Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Mio Moov M410

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Fester182
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
iphone
Příspěvky:
4
Registrován:
02. 07. 2017 20:34
Odesláno:
28. 09. 2020 05:19
Mio Moov M410
Pekny den prajem, (vopred sa ospravedlnujem ak som sa zle trafil do temy)
dostala sa mi pod ruky starsia navigacia Mio Moov M410. Samozrejme rad by som ju "prerobil" na iGO.
Postupoval som nasledovne ....
Povodny obsah navigacie som si zalohoval nasledne z navigacie vymazal a nakopiroval obsah Primo 9.6.5.211211. Po restartovani navigacie mi na obrazovke navigacie zobrazuje len usb pripojenie k PC. Kde prosim robim chybu? Je potrebne neake odblokovanie unlock unbrick ?
Dakujem za vas cas ...
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kiru_CZ
Mobil Guru
Zařízení:
SAMSUNG Galaxy S20 128GB šedá
Příspěvky:
166
Registrován:
22. 02. 2010 22:02
Odesláno:
30. 09. 2020 18:49

Re: Mio Moov M410

Něco podobnýho s kdysi stalo i mě (Moov M400) a bohužel zařízení je bricknutý a znovu ho oživit znamená zařízení otevřít, rozdělat, a spojit určitý (ale už si nepamatuju který) piny na procesoru aby nejelo servisní menu. Mě se to podařilo, ale byl to marast.
Tady je popis v AJ.
This next procedure requires you to open the device!
If both of those tricks don't work, there *may* be a way to establish a USB connection by opening up the Moov and shorting two pins. Poster "al13lea" came up with this. Here is my interpretation of his instructions:
1. Open the Moov's case by removing two little screws.
2. Notice 4 pins near the RESET/OFF/ON switch in which pins 1 & 2 form a pair and, slightly further away, pins 3 & 4 form a pair (ex. "|| ||" or "1 2 3 4").
3. Connect the Moov through the USB cable to your computer.
4. Take a piece of conductive medal (such as a coin) and touch both of (and only) the middle two pins (pins 2 & 3) with it. If nothing happens after a few seconds, try doing the same with the two left-most pins (pins 1 & 2).
5. If successful, you should have the device recognized in Windows. At that point, undo the file & folder changes that you made earlier and which caused the problem.
SOURCE: Miopocket Readme.txt
Tady je video sice to je M400, ale je to stejný.

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=KKM7C_6UYkw
Mobil Guru
2 příspěvky •Stránka 1 z 1