mapy, poi atd., zkontroluj správně zapsanou cestu v souboru iGO8\sys.txt a potom spusť souborem igo8.exe
PPC Moderátor
KrtickaMikee
Mobil Beginner
Příspěvky:
42
Registrován:
12. 12. 2010 10:53
Odesláno:
02. 09. 2011 13:41

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

tom$oft píše:Problém:
GPS je odpojena.
Pokud v IGO v nastavení GPS je "Přijímač GPS nebyl nalezen" zkontrolujeme následující.
V zařízeních, které mají A-GPS (asistovaná GPS) musí být tato VYPNUTA v systému (Operačním systému - Windows). K tomu nám pomůže utilita AdvancedConfig, kde najdeme GPS a zkontrolujeme, zda je AGPS opravdu vypnutá.
Dále se podíváme do SYS.TXT, jestli tam není sekce [GPS] kde je port a baud, pokud ano, sekci [GPS] smažeme. Může tam samozřejmě zůstat, pokud jsem to napsali sami a správně. Každé zařízení má GPS na nějakém portu a nějaké rychlosti (baud), takže pokud vím, že mé zařízení HTC TouchHD má GPS na portu 4 a rychlost např. 9600 tak to tam může zůstat. Pak se podíváme, jestli stejné nebo jiné hodnoty nejsou v souboru ve složce IGO8\SAVE\system.ini, tam to můžeme smazat určitě.
Pak v IGO zaškrtneme v nastavení GPS volbu "GPS Povoleno" a dole vpravo klikneme na "Hledat", musí nám IGO samo najít, na kterém portu běží GPS.
Pak už IGO samo začne hledat satelity. Pokud jsme nikde IGO v zařízení neměli nebo máme novou verzi rídia nebo celou ROM, může vyhledání satelitů a následný fix trvat trochu déle, vždy je to ale nutné provádět venku, ne na stole v obýváku. V panelových bytech někdy ani balkon nepomůže.
Je to trochu starý, ale nadá mi to. Po instalaci IGo mi tenkrát vloni přestatala fungovat GPS na mém ETENu. Řešil jsem to dlouho, i Sirftechem - nevím jestli jsem něco nezničil a nakonec jsem došel k tomu, že to je bolest těchto telefonů. Koupil jsem BT GPS a navi jede jak má. Teď jsem došel sem a pročítám to tady a vím 100%, že GPS přestala jítm po instalaci IGO. Zkusil jsem tedy zdejší postupy a už teď mám problém: v programu Advanced config vůbec AGPS nemám, ikdyž v nabídkách je. netuším jak to zkontrolovat. Může být prosím někdo ochotný a tímto postupem tak nějak provést? v GPS jsem docela amatér... :wall:
Ještě dodám, že telefon jsem nechal vybít bez baterie - tovární nastavení, flashoval a nic. vůbec nefixne satelity a asi je ani nevidí, přitom každý program GPS bezproblémů najde. :suicide: potěšilo by mě, kdyby to jelo jen na telefonu a nemusel mít BT GPS. Dík za každou radu.
HTC TOUCH Diamond 2 MODEL T5353 WM 6.5 CZ lokalizace (ROM 2.53.479.3 (76952)) radio 4.49.25.91
ETEN Glofiish M700 WM 6.5.3 Build 23569, 240x320 QVGA, 4GB SDHC
SAMSUNG Galaxy mini GT-S5570, Android 2.3.4, rozlišeni 240x320, proc. Qualcomm 600MHz, SonyEricsson x10mini E10i Android 2.3.5, rozlišení 240x320 - MiniCM7v2.0.5 ROM
Samsung GALAXY SII, GT-I9100, black, Android Lollipop 5.0.2 - display se odporoučel

WindowsPhone by HTC 8S, WP8.1
Mobil Beginner
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
02. 09. 2011 14:57

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

A-GPS muzes najit hlavne v registrech.

Vycucnuto z jednoho nemenovaneho fora.

5. Jak zrychlit určení polohy (A-GPS bych uplne vypnul.)
Stačí cca jednou z 14 dnů stáhnout pomocí Aktualizovat satelitní údaje rozmístění satelitů a nastavit GPS na port COM7.
Funguje asi se všemi navigacemi TomTom 6(COM7 je označen jako AGPS), iGo, Destinator, GPDDash, GPSTuner + standardní GPS Viewer (je nutné v registru změnit klíč HKLM\SOFTWARE\ETEN\GPSViewer\PreferredPort na COM7)

6. Nastavení GPS
Nastavení systému (Start > Nastavení > Systém > GPS):
Programy: COM2
Hardware: COM4, 57600
Přístup: Spravovat automaticky
Ale takto je to nastaveno již z výroby.

TomTom 6 nastavení:
Jiná NMEA GPS, COM4(GPS) nebo AGPS(COM7) a rychlost 57600.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
KrtickaMikee
Mobil Beginner
Příspěvky:
42
Registrován:
12. 12. 2010 10:53
Odesláno:
02. 09. 2011 15:33

Re: Návod na instalaci IGO8.3 do PDA

jj takhle to mám, přesto, nic, ještě mrknu do těch registrů...
jinak teď jsem venku zkoušel SirfTech a NMEA zprávy normálně po vteřině jedou, Sirf 0 - to je snad správně, ale podtím je BAUD NMEA 0 SIRF 0 tam už nikde nic neskáče - to asdi není dobře co?
Zvláštní taky je, že když mrknu v tomtomu, nebo jinde na GPS satelity je tam datum 2006 a krátce před půlnocí, pak to přeje na další den a jede to dál, ale satelity žádný. přijde mi jak vygumovaná... :suicide:
HTC TOUCH Diamond 2 MODEL T5353 WM 6.5 CZ lokalizace (ROM 2.53.479.3 (76952)) radio 4.49.25.91
ETEN Glofiish M700 WM 6.5.3 Build 23569, 240x320 QVGA, 4GB SDHC
SAMSUNG Galaxy mini GT-S5570, Android 2.3.4, rozlišeni 240x320, proc. Qualcomm 600MHz, SonyEricsson x10mini E10i Android 2.3.5, rozlišení 240x320 - MiniCM7v2.0.5 ROM
Samsung GALAXY SII, GT-I9100, black, Android Lollipop 5.0.2 - display se odporoučel

WindowsPhone by HTC 8S, WP8.1
Mobil Beginner
24 příspěvků