Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Display timeout 10 second

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
mklr
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
29. 08. 2008 08:54
Odesláno:
02. 10. 2008 14:23
Display timeout 10 second
Ahoj, mám Smarta Samsung 600i s WM6 standard. Narazil jsem na bug, který se řeší i na cizích forech, ale nenašel jsem řešení. Nedávno jsem zjistil, že když nastavím vypnutí podsvícení na "never", tak si můžu korigovat zhasnutí displaye přidržením červeného sluchátka. To mi maximálně vyhovuje kvůli čtení e-booků a podobně, prostě telefon sám nezhasíná, když chci, tak ho zhasnu tlačítkem. JENŽE, jakmile mi někdo zavolá při vyplém displayi (tj. většinou), tak se nastavení vypnutí podsvícení samo přehodí z "never" na "10 second". Což mě vyloženě se.e. Asi to musí být součást nějakého příkazu po ukončení hovoru, ale já se v registrech nevyznám. Nevyřešil někdo takový problém?
Mobil Čumil Plus
titlak
Mobil Guru
Zařízení:
HTC
Příspěvky:
173
Registrován:
16. 10. 2007 15:30
Odesláno:
02. 10. 2008 16:05

Re: Display timeout 10 second

A keby si skusil Automatic Keylock v4.0. Tam si vies nastavit aj programy, pri ktorych sa nema vypinat displej, dlzku podsvietenia a cas zamknutia klavesov.
Mobil Guru
SkunkWalker
Mobil Profi User
Zařízení:
iPhone 3G 3.1.2-JB + HTC Touch Pro
Příspěvky:
250
Registrován:
05. 05. 2008 14:58
Odesláno:
05. 11. 2008 15:28

Re: Display timeout 10 second

v settings si nastav automaticke zamykanie klavesnice a setric, az po 30minutach, alebo ked chces, vypni si to cele. :D jednoduchsi sposob
HTC Excalibur-----Blackberry 8520------iPhone3G-3.1.2JB------HTC Raphael
+++++++++++++++++++++++++


HTCHTC+iPhoneHTC+iPhoneHTC
HTCHTCHTC+iPhoneHTC+iPhone
HTCHTCHTC+iPhoneHTC+iPhone
HTCHTCHTC
HTC+iPhone
Mobil Profi User
mklr
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
29. 08. 2008 08:54
Odesláno:
22. 01. 2009 10:11

Re: Display timeout 10 second

prostým nastavením to nejde - píšu, že jde o bug. Už jsem našel řešení. Musí se použít editor registru a upravit následující:
HKEY_CURRENT_USER -> CONTROLPANEL -> Backlight
zde je nastaveno "InCallTimeout 9" což je ten problém. při ukončení hovoru se vypne podsvícení za 9 sekund, což je fajn, ale zároveň se tím přenastaví uživatelské nastavení, což už fajn není.
Takže nastavte na požadovanou dobu (v sekundách) nebo na 0, pak se na ukončení hovoru bude vztahovat stejný timeout jako na vše ostatní.
Mobil Čumil Plus
4 příspěvky •Stránka 1 z 1