Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

mapa pro outdoor - pomoc

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
romanmda
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
mda 4
Příspěvky:
6
Registrován:
02. 02. 2012 12:06
Odesláno:
31. 12. 2012 09:41
mapa pro outdoor - pomoc
Zdravim jsem v koncích s nahráním mapy do outdorové navigace Garmin c60.Pristroj ma vlastní pamet 56mb,a co koukam tak mapy jsou moc velké a další problém mám s odemčením map a posláním mapy do přístroje .Pár pokusu jsem uz delal mapa se odemkla po zadaní kodu ale porad se to chce registrovat online .Jinak mapy jsou se souborem img a to mi necce vzít mapsource.Díky za kazde rady a pomoci predem.
Mobil Čumil Plus
PikFik
Mobil Beginner
Zařízení:
Galaxy Note 2 [1280 x 720]
Příspěvky:
47
Registrován:
07. 04. 2011 09:57
Odesláno:
31. 12. 2012 12:49

Re: mapa pro outdoor - pomoc

Cau, myslim, ze budou lepsi fora pro Garmin... neco kolem outdooru... jinak jsem se dival a C60tka by mela mit slot na micro SD stejne jako muj Oregon. Pokud ano je to vyresene :-)
Pokud nema slot, tak me napada pouze klasicka spoluprace Clovek-MapSource = nahrajes si jen lokalitu vyskytu do kapacity zarizeni.
Mapy do MapSource jsou i jinde, ted zrovna nevim odkazy, ale kdyz zadas TOPO Czech neco vypadne (vetsinou z rapidshare) ostatni postup snad znas pokud ne, tak zase brouzdej jinde, kde jsou Garmin fora... v nejhorsim jeste napis... ale pinpong nebude moc usefull :-). Radeji hledej spravne forum a pak uz to neni tezke. Pro odemceni si najdi batak Unlockall nebo tak nejak...

Preju prijemne prochazky s novymi mapami :-)... a v nejhorsim se jeste ozvi...;-)
Galaxy Note 2 [1280 x 720]
Mobil Beginner
2 příspěvky •Stránka 1 z 1