834 příspěvků
Uživatelský avatar
luboz
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Desire
Příspěvky:
127
Registrován:
05. 11. 2010 11:06
Odesláno:
21. 09. 2012 07:43
Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala
2 hup: ak pouzijes moj release, tak pre ICS a viac je po instalacii potreba upravit sys.txt. Nejedna sa o nic zlozite, len zakomentovanie riadku screen_xy="auto", t.j. na zaciatok sa da bodkociarka a odkomentovanie riadku screen_xy="..." vhodneho pre tvoje zariadenie.
Zalezi ci chces vidiet notifikacnu listu hore alebo nie.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Bucci
Mobil Guru
Zařízení:
LGG4
Příspěvky:
158
Registrován:
06. 08. 2008 08:23
Odesláno:
21. 09. 2012 08:05

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

hup píše:zdravím vás...mám samsung galaxy note a naintaloval jsem si verzi IGO PRIMO 2 od autora luboz,staženou z uložto...2,78 GB.Nainstaloval jsem ji,všechno funguje,ale nahoře je vidět stavová lišta a dolu je igo ořezané..je tam vidět jen kousek písma spodní lišty Iga s popisy tlačítek..kdyby to bylo bez stavové lišty nahoře/byla by schovaná/,tak se tam vleze celý skin...zkoušel jsem i instalačku staženou ze strany 53 od noiruta 64,dal jsem spravný sys.txt 1280/800 ale nešlo to..není funkční pro moje rozlišení ...ten stejný problém má greed na str.14...na SGS2 ..dal tam screen... .nemá někdo kompletní funkční verzi pro samsung galaxy note? a mohl by ji dát třeba na uložto?sys.txt a pod neumím upravovovat./anebo podrobně popsat,jak to udělat.../ moc děkuji za pomoc
přesně tohle, co popisuješ mi dělá na Nexus S taky - nevim proč, ale verze od "luboz" tohle dělá vždy při prvnim spuštění po instalaci, každý další spuštění je už v pořádku (používám sys.txt nastavení tak, abych stavovou lištu měl vždy zobrazenou)

jedinej problém, na kterej jsem narazil je, že Thin 1.2 je stále bez zvuku na mém JB (4.1.1. JellyBro), na druhou stranu zvuk v navi stejně vypínám, takže pro mě to překážka rozhodně neni
PS: co se týče zvuku pro JB jsem zkoušel všechny verze, které byly označené, že by v JB měly fungovat se zvukem... žádná mi nejede
Mobil Guru
Uživatelský avatar
luboz
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Desire
Příspěvky:
127
Registrován:
05. 11. 2010 11:06
Odesláno:
21. 09. 2012 08:38

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

2 Bucci: Pre prve spustenie sa pouzije sys.txt ktory je v apk, kde je screen_xy="auto" a autodetekcia nefunguje dobre od ICS hore. Pre dlasie spustenia sa uz pouzije sys.txt z %sdcard%/iGO/sys.txt. Ked budem mat cas, mozno sa skusim pozriet, aby po prebehnuti instalacnej rutiny nacital sys.txt z karty alebo restartol aplikaciu, cim by sa tento "bug" odstranil.
Tusim si prvy co vidim (je pravda ze teraz namam moc casu na sledovanie aktualneho stavu), komu ten zvuk s patchnutou kniznicou na JB nejde... :(
Mobil Guru
milosjan
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
15
Registrován:
02. 09. 2010 14:10
Odesláno:
21. 09. 2012 09:22

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Na nete sa už objavili prvé skiny pre Primo - Android ako napr. od Gurjona alebo Dimku. Keď si však nejaký skin uložím do adresára content/skin/ a následne spustím Primo a chcem tento skin vybrať v nastaveniach jednoducho ho vo voľbe nie je vidieť a nie je možné ho vybrať. Poradí mi niekto čím to je ?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Bucci
Mobil Guru
Zařízení:
LGG4
Příspěvky:
158
Registrován:
06. 08. 2008 08:23
Odesláno:
21. 09. 2012 10:43

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

luboz: asi bych se tou prkotinou (posunutý obraz) po instalaci nezaobíral a dal bych to do nějakýho readme.txt nebo howtoinstall.txt.
prostě funguje to v poho, akorát až napodruhý.

co se týče zvuku, myslim, že by to mohlo být custom romkou, taky bych na to nepřišel (používám thin 1.2) a hrál jsem si s nastavenim TTS zvuku v telefonu a chtěl to vyzkoušet, když jsem byl už pološílenej z toho, proč mi to podle popisu u svoxu nejde, tak jsem zkusil normální hlas a taky nejel... u ostatních aplikací podporujících tts jede vše jak má

ale řikám hlas vypínám (v navi mě otravuje) a vše sleduju vizuálně, takže pro mě no problemo :dirol:

tak jako tak díky za super práci
Mobil Guru
hup
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
16. 03. 2009 16:19
Odesláno:
21. 09. 2012 10:49

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

no já mám ten obraz posunutý pořád,i na několikerý pokus..je to nepříjemné,spodní tlačítka nejsou skoro vidět..dal bych sem screen,který mám uložený na ploše...ale nevím jak...poradí někdo jak ho sem vložit?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Bucci
Mobil Guru
Zařízení:
LGG4
Příspěvky:
158
Registrován:
06. 08. 2008 08:23
Odesláno:
21. 09. 2012 12:18

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

hup: jakou verzi máš nainstalovanou? co máš v sys.txt (případně dle verze, kde máš sys.txt)
Mobil Guru
Uživatelský avatar
luboz
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Desire
Příspěvky:
127
Registrován:
05. 11. 2010 11:06
Odesláno:
21. 09. 2012 12:41

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

hup píše:no já mám ten obraz posunutý pořád,i na několikerý pokus..je to nepříjemné,spodní tlačítka nejsou skoro vidět..dal bych sem screen,který mám uložený na ploše...ale nevím jak...poradí někdo jak ho sem vložit?
1. Otvor si v dakom editore %sdcard%/iGO/sys.txt - ci uz v telefone alebo pomocou PC (tam pozor na konce riadkov, pouzi bud notepad++, notepad2 alebo nieco co podporuje *nixove konce riadkov). %sdcard% je cesta k tvojej sdkarte v telefone kde mas adresar iGO.

2. zakomentuj riadok screen_xy="auto" v sekcii [rawdisplay] tak ze na zaciatok das bodkociarku

Kód: Vybrat vše

;screen_xy="auto"
3. zisti si aky pouzivas data.zip, kokretne ako sa vola adresar v ui_android, t.j. ci je to defaultne 800_480, alebo nieco ine (napr 1280_800)

4. podla toho ci chces vidiet notifikacnu listu hore alebo nie odkomentuj prislusny riadok screen_xy="..." odmazanim bodkociarky na zaciatku riadku. Pokial nechces vidiet notifikacnu listu tak hladaj/dopln toto:

Kód: Vybrat vše

screen_xy="800_480:1280x720/720x1280:fullscreen"
alebo

Kód: Vybrat vše

screen_xy="1280_800:1280x720/720x1280:fullscreen"
Pozor, na zaciatku je adresar z kroku 3.
Pokial chces vidiet not. listu tak zase nieco taketo:

Kód: Vybrat vše

screen_xy="800_480:1280x755/800x1235"
alebo

Kód: Vybrat vše

screen_xy="1280_800:1280x755/800x1235"
5. Uloz sys.txt a malo by to byt OK. Pokial tie riadky v sys.txt nevidis, tak zmaz/zazalohuj tvoj sys.txt a odinstaluj a nanovo nainstaluj igo primo Thin 1.2. Ten zalozi defaultny sys.txt.
Mobil Guru
rkhl
Mobil Beginner
Příspěvky:
25
Registrován:
01. 09. 2010 18:42
Odesláno:
21. 09. 2012 16:02

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Nevím, jestli můj dotaz už tak nějak nezapadl, tak se s prominutím zeptám ještě jednou. Funguje vám v Primo na androidu ukazatel stavu baterie po zadání do sys.txt:

[debug] show_battery_percent=1

nebo vám také ukazuje stále 35% jako mě. Myslím, že to je na telefonu pro ty, kteří mají schovanou horní lištu, docela důležitý údaj, který bych rád rozchodil.
Mobil Beginner
gab79
Mobil Beginner
Zařízení:
Nexus 4 4.2.2
Příspěvky:
25
Registrován:
04. 03. 2011 11:00
Odesláno:
21. 09. 2012 17:35

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

vyřešil už někdo problém se složkou DCIM ?

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
Mobil Beginner
834 příspěvků