Nevíte si s něčím rady ohledně iGO8? Tak to zkuste tady.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

iGO MyWay 8.4 kompas

Nevíte si s něčím rady ohledně iGO8? Tak to zkuste tady.
lumptom
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
10. 06. 2010 06:51
Odesláno:
17. 11. 2016 21:09
iGO MyWay 8.4 kompas
Dobrý den,
omlouvám se za topic ohledně možná "obstarožní verze" iGO navigace, kterou mám už pár let na svém stařičkém HTC Desire (je to iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7), ale bohužel jediné téma o této navigaci je zde zamčené. Pokud by mi někdo věděl poradit, bude to rychlý. Jde mi o způsob změny zobrazení kompasu. Kdysi hned po instalaci navigace se mi kompas zobrazoval uvnitř takového toho ozubeného kolečka vpravo na displeji (kde se dají volit např. objížďky, nebo mazat aktuální trasu atd.) jako červenobílá střelka, ukazující aktuální směr S-J. To mi vyhovovalo nejvíc. Po čase (možná i p o pár letech používání) mi střelka z kolečka zmizla a objevil se místo toho lineární kompas ve formě pruhu v pravé horní části dipleje, aniž bych tušil, jak jsem to způsobil. A teď nedávno jsem při nějaké manipulaci během navigace (už netuším co to bylo) se najednou změnil ten lineární pruh na šišatý kolo okolo šipky zobrazující polohu na mapě. Vypadá to že jsem toho dosáhl nějakým hmatem na displeji, ale nedokázal jsem přijít na to jakým. V menu nastavení jsem ohledně kompasu nic nenašel.
Může mi někdo prosím říci, jakým způsobem se zobrazení kompasu mění? Rád bych se vrátil ke střelce v ozubeným kole, je to pro mě intuitivní a nejlepší.

Díky předem
Tom
Samsung Galaxy A5 2017, 1920x1080, Adnroid 6.0.1
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1