Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
40 příspěvků

To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
15. 02. 2010 19:51
Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7
Osobně mě tohle představení vůbec netěší a dost mě to zklamalo. Takže když si budu v budoucnu vybírat novou mašinku, tak budu hodně váhat, kam sáhnout. Symbian nechci, Android mě několikadenním testováním nijak zvlášť nepřesvědčil. Blackberry ani Palm Pre asi ne. No zaplaťpánbůh za to, že mi TP2 zatím slouží k mé plné spokojenosti a vzdálenější budoucností se v tomto případě raději nezaobírám.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
mtmccox
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Wizard WM 6.1 (240*320)
Příspěvky:
113
Registrován:
12. 02. 2009 16:20
Odesláno:
15. 02. 2010 20:52

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Nuže, to vypadá, že to pánové opravdu pohřbili. Další blbej hejblátkovej systém-nesystém si mě vážně nezíská.,

Co se týče budoucnosti, asi budu spoléhat na droida, protože už nevim.. :negative:
Mobil Guru
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
15. 02. 2010 22:05

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Hmm, mno tak nevim co na to rict. Asi to ze si urcite nekoupim novy iphoneZune od microsoftu. A to jako MS pohrbil HTC? co ted bude s jejich Sense? Jedina vec proc WM byl snesitelnej (kdyz nepocitma MS 3.5 s kterym vyjebali zrovnatak). WTF zadnej multitasking s minimalni RAM 512?? co s tou RAM teda budu delat? chlubit se?

Takze to vypada ze budu mit DLOUHO sve HD2. S tim ze az se zacne stacet k androidu, tak uz snad bude poradnej dualboot na androida. A tesim se az se HTC plne zameri na android. WM uz vazne zvoni hrana. Nejzoufalejsi akce co microsoft mohl podniknout. Udelal opravdovej Zunephone.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
mtmccox
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Wizard WM 6.1 (240*320)
Příspěvky:
113
Registrován:
12. 02. 2009 16:20
Odesláno:
16. 02. 2010 13:05

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Mít na to momentálně prachy, tak u mě HTC končí modelem TP2. Jako jediný z těch novějších má rezistivní displej a QWERTY :)
You tell me we can start the rain, you tell me that we all can change, you tell me we can find something to wash the tears away

Mám nově WM6.5 a je to žrádýlko ;)

I Love Elisha Cuthbert
Mobil Guru
Uživatelský avatar
zeus
Mobil Guru
Příspěvky:
181
Registrován:
26. 10. 2008 14:14
Odesláno:
18. 03. 2010 16:48

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Situaci ohledne WM 7 sleduju uz dlouho a koukam ze tady je ktomu dokonce zalozen topic :D :) Taky to vidim tak ze WM konci jestli 7 vyjde tak jak je ted prezentovan, sam Mrkvosoft se vyjadril ve smyslu ze win na mobil nema vypadat jak na PC....jestli nekdo chce chytry telefon tak urcite nesmi kupovat stroj s WM (teda uz win phone) 7, ten je ocividne vyvijen pro masy, normalni uzivatele kteri jen volaj, pisou a posilaj fotky na socialni site...Vzdy to nema umet ani ctrl + c/v, jiz zminovany mutitasking, nahravani programu jen pres marketplace, nekompatibilita se starsim WM, pristroje s WM 7 nemaj mit slot na pametovky??!! A perlicka co jsem cetl, explorer nastaven jako vychozi prohlizec a nelze zmenit :) To je tah proti konkurenci, zadna svoboda a moznosti "tuningu" jak jsme ted zvykli...Ale nedivim se, chcou prodavat, zamerit se na sirsi skupinu, prece jen je vic uzivatelu ktere nezajima ze muzou nahrat emulace, hrat PS hry ktere ani neznaj ze existujou, nahravat navigace apod., chcou ovladat jen prstem a machrovat ze maj novy mobil s projekcnim kapacitinim displejem (ktery se mi zda je stejne nahovno, tam se WM 7 hodi, jelikoz bez stylusu tam nejde delat dost veci...dokonce se mi zda ze WM 6.5 byl vyvijen jen kuli kapacitmi obrazovce, jelikoz s 6.1 by uzivatel nemoh ovladat ani nabidku programy) :( Jestli to vazne takhle dopadne, tak podle vseho jedine Android, co tak ctu koukam uz ma velkou komunitu a za tu dobu vic kvalitnich aplikaci nez WM za celou svoji karieru

Kód: Vybrat vše

http://renestein.posterous.com/posterous-windows-phone-7-mene-je-uz-zase-vic
THL 5000
Mobil Guru
Uživatelský avatar
l1bi
Mobil Plus User
Zařízení:
Xperia T(LT30p)4.3+HTC Desire Z,4.0.4+HTC Rhodium,WM6.5+HTC Raphael,WM6.1
Příspěvky:
55
Registrován:
15. 09. 2009 13:45
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
20. 03. 2010 10:31

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Klucí to ce klid přeci sa nebudete hádat o nějakejch OS podle mého více záleží na výrobcích oněch přístrojů né :? ??Abych nemlel blbosti ale myslím si když už to bude vážně tak hrozné stím WP7s
tak proč by jejich stupid OS HTC podporovali přejdou se všemi přístroji pod jiné OS no a pro Microsoftáky nezbude moc výrobců kteří by jejch šílené nápady podpořily..
Já si stejně vybírám přístroj podle parametrů které mne zajímaj a využiji jich a je mi docela fuk jestly to bude WM, android bo apple nebo nějaký jiný OS krom symbianu ten nemusím ani vydět.
Já sa nechám překvapit jak že to bude stím WP7s ale snad jsou to klamné informace co microsoft vypouští :good
LG G7Thinq-LG G3-XperiaSSony Xperia T(LT30p)4.3
HTC Desire Z-4.0.4
HTC Rhodium,WM6.5ProEN(at&t-HTC-ST7377)+XDAndroid07.1_Full_Bundle.+HTC Raphael,WM6.1ProCZ
>HTC Tytn(at&t-8525)>HTC Vox s710>Motorola MPX220>Siemens S65-ST60>
Mobil Plus User
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
03. 05. 2010 10:27

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

W7 v tomto co ponuka je total Fail, win ako take su uz yastarale a nebyt externych firiem (hTC) co vymakali Win aj pre bezneho usera tak by bol na vymretie, respektive by dopadol ako symbian. Win by sa mal vydat cestou Adnroidu, srpavit co najvacsiu volnost nech sa tento system rozsiri do co najviac zariadeni.
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
Uživatelský avatar
OndraSter
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch Pro 2 [WVGA, T-Mobile]
Příspěvky:
110
Registrován:
20. 12. 2009 17:31
Odesláno:
06. 05. 2010 20:41

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Android a volný? LOL, Android je zamklý víc než dost...

WP7 je fajn... dokud si neuvědomíte, že nemáte přístup k filesystému, bez možnosti výměny karet (radši budu s sebou tahat 2x32GB karty než dva 32GB telefony), jen marketplace a potřebu datového tarifu...
HTC Touch Pro 2, zvažuju HTC HD2?
Také zvažuji výměnu Lenovo X41 Tabletu za HTC Shift...?

Autor osKitchen @ XDA - Windows Mobile kuchyňka pro spoustu (nejen) HTC zařízení!
Mobil Guru
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
09. 05. 2010 15:29

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Muj pohled na WP7 se dramaticky zmenil. Uvedomil jsem si ze vsechny ty veci za co ho vsichni odsuzuji (a ja odzusoval) me vlastne vubec nezajimaji. Copy&Paste chybi? Budu se citit trapne kdyz mi to nekdo pripomene, ale stejne to nepouzivam. Nebude otevrenej pro customizaci? Skoda, ale je peknej dost na to abych ho necustomizoval. Nebudou jine ROMky? Pokud bude MS mit pozadavky na drivery a HW, tak nepotrebuji mensi zlepseni od cooked ROMek. Nebudou karty? Cokoli, stejne tu kartu nevyndavam.

Jediny co se mi nelibi a tvrde to odmitam je absence filesystemu. Ok ok, pokud bude vsechno fungovat tak jak MS chce, tak to nebudu potrebovat, ale jsme na warez foru a tak je snad jasne ze si aplikace platit nechci.

Takze finisuju. Pokud bude WP7 crackly tak jako iphone a jeho jailbreak, tak to bude krasnejsi UI s mnohem lepsim HW a vice moznosti na vyber bratr iPhona, kterej je povazovan za jeden z nejlepsich stroju vubec. Pokud se to crackne, tak se klady iphonu spoji s klady technologickeho pokroku HTC firem a winmo profesionality. Vidim v dalce vyhru. Navic pokud vim tak je velmi snadne vytvaret aplikace pro novy WP7 pomoci silverlightu a toho blendu. A vsechny tyhle aplikace budou pouzivat pekny preddefinovany 3D effekty. Pokud to nezpomali HW, tak to bude skvely.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
09. 05. 2010 15:54

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Neboj ... Android to resi ;)
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
40 příspěvků