Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

oprava MPX 220 ?

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
jaffar
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
10. 03. 2009 12:32
Odesláno:
10. 03. 2009 12:37
oprava MPX 220 ?
Zdravím.
Mám jeden problém. Před nějakým tím měsícem mi přestala fungovat má MPX, které zrovna skončila záruka. Ze servisu mi ji vrátili s tím, že se jim s tím nepovedlo nic udělat. Tak jsem se naštval a šel do dalšího (autorizovaného). Dnes mi od nich přišel mail, že mi ji můžou spravit výměnou sys. desky za 5500,-...

To byla ale kupní cena nové MPX před 2 lety.

Je mi ale líto si pořizovat nový mobil. Tím spíše, když je MPXka jenom 2,5 roku stará a i baterka je v dobrém stavu....

Tak mě napadlo zkusit ji rozebrat a vyměnit tu desku za nějakou starší, třeba i z jinak zničeného mobilu (Na netu jsem kdysi viděl návody na rozebrání a složení do posledního šroubku...).

Rád bych od Vás tedy slyšel Vaše názory, případně zkušenosti s touto opravou. Případně jestli máte zbytky vaší MPX 220 a byli byste se ochotni o ně podělit tak to tady taky napište.
Předem všem děkuju za reakce.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
gorila9
Mobil Plus User
Zařízení:
ZTE 945, prestigio 3370b
Příspěvky:
54
Registrován:
31. 10. 2007 08:06
Odesláno:
12. 03. 2009 14:09

Re: oprava MPX 220 ?

asi takle.. pokud si budeš nechávat opravit telefon v servisu, musíš počítat s placením práce... výměna celý základovky ale taky neni žádná levná sranda... vlastně dostaneš novej telefon ke kterýmu připojí starej repreák, baterku, kryt.... no prostě to nejdraší budeš mít nový... osobně bych doporučil koupit si nákej na aukru (já ho tam kupoval před třema rokama za 1500 plně funkční) a to třeba bez displaye, koupit si za 40,- v železářství správnej šroubovák a OPATRNĚ to prohodit... většina věcí je zapojena tak krásně že to jenom vycvakneš a a pak zacvakneš spátky... bacha, protože tyhle véčka sou nebezpečný díky display... hrozně rád se odtrhuje od tělíčka a ten novej flex taky něco stojí (nákou tu stovku)... napiš jak ses rozhod
J@RyN
Mobil Plus User
jaffar
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
10. 03. 2009 12:32
Odesláno:
12. 03. 2009 19:26

Re: oprava MPX 220 ?

Díky za rady. Už jsem myslel, že se nikdo s radou neozve.
To že bych měl po té opravě skoro nový mobil je mi jasné, ale dneska bych za to koupil o dost lepší...
Opravovat si ho určitě nenechám. A zkusím sehnat nějaký šrot na náhradní díly. Snad se mi to povede. Pak napíšu, jak to dopadlo.
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1