Může poprosit reup?
Re: iGO Primo 9.6.29.403969 (11 Jun 2014) 480x320 ... 1920x1080
Igo používám léta, na Xiaomi Redmi note 3 SE běželo v pohodě. Nyní mám nově Xiaomi mi 8 Lite a tam se mi toto staré Igo nepodařilo spustit. Rozlišení displeje je 2280x1080. Nemáte někdo návod, jak to zprovoznit.
Re: iGO Primo 9.6.29.403969 (11 Jun 2014) 480x320 ... 1920x1080
Tak sem si všimnul že live traffic nejede nějaký čas nebo už to někdo opravil?
Mobil Plus User
Zařízení:
Honor 10 Lite android 10
Honor 10 Lite android 10
Příspěvky:
59
59
Registrován:
26. 02. 2011 18:52
26. 02. 2011 18:52
Odesláno:
10. 04. 2019 14:22
10. 04. 2019 14:22
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2, WIN. 6.5, IGO 8.3.4.xxxxxx, Kingston 16 Gb, Samsung Galaxy Note II, root
HTC HD2, WIN. 6.5, IGO 8.3.4.xxxxxx, Kingston 16 Gb, Samsung Galaxy Note II, root
Příspěvky:
11
11
Registrován:
18. 07. 2008 00:42
18. 07. 2008 00:42
Odesláno:
14. 04. 2019 13:10
14. 04. 2019 13:10
Re: iGO Primo 9.6.29.403969 (11 Jun 2014) 480x320 ... 1920x1080
Ahoj, můžu poprosit o reup, vše smazáno
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Xiaomi Redmi Note 5
Xiaomi Redmi Note 5
Příspěvky:
4
4
Registrován:
26. 05. 2012 14:19
26. 05. 2012 14:19
Odesláno:
27. 05. 2019 11:45
27. 05. 2019 11:45
Re: iGO Primo 9.6.29.403969 (11 Jun 2014) 480x320 ... 1920x1080
Zdravím, po aktualizaci map mi přestalo fungovat iGO. Už nevím co s tím mám dělat dál, tak bych to chtěl znovu nainstalovat.
Také prosím o reup. Děkuji
Také prosím o reup. Děkuji
Mobil Beginner
Zařízení:
Xiaomi MI9
Xiaomi MI9
Příspěvky:
36
36
Registrován:
03. 09. 2008 13:11
03. 09. 2008 13:11
Odesláno:
22. 06. 2019 07:48
22. 06. 2019 07:48
Re: iGO Primo 9.6.29.403969 (11 Jun 2014) 480x320 ... 1920x1080
celou dobu sem měl TTmapy a celkem bez problému.Zkoušel sem nové od Navteq Here 2018/2019 ale nachází to nesmyslnou trasu místo 9km něco přes 100km.
Pokud používám NQ mapy jedina možnost je smazání device.nng souboru.Pokud ho smažu zobrazí se spravná trasa (jednou/dvakrát) pak je trasa zase špatně
Pokud používám NQ mapy jedina možnost je smazání device.nng souboru.Pokud ho smažu zobrazí se spravná trasa (jednou/dvakrát) pak je trasa zase špatně