3 příspěvky •Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
01. 01. 2011 22:35
[Kaiser] Fat Free Froyo [ALL LANG-ODEX]
[Kaiser] Fat Free Froyo [ALL LANG-ODEX]

Takze po dlouhe dobe sem hodim dalsi Android ROMku pro Kaisera. Romka obsahuje i cestinu a je velice pekna jak po strance vzhledu tak i po strance vykonu. Sice nepatri mezi nejrychlejsi, ale pokud chcete mit hezky Android tak rucim ze se vam bude libit. P.S. nelekejte se pri nainstalovani ze vam to na widgetech napise error je to chyba romky, ale pokud wingety odstranite a vlozite znova ta bude vse fungovat.

Screeny:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek



Download:

Kód: Vybrat vše

http://www.mediafire.com/file/h46q784fj0yr3su/Fat%20Free%20all%20lang%20-%20odex.zip
!!!Pozor pokud jste jeste neinstalovali Android tak se podivejte sem!!!
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
TomMiga
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 1, Prestigio 4020
Příspěvky:
53
Registrován:
28. 02. 2007 23:38
Odesláno:
18. 02. 2011 18:19

Re: [Kaiser] Fat Free Froyo [ALL LANG-ODEX]

John2y píše: P.S. nelekejte se pri nainstalovani ze vam to na widgetech napise error je to chyba romky, ale pokud wingety odstranite a vlozite znova ta bude vse fungovat.
A odkud je mám přesně z telefonu odstranit a kam je potom mám vložit? Díky za odpověď.
EDIT: Tak už se mi to povedlo.
Mobil Plus User
kramiro
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Kaiser
Příspěvky:
7
Registrován:
22. 06. 2010 09:42
Odesláno:
20. 05. 2011 09:19

Re: [Kaiser] Fat Free Froyo [ALL LANG-ODEX]

Ahoj ,tak dobra romka,az na to rozliseni.V kaiseru je to hrozne kostickovane,pripada mi to jako kdyz to jede v 250 barvach,,nevite co s tim?Kdepak jsem udelal chybu,nebo to tak ma byt?Jinak celkem rychly Android... jeden z mala co bezi a je v cestine,jen to rozliseni obrazovky .DIKY za pripadne rady
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1