Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

htc HD2- problém blacklist

Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
Hesh
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
htc HD2/Leo
Příspěvky:
2
Registrován:
14. 11. 2011 08:12
Odesláno:
14. 11. 2011 08:36
htc HD2- problém blacklist
ahojte som tu nový a hneď potrebujem pomôcť. Včera večer (rozospatý som bol) a pri hovore mi ukázalo "ADD TO BALACKLIST" a dané telefónne číslo a ako som bol rozospaty neprečítal som si to a potvrdil že "áno" teraz sa mi tej osobe nedá dovolať ( raz zazvoní a sám si to aj zloží) a keď mi tá danná osoba volá dovolá sa mi ale ja ju nepočujem a ani ona mňa. S ostatnými osobami v tel. zozname je to v poriadku dovolám sa aj ja aj oni mne. SMS mi idú odosielať všetkým osobám. Neviem ako na to ako to odblokovať skúšal som aj factory reset ale nepomohlo. Ďalší problém je to, že to nemusí byť asi v androide pretože keď som prehodil SIMKARTU do druhého telefónu taktiž nešlo zavolať tej jednej osobe a ostatným áno. Skúsil som si tú osobu aj vymazať ale ani to nepomohlo. Mám hladať riešenie v telefóne alebo ísť do predajne operátora(Orange)? ja som už stratený :wall: :wall: :suicide: :suicide:
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 14. 11. 2011 09:34, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zla Sekcia,presunute.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
14. 11. 2011 17:17

Re: htc HD2- problém blacklist

Normalne akorat zavolej opreratorovi ocividne je to chyba bud sim a nebo nekde na tvem cisle.
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
Hesh
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
htc HD2/Leo
Příspěvky:
2
Registrován:
14. 11. 2011 08:12
Odesláno:
14. 11. 2011 21:42

Re: htc HD2- problém blacklist

tak problém očividne možno vyriešený nejak som sa dovolal priateľke a povedala že jej blbne wildfire ako ho nehala opraviť ja som donho hodil cyanogen MOD7pred opravou a asi na nom niečo spravili teda v sobotu sa idem pohrat s wildfireom čo je strašný telefón nevedel som si naň zvyknúť za týždeň čo som ho mal a priateľke som dal moju HD2 nakoniec to dopadlo tak že miju nechcela vrátit :D tak zas problemy s wildfireom zrejme
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1