Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
32 příspěvků

Android na HD2

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
Uživatelský avatar
vetti
Mobil Beginner
Příspěvky:
39
Registrován:
26. 02. 2008 22:44
Odesláno:
12. 01. 2013 15:38
Re: Android na HD2
po niekoľkých dňoch portácií rôznych verzií do môjho HD2 som sa vrátil späť k WM6..
Nenašiel som zatiaľ žiadnu ROM, ktorá by bežala svižne. Niektorí uvádzali, že im to ide, ale ja som asi šťastie na svižnú ROM nemal.
Ak niekto nájde ROM, ktorá ide tak, ako WM, a budú v nej funkčné všetky podstatné veci (WiFi, GPS, foto, úložný priestor), dajte mi prosím vedieť ;)

PS skúšal som aj WP7 a WP8, ale tiež po rôznych problémoch som sa vrátil k WM. Nešlo správne odomknúť mobil, problémy s inštalovaním aplikácií, nefunkčný LiveId....
XIAOMI REDMI 4 PRIME, THL 5000, HTC HD2 Jelly Bean, Sony Xperia U ICS, Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS, všetko root, Tab Phone hack
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
vetti
Mobil Beginner
Příspěvky:
39
Registrován:
26. 02. 2008 22:44
Odesláno:
21. 07. 2013 20:53

Re: Android na HD2

Tak a mám v mašinke Jelly Bean z Nexusu ;) mám verziu boot@nand, data@ext od tytung-a, bezi to konecne poriadne. treba DO BODKY dodrzat navod na developers, dokonca aj ako formatnut SD kartu.. ja formatol FAT32, EXT4 a islo mi to ukrutne pomaly, dokonca tak, že mi pri tel. hovore ani nezaplo displej skôr ako o cca desať sekúnd.
Potom v návode čítam, že FAT32 treba formátnuť s veľkosťou klastra 32kb, a zrazu mi to ide ako sa patrí,....
XIAOMI REDMI 4 PRIME, THL 5000, HTC HD2 Jelly Bean, Sony Xperia U ICS, Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS, všetko root, Tab Phone hack
Mobil Beginner
32 příspěvků