Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
62 příspěvků

OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.

Vyhovuje Vám rozdělení sekce IGO8 do dnešní podoby?

Ano, 100% lepší a přehlednější
23
53%
Ne, 100% horší
11
26%
Ano, mohlo by být rozděleno i více
4
9%
Ne, nevím kde co hledat nebo psát
5
12%
Nejsem spokojen vůbec, jdu jinam
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 43
tom$oft
Mobil Extra User
Příspěvky:
878
Registrován:
17. 07. 2008 12:31
Odesláno:
05. 04. 2009 13:53
OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném
Tak tady si můžeme říkat co se komu líbí nebo nelíbí....
Je třeba mít ale na paměti pravilda tohoto fóra a řídit se jimi :)
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
phone2222
Helper
Příspěvky:
698
Registrován:
26. 03. 2009 18:10
Odesláno:
05. 04. 2009 14:13

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Myslim si, ze tu sa moze vyjadrovat naozr, iab co sa mi paci, ak sa nieco nepaci, tak je clovek okamzite degradovany inymi. Takze paci sa mi uplne vsetko, je to dokonale. Odpoved ako za komunizmu. Iny nazor nie je akceptovatelny v reale.
Obrázek
Helper
tom$oft
Mobil Extra User
Příspěvky:
878
Registrován:
17. 07. 2008 12:31
Odesláno:
05. 04. 2009 14:26

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Nerad se zapojuji do této debaty.
Myslím, že každý může říct co si myslí, ale zase ne všude... tím mám ny mysli ne v každém vlákně na diskuzním foru. K tomu jsou třeba SZ (PM) maily atd... a pokud to chceš říct nahlas a všem, vytvoř podobné vlákno jako je tohle (Off Topic), idkyž si myslím, že vytvořením OT vlákna v IGO8 nebyl zrovna můj nejšťastnější nápad, ale pokud to moderátor vyhodí, budu to respektovat.
A na slova jako "komunista" jsem už alergický...
Kdyby to tak bylo, tak tohle všechno co nabízí tento a jiné diskuzní servery by nebylo .... nebo snad ano?
Mobil Extra User
tom$oft
Mobil Extra User
Příspěvky:
878
Registrován:
17. 07. 2008 12:31
Odesláno:
05. 04. 2009 14:44
vlado
Mobil Guru
Zařízení:
SAMSUNG DUOS GT-S7562
Příspěvky:
134
Registrován:
05. 02. 2009 19:14
Odesláno:
05. 04. 2009 15:31

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

skooopa píše:A na slova jako "komunista" jsem už alergický...To je slabe slovo!!
Komousi zabranovali vsemu ve vsem a podporovali pouze sve cile!
A myslim ze jak pise tom$oft vladnout zde na foru cosi jako
komunismus tak to forum neni za prve takove jake je a za druhe bych tu nebyl :wink:
Prosim to slovo nepouzivejte uz staci jak se ti bastardi derou k moci!
Pánovia, som toho názoru, že toto forum je odborného charakteru , venované navigácii a nie politickej rozpravy. Na to máte možnosť sa realizovať v novinových forach, kde si môžete ventilovať svoje spoločensko politické názory.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
sergej
Mobil Profi User
Příspěvky:
276
Registrován:
15. 02. 2008 23:47
Odesláno:
05. 04. 2009 17:22

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

to:phone2222
Stačilo tu kritiku na Toma napsat troch lidštěji. Třeba, vím kolik jsi měl stím práce, ale mě to takhle nevihovuje. A né hned prudit. A navíc jsi takovej hrdina, že jsi ten přízpěvek úplně předělal. Tys taky v tý třešničkový době patřil k prospěchářům co.
Vono po bytvě je každej generál. Až tady uděláš tolik práce co Tom,tak pak se můžem oněčem bavit. Jo a tady je ta tvoje demokracie -- jestli se ti tu nelíbý, můžeš se svobodně rozhodnout a jít jinám. My nejsme ty tvý soudruzi, my tě tu nedržíme.
To: All
mě to takhle vyhovuje,myslím si, že to je takhle přehlednější, dokud to někdo nepodělá spamováním.
ALIGATOR RX400
Mobil Profi User
miklik
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
20. 02. 2009 20:37
Odesláno:
05. 04. 2009 17:42

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

To: SERGEJ
TO DOKONALE SEDÍ. NAPROSTO JSI TO VYSTIHL. JEN SI MĚ PŘEDBĚHL. MĚL JSEM V ÚMYSLU NAPSAT NĚCO PODOBNÝHO. JE TO PROSTĚ BEZCHARAKTERNÍ HULVÁT.
HTC Touch HD
Mobil Čumil Plus
ZdenekMi
Mobil Plus User
Příspěvky:
57
Registrován:
08. 12. 2008 21:36
Odesláno:
05. 04. 2009 19:39

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Ahoj. Předem musís říci, že Tom$ofta si velmi vážím. Nezištně tady odvádí pro všechny spoustu svělé práce a několikrát mě velmi pomohl.
Ale tohle rozčlenění na několik vláken mě osobně velice nevyhovuje. Když to bylo v jednom, jen jsem se v rychlosti mrknul, co se aktuálně řeší a co je nového. Bylo to rychlé a beproblémové a všechny informace jsem měl pohromadě. Teď musím procházet vláken několik a je to pro mě spíš nepřehledné a přístup k informacím podstatně pomalejší. Prostě, já preferuji to mít v jednom vlákně, i když uznávám, že pokud někdo přijde jako nový a jen hledá nějakou informaci, tak rozdělení je pro něho asi zase výhodnější.
Asus R300, rozlišení 320 x 240, IGO 8.3.2, SKIN Dimka - Tom$oft VGA.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
P1t_PDA
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC Wildfire S
Příspěvky:
29
Registrován:
31. 12. 2008 14:50
Odesláno:
05. 04. 2009 20:03

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

ZdenekMi

JEDNOZNAČNĚ SE PŘIPOJUJI K TOMUTO NÁZORU, JAK JSEM OSOBNE MLUVIL SE DVEMA KAMARÁDY CO SEM AKTIVNE CHODÍ PRO RADY, MAJÍ STEJNÝ NÁZOR. KDYBY NEBYLA STARA DISKUSE ZAMČENÁ, TADY BY TO NEOŽILO, TOŽ MŮJ NÁZOR :) JINAK ALE TOMSOFTE MUSÍM JEN A JEN PRED TVOJI PRACÍ SMEKNOUT!!!!
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
jjjlll
Mobil Beginner
Zařízení:
Samsung II
Příspěvky:
27
Registrován:
14. 01. 2009 06:52
Odesláno:
06. 04. 2009 06:10

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Souhlas s ZdenekMi a P1t_PDA. V jednom fóru mi neutekla ani myš. Papírek se zapsaným číslem poslední stránky uzamčeného fóra mám stále zasazen v klávesnici.
A ještě si neodpustím komentář k dotazníku: Připadá mi že příznivci jedné diskuze jsou v nevýhodě.
Jinak ale ovšem díky "bohu" i za to co je. Chápu snahu o zpřehlednění, jen jsem řekl co si myslím.
Mobil Beginner
62 příspěvků