3 příspěvky •Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
Mike.Sky
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch PRO 2, HP 914c
Příspěvky:
166
Registrován:
19. 09. 2009 18:39
Odesláno:
21. 10. 2009 21:24
{Wizard} Windows Mobile 6.1 Professional (octaivoi)
Rozhodl jsem se, že taky přispěji nějakou tou ROM :) .
Bohužel jsem ji našel na rapidu, takže k ní nemám žádné info :( .

Dneska jsem měl takový testovací den... Hledal jsem ROMky na Wizarda přes Google a flashoval a flashoval... Dneska můj wizard otestoval jak chutná ruská ROM, italská ROM, ... Ale nakonec jsem skončil u jedné, která při instalaci nevyhodila žádnou chybu, úspěšně se nainstalovala a běhá jak má :) . Zatím ji mám pouze půl dne, ale nenašel jsem na ní jedinou chybu... Má SMS, MMS, outlook, office, základní hry (solitare, bubble breaker), Esmertec Java, Hibernate, PeekPocket (to nwm co dělá... najde wifi sítě a pak zobrazuje signál a nějaky podrobnosti... nwm přesně, nehrabal jsem se v tom), psShutXP (výborný program na vypínání, soft reset nebo zhasnutí displaye... takový jsem hledal abych mohl provádět soft reset, ale nenašel jsem ho... tady v té ROM už je :) ), task manager, total commander, windows live, windows messenger a další...
A hlavně obsahuje program Omap Clock Plus se kterym jsem se setkal poprve... Ten dokáže udržet frekvenci procesoru na nastavené i po zhasnutí displaye nebo dokonce i po soft resetu :) . Prostě pohoda :) .

Ještě to obsahuje TouchFLO... I když ve skutečnosti to najdete v nastavení Today, jako HTC Home nabídku (viz. screen).

Nahoře ukazatel baterie (rusky, ale v pohodě páč toho moc nenakecá :D ), změněny téma na Laru Croft, změněny ikony v horní liště (jen na signál je stejná :( ).
TODAY: HTC Home, G-Alarm, Wireless (když se na to klikne vyběhne comm manager, ale v nastavení today je to pod wireless :D ).
Obrázek

Přehrávač na Today přes HTC Home:
Obrázek

Windows Media Player:
Obrázek

A tady tři screeny pro info :wink: :
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na to že mám nainstalovane všechno co využívám (do telefonu jen fingerkeyboard a sip change a pařby a programy na kartu) mám hodně volnyho místa. A konečně nemusím třeba 3x-10x zapínat wifi aby začla fungovat, ale stačí ťuknout a za chvíli je zapnutá... To se mi stalo až tady na té ROM, že všechno funguje jak má... Proto jsem ji nahodil... I v landscape módu nedělá bordel a pěkně se všechno (i HTC Home) roztáhne a neháže chyby :) .

Teď ještě nainstaluju IGO 8, Iris Browser (páč nová opera 9.7 beta mi vypíná všechny programy i sebe již po pár načtenych stránkách a je zpomalená) a ještě také vyzkouším, zda funguje bez problémů bluetooth a infračervený port :wink: .

Pokud to všechno bude fungovat, tak u ní zůstanu... Jediné co mi trochu vadí je, že nemá takové posouvání jako Windows Mobile 6.5. Tady se musí chytat za posuvník... Naštěstí moc neroluju, takže dobre...

Můj upload:

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/2865672/rom-wizard-octaivoi-core-19716-v6.3-pp6mb.rar
A tady je téma Lara Croft, ikony (nejdřív nainstalovat sdkcerts.cab [bez zeptání se nainstaluje do telefonu, ale skoro nic nezabírá] a pak až Arthemus Taskbar.cab [instalovat do telefonu!!!]) a pozadí, které mám na screenu :wink: .

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/2866006/theme-icons-wallpaper.zip
EDIT:
Po nainstalování a prozkoušení:
Tak jsem zjistil, že infračervený port reaguje (našel se s notebookem), WIFI chytá ihned na první ťuknutí (do 10ti vteřin od ťuknutí aby se wifi zapla jsem byl i připojený na síti kterou jsem si zvolil), navigace přes externí GPS přijímač funguje bezproblémově, Iris Browser také chodí jen bluetooth mě zlobí... Ne a ne přijmout soubor... Pošle bezproblémově... I s GPS přijímačem chodí bez problému, jen nechce přijmout soubor :( .

P.S.: Activesync přes bluetooth také funguje bezproblémově :wink:

EDIT 2:
Wizard je po instalaci všech těch mých programů nastartovany a plně schopny provozu do 75 vteřin :) . Po tom co jsem čekal na Windows Mobile 6.5 než se nastartuje a zapne SPB Mobile Shell 3.5 něco okolo 4 minut aby se s ním dalo dělat a ještě byl spomaleny, je tohle naprosty luxus :) .
Qtek 9100 (G3) --> HTC Diamond --> Qtek 9100 (G4) --> HTC Touch PRO --> Nokia E71 --> LG Optimus One --> HP 914c --> HTC Touch PRO 2 (US Cellular)
Mobil Guru
mike44489
Mobil Guru
Zařízení:
mio p360 gps
Příspěvky:
172
Registrován:
10. 03. 2011 14:52
Odesláno:
10. 03. 2011 14:54

Re: {Wizard} Windows Mobile 6.1 Professional (octaivoi)

chcel by som sa oyptat pojde to aj mio p360 ????

prosim o dpoved

mchlkupco112@gmail.com

alebo

icq 351-869-220

daka za skoru odpoved
Mobil Guru
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
10. 03. 2011 15:23

Re: {Wizard} Windows Mobile 6.1 Professional (octaivoi)

Ne a hlavne se o to nepokousej!!! Pokud chces nejakou romku musis si najit nejakou primo pro svoje zarizeni. Kdybys tam zkousel nacpat tuto romku nefungovalo by to a v horsim pripade by si mel z pda cihlu
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
3 příspěvky •Stránka 1 z 1