Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
7 příspěvků •Stránka 1 z 1

Problémy s prográmky

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Sir_luko
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch HD WM 6.1 [800x480] + 8GB SD
Příspěvky:
3
Registrován:
09. 02. 2009 11:13
Odesláno:
09. 02. 2009 11:15
Problémy s prográmky
Dobrý den. Nevím proč, ale z ničeho nic mi přestaly fungovat naprosto všechny nainstalované programy. Př. navigace, corel player atd. Napíše mi to hlášku - "Soubor nelze otevřít. Buď není podepsaný důvěrihodným certifikátem, nebo jednu z jeho součástí nelze najít. Pokud problém přetrvá, zkuste tento soubor znovu nainstalovat nebo obnovit."
Problém je v tom že mi program nejde odinstalovat. Dále problém pokračuje v tom že programi nejdou odinstalovat napíše mi to "Program nebyl zcela odebrán. Chcete ho odebrat ze seznamu nainstalovaných programů?" I když dám ano tak to z toho seznamu nezmizí. Pokud se jakýkoliv program pokusím znovu nainstalovat tak mi to napíše "Instalace programu se nezdařila."
Vůbec nevím co se mohlo stát, všechno mi v pohodě jelo a najednou nic. Napadají mi dvě souvislosti 1) Včera jsem si nainstaloval antivirový prográmek, ale po zjištění jak strašně HD brzdí tak jsem ho odinstaloval, zde ještě žádný problém nebyl 2) Včera jsem dělal pořádek na SD kartě a nevím jeslti jsem třeba nemohl vymazat nějakou část která tam je potřeba, ale myslím si že ne.

Pokdu by mi mohl někdo poradit tak by mi to moc pomohlo, porotže vůbevc nevím co s tím.
Děkuji.
Mobil Čumil Plus
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
09. 02. 2009 14:04

Re: Problémy s prográmky

tak tohle dela bud kdyz nemas polici patch (mpx 220) a nebo kdyz si neco vymazes v registrech a nebo kdyz tu ci onu slozku presunes (na karte jinam...)

udelej master reset a nainstaluj vsechny programy znou ;-)


a udeluji ti varovani... dle neoveho pravidla mas mit vyplnen ASPON typ telefonu coz nemas a ani ses neobtezoval napsat co mas za stroj do prispevku... :(
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Sir_luko
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch HD WM 6.1 [800x480] + 8GB SD
Příspěvky:
3
Registrován:
09. 02. 2009 11:13
Odesláno:
09. 02. 2009 14:24

Re: Problémy s prográmky

Tak tomu moc nerozumím "polici patch ( mpx 220) ??????????.
Master reset ???????
ALe jak je mám dostat z těch nainstalovaných programů, protože když telefon zapnu a vypnu tak to tam pořád je.

Omlouvám se za nevyplnění, asi jsem to někde přehlédl, při zadávání textu, nebo registraci, ale teď to nemohu nikde najít.
Telefon: HTC Touch HD.
Mobil Čumil Plus
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
09. 02. 2009 14:33

Re: Problémy s prográmky

ok tak na polici patch rychle zapomen. udelej master reset.




//a je mi to lito ale udeluji ti druhe varovani... HTC Touch HD je PPC ne smartphone... kdybys umel cist tak par prispevku nad timhle vysi seznam telefonu co sou Smartphony a vysis tam taky to pravidlo o vyplneni.

nechci te nijak demotivovat ale este jednou a dostanes BAN. presouvam ti to do spravne sekce.. tam ti pomohou vic nez ja... ;-)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Sir_luko
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch HD WM 6.1 [800x480] + 8GB SD
Příspěvky:
3
Registrován:
09. 02. 2009 11:13
Odesláno:
09. 02. 2009 14:49

Re: Problémy s prográmky

Děkuji za upozornění a doufám že teď už je to dobře.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
daag
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC EVO 3D
Příspěvky:
69
Registrován:
26. 07. 2008 12:49
Odesláno:
19. 02. 2009 22:01

Re: Problémy s prográmky

Hele tak toto se mi také stalo, skus si otevřít standartní WM průzkumník a koukni se zda vidíš kartu. Mě nešlo otevřít nic co bylo na kartě, protože mi jí to prostě přestalo číst. A chvilku mi tvralo, než jsem zjistil čím to je. Psalo mi to totéž co Tobě...
HP 514 * Dell Streak 5" * Samsung Galaxy mini * HTC EVO 3D
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
21. 02. 2009 10:10

Re: Problémy s prográmky

Rotflol Sk0P!X ji mozky (^^,) chudak Sir_luko.
Jinak, jen doplnim ze Master Reset je Hard Reset = Preinstalace ROM (Windowsu) vymaze to vsechno co je v telefonu (Kartu ne).
Pokud programy instaluejs na Kartu, tak je vazne mozne, ze ti stroj prestal cist kartu, z duvodu spatne instalace nejakeho programu. Zkus proste Restartovat PPC (Soft Reset), popripade vyndad/zandat kartu.

A gratuluju, 2 warny za 2 prispevky.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
7 příspěvků •Stránka 1 z 1