Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
12 příspěvků

Problem s MDA Compact V

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
tintin007
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
21. 03. 2010 13:34
Odesláno:
21. 03. 2010 22:45
Re: Problem s MDA Compact V
Tak jsem zkusil aplikaci z T Mobile a sice mi to naběhlo a začalo to ukazovat procenta instalace, ale na 11% se to zastavilo a z mobilu je těžítko. Reset nereaguje tvrdý reset nic neřeší pravděpodobně protože nový soubor začal mazat ten původní, ale teď se s telefonem nedokážu spojit s PC abych mohl zkusit novou instalaci, máte k tomu nějaký řešení ? Někde jsem četl že stiskem volume plus a mínus s hlavní vypínačem = zpět k továrnímu nastavení, bohužel nic...

EDIT:

Tak to mám :? bylo to v nastavení připojení s telefonem. V PC jsem v Centru zařízení Windows Mobil, v nastavení připojení vypnul připojení k jednomu z násl. portů a automatické ověření zařízení. Pak vše proběhlo bez problému WM6,5 se chovají dobře, tak uvidím jestli nenajdu mouchy, ale vypadá to dobře a je tam docela dost sympatických úprav oproti silně nepovedeným WM6,1 (z těch jsem opravdu vykvet) A co jsem četl o WM 7 tak asi taky nebudou lepší :suicide:

Díky moc za rady a nasměrování. :good
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 22. 03. 2010 15:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Pouzivaj EDIT! Dva prispevky za sebou su zakazane!
MDA Compact V WM 6,5 = HTC Touch Diamond 2 = HTC Topaz
?
Tintin007
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
OndraSter
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch Pro 2 [WVGA, T-Mobile]
Příspěvky:
110
Registrován:
20. 12. 2009 17:31
Odesláno:
22. 03. 2010 15:11

Re: Problem s MDA Compact V

Kolem 10 - 20% se to sekne u skoro všech ofic ROMek pro novéjší telefony - nejdříve se flashuje SPL_signed.nbh, který obsahuje SPL+Radio, nastaví se RUUNBH flag, pak se telefon restartuje do bootloaderu a pokračuje flash RUU_Signed.nbh s již novým SPL a Radiem.

Jinak "jak na to" je přiloženo v tom updateru :P.


PS: WM7 nebudou, budou WP7S. Ty ale na aktuálních zařízeních nerozjedeme (teoreticky vyhovuje HD2, ale nejspíše se ani tam nedočkáme updatu).
HTC Touch Pro 2, zvažuju HTC HD2?
Také zvažuji výměnu Lenovo X41 Tabletu za HTC Shift...?

Autor osKitchen @ XDA - Windows Mobile kuchyňka pro spoustu (nejen) HTC zařízení!
Mobil Guru
12 příspěvků