834 příspěvků
Mára
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S III
Příspěvky:
78
Registrován:
24. 04. 2010 22:53
Odesláno:
10. 09. 2012 20:04
Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala
[interface]
minzoom2d=40

tak tohle nemá žádný vliv na velikost zoomování mapy v 2D, alespoň u mě v mém samsungu galaxy s III
:-(
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
sherdog
Mobil Guru
Zařízení:
HTC ONE M8, HTC ONE V, HTC Wildfire S
Příspěvky:
138
Registrován:
30. 03. 2010 22:49
Odesláno:
10. 09. 2012 20:48

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Určite má. Mne to funguje.
Tvoj telefon má rozlíšenie 1280x720 ? zápis s horeuvedenou hodnotou funguje na 800x480 čiže tá hodnota môže byť iná +alebo-?, neviem, nemám S3 treba skúšať.

napr.:
;maxzoom2d=60000 ; (1000) ako veľmi sa môže odďalovať mapa (metre?)
minzoom2D=80 ; (200) nejväčšie priblíženie v 2d (metre?)
;defaultzoom2d=1000 ;(1000) default nastavené priblíženie 2d
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 10. 09. 2012 21:52, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Predchadzajuce prispevky sa necituju,precitaj si pravidla fora.
Mobil Guru
Mára
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S III
Příspěvky:
78
Registrován:
24. 04. 2010 22:53
Odesláno:
11. 09. 2012 21:29

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Jak se v Primu mění, nebo přidává ikonka k POI bodu? U iGO 8,3 mi to šlo bezproblémů, díky.

EDIT:

Dneska tady nikdo není? Jsem tu naprosto sám :o
sherdog už mi to zvětšování jde, jen se to nepřepisuje v sys.txt, ale je to nutno přepsat až v igo9.ini, který je schován v data.zip
A včil ty ikonky, kdo mi poradí, jak je k jednotlivým bodům POI přiřadit?
Díky za každou odpověď.

Koukám jak to téma uzavřeli a vytvořili toto pokračování, tak to tu zcela umřelo!
Tam mi poradili na jiném foru, že na to a mnohé jiné co toto Primo neumí je potřeba Skin. Jenže já žádný skin pro Primo 2,0 běžící na Androidu nemohu najít. Poradíte na tomto umrtveném vlákně :negative: ?
Naposledy upravil(a) Kamilos dne 11. 09. 2012 22:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Prispevky byly slouceny. Pouzivejte EDIT.
Mobil Plus User
olesko
Mobil Profi User
Příspěvky:
349
Registrován:
07. 06. 2008 23:18
Odesláno:
18. 09. 2012 19:39

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Většina dotazů byla kolem nekorektního přepínání profilů, problém je v souborech *.CKS, ty jsou v jednotlivých složkách profilů v save, je potřeba je odstranit, a jak popisuje luboz, do sys.txt přidat:

Kód: Vybrat vše

[interface]
save_checksum=0 
unreal píše:Neexistuje nejaký zápis do sys.txt aby mi stratu signálu GPS hlásilo až po určitom čase, napríklad až keď je výpadok dlhší ako 10 sekúnd?
Takový zápis neznám, ale lze takové hlášení vypnout zcela, do sys.txt přidat:

Kód: Vybrat vše

[sound.announcer]	
gps_signal_lost=0
Mára píše:...
A včil ty ikonky, kdo mi poradí, jak je k jednotlivým bodům POI přiřadit?
...
Jak jsi správně psal v default to možné není, a nikdy to nebylo v default ani u iG08, opravdu je potřeba skin, který to umožní. Vypisovat, zde všechny potřebné scripty nemá smysl, ale pokud máš zálohu iGO8, zkopíruj do save soubor poi_visiblities.txt. Je zde jedna podmínka, branding.zip musí obsahovat identické ikonky jako branding.zip iGO8.
luboz píše:...Pre mna je to zaujimave skor z moznosti zdielat urcity obsah medzi primom a starsim myway.
ze zkušenosti, se společným content pro iGO8/PRIMO a Amigo, to nedoporučuji, dělá to jen problémy. A ať chcete, nebo nechcete iGO My Way je Amigo upravené pro Android.
rkhl píše:Čau, prosím tě, co to máš na těch screenech ty ikony dole. Např. ta ikonka mobilu. Dík.
jedná se o úpravu, která je popsána zde:

Kód: Vybrat vše

http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=74&t=2673&hilit=telefon&start=120#p86307
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 19. 09. 2012 09:32, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Posledny krat ta znovu slusne upozornujem aby si prestal s tvojim obtieranim si ust o ktorehokolvek Moda s tohto fora.Ban si nedostal za nejaku kritiku ale za tvoje drze usta.Ked s tvojimi utokmi neprestanes,tak dalsi BAN bude trvaly.Prajem Pekny Den!
Citáty slavných:
Mark Twain
"Blbce lze povýšit, ale tím nezmoudří."

Svůj dotaz vkládejte do příslušného vlákna. Vše co vím o navigaci iGO NextGen najdete >>> Rady - ZDE <<< a >>> testovací verze - ZDE <<<.
Mobil Profi User
Mára
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S III
Příspěvky:
78
Registrován:
24. 04. 2010 22:53
Odesláno:
18. 09. 2012 21:08

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

olesko-jak píšeš, vložil jsem do save Prima poi_visiblities.txt ze zálohy iGO 8,3 a do branding.zip vyměni složku v ui_android a žádné editační tlačítko na změnu ikonek to do Prima nepřidalo.
Efekt to má jen jeden, úvodní obrazovka se při spouštění Primo zmenčila, ale samotné Primo běhá na celou obrazovku.
Mobil Plus User
olesko
Mobil Profi User
Příspěvky:
349
Registrován:
07. 06. 2008 23:18
Odesláno:
18. 09. 2012 21:39

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Ono to není o tom editačním tlačítku, ale o tom že budeš mít nastavené ikony přesně tak, jak byly v iGO8. Úvodní obrázek se ti změnil proto, že jsi překopíroval celý obsah včetně souboru loading.bmp.
více se dozvíš třeba zde:

Kód: Vybrat vše

http://forum.entershop.cz/search.php?keywords=poi_visiblities.txt&terms=all&author=amat%C3%A9r&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat
Poněkud komplikovamější je postup popsaný zde:

Kód: Vybrat vše

http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=79&t=1895&p=66156&hilit=poi_visiblities.txt#p66156
Citáty slavných:
Mark Twain
"Blbce lze povýšit, ale tím nezmoudří."

Svůj dotaz vkládejte do příslušného vlákna. Vše co vím o navigaci iGO NextGen najdete >>> Rady - ZDE <<< a >>> testovací verze - ZDE <<<.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
luboz
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Desire
Příspěvky:
127
Registrován:
05. 11. 2010 11:06
Odesláno:
19. 09. 2012 09:16

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

olesko píše:
luboz píše:...Pre mna je to zaujimave skor z moznosti zdielat urcity obsah medzi primom a starsim myway.
ze zkušenosti, se společným content pro iGO8/PRIMO a Amigo, to nedoporučuji, dělá to jen problémy. A ať chcete, nebo nechcete iGO My Way je Amigo upravené pro Android.
Asi si celkom nepochopil o com som pisal. Myslel som tym mat spolocne len niektore subory. Konkretne najma mapy, poi, dem a building a tie su rovnake ci uz pre primo ako aj pre myway (amigo)...
Mobil Guru
Uživatelský avatar
sherdog
Mobil Guru
Zařízení:
HTC ONE M8, HTC ONE V, HTC Wildfire S
Příspěvky:
138
Registrován:
30. 03. 2010 22:49
Odesláno:
20. 09. 2012 17:33

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

@olesko
Vďaka za branding.zip, jednoduché a všetko funguje mne úplne stačí.
Už ho mám síce dlhšie len som zabudol poďakovať.

android-navigace-f157/igo-primo-2-0-t43898-320.html
Mobil Guru
1smeidik
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC one X
Příspěvky:
31
Registrován:
03. 01. 2012 20:36
Odesláno:
20. 09. 2012 18:59

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Chcel by som poprosit slovenčinu nahodov na tutu verziu iGO Primo 2.0 9.6.7.235654. dakujem
Mobil Beginner
hup
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
16. 03. 2009 16:19
Odesláno:
20. 09. 2012 20:23

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

zdravím vás...mám samsung galaxy note a naintaloval jsem si verzi IGO PRIMO 2 od autora luboz,staženou z uložto...2,78 GB.Nainstaloval jsem ji,všechno funguje,ale nahoře je vidět stavová lišta a dolu je igo ořezané..je tam vidět jen kousek písma spodní lišty Iga s popisy tlačítek..kdyby to bylo bez stavové lišty nahoře/byla by schovaná/,tak se tam vleze celý skin...zkoušel jsem i instalačku staženou ze strany 53 od noiruta 64,dal jsem spravný sys.txt 1280/800 ale nešlo to..není funkční pro moje rozlišení ...ten stejný problém má greed na str.14...na SGS2 ..dal tam screen... .nemá někdo kompletní funkční verzi pro samsung galaxy note? a mohl by ji dát třeba na uložto?sys.txt a pod neumím upravovovat./anebo podrobně popsat,jak to udělat.../ moc děkuji za pomoc
Mobil Čumil Plus
834 příspěvků