Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
13 příspěvků

Základní rady pro nováčka s HTC MDA Compact

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
Hojan
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
11
Registrován:
22. 10. 2010 15:55
Odesláno:
22. 10. 2010 22:10
Re: Základní rady pro nováčka s HTC MDA Compact
Bohužel tohle mi s kartou udělat nejde. Na výběr pouze maximální kapacitu při formátování. Takže asi smůla :-(


tak, a jsem pravdepodobně v loji... při instalaci mi zamrzl počítač, na displeji MDAčka je ted napsáno jen USB v 1.02 a nic víc. nejde s ním nic dělat. Znamenáto, že jsem o něj přišl??
edit: telefon se mi spustil, zadal jsem tam to co bylo potřeba, kalibrace displeje atd a pak začal cosi načítat. Poté se mi zobrazí na displeji nápis Serial v 1.02 a nic se neděje (již není připojený k PC)


//este jednou a budu to řešit! pouzivej EDIT! šk.
MDA Compact - HTC Magician
Nokia 5800
Nokia 6310i
Mobil Čumil Plus
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
23. 10. 2010 05:16

Re: Základní rady pro nováčka s HTC MDA Compact

Partition magic si sezen a rozdel tu kartu na 2x2Gb.

Najdi si jak se provadi HardReset pomoci trojhmatu a ten nejdriv skus. To by mnelo vratit zmeny. Pokud flashovani nezaslo moc daleko.

Zamrznuti PC se vyvaruj. To je nejvedsi problem pro Flashovani.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Hojan
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
11
Registrován:
22. 10. 2010 15:55
Odesláno:
23. 10. 2010 07:50

Re: Základní rady pro nováčka s HTC MDA Compact

Tak telefon nereaguje už na nic. Hard Reset nefunguje... no to jsem to teda dobře začal (skončil).

edit: už se mi povedlo ho zase spustit a je to pořád dokola. Jakmile nastavím displej, pustí se prostředí windowsů, začne to načítat a u konce se to vrátí opět do režimu "USB v 1.02". Když to nastavuji, tak mi začne alespon komunikovat s PC, takže by se tam možná ještě něco dalo nakopírovat....

edit2: Telefon již běží na WM 6.1 a je to super. Poprosil bych někoho, jestli by mi doporučil aplikace, které by se mohly hodit a fungovali mi. Zkoušel jsem nainstalovat Total Commander a zrovna ten mi nejel, protože nebyl pro mou verzi telefonu?? Podle čeho se mám tedy řídit při výběru her a aplikací? Díky :good
MDA Compact - HTC Magician
Nokia 5800
Nokia 6310i
Mobil Čumil Plus
13 příspěvků